Ostalo

Čitate li knjige? Preporuke...

Cordas sri 3.11.2021 18:47

Knjižnica je dobra opcija. Prije sam znao otići u knjižnicu i sat vremena gledati knjige i uvijek bih si nešto zanimljivo našao. Međutim sad sam se prebacio na Kindle i digitalne knjige tako da mi se ne da ići u knjižnicu samo u razgledavanje. 

No svakako jedna od boljih opcija! 

HOME123456 sub 29.10.2022 18:49
Stric_Jura kaže...

evo, nakon 2-3 godine izašao je u nas i 2. dio Ibisove trilogije  Amitava Goša - Rijeka dima...

 

povelike knjige, povijesne, u razdoblju pred izbijanje Opijumskog rata (1839.), s velikim brojem likova, prepletene radnje koja vodi od zaselaka Britanskog Radža, mogulskih palača, do Mauricijusa, preko Nikobarskog prolaza do Malacce, Singapura, Maka, Hong-Konga do Kantona...

 

Lijepo prevedena, s taman dosta egzotičnih riječi (i riječnikom straga), iskričavim govorom, natruhama magičnog realizma...

 Odlična preporuka, pročitao 1. i 2. dio ali nažalost treći je dostupan samo na engleskom.

deadZed sri 21.6.2023 14:39
Arto kaže...

Smart audio player. S tim da mi je toliko dobra app bila da sam kupio full inačicu kasnije.

Molim pomoć, natjeralo me na iPhone pa trebam preporuku za Audio Books aplikaciju na iOSu.

Hvala unaprijed!