Ostalo

Black Friday 2022

quickr pon 5.12.2022 09:57
zelenapaprika kaže...
Najbrži kaže...

Naspram prijašnjih BF tema, gdje je bilo 16~49 stranica, ovogodišnja tema je "najgora". Em ponude nikakve, em i dva proizvoda što sam planirao kupiti sam odustao. Tako da ovogodišnji BF & CM nisam potrošio. Šta ste vi kupili i je li cijena bila niža naspram klasičnih cijena s nabave (najniža u zadnjih 30 dana)?

 Nisam ništa kupio jer: 1.) novac trošim na hranu, račune

 Mi ostali ne jedemo

 

 

GrimReaperKC pon 5.12.2022 10:48

Ja sam uzeo stolicu u linksu bytezone shadow.

 

Uzeo sam gamepad microsoft xone sa amazona.

 

Uzeo sam neke majice tipa 7 kom za 200kn sa lumer shopa i dormeo deku na 50%. 

 

Također ne jedem, od zraka imam 115 kila a bome ni McŠtitnjača ne pomaže 

Udes pon 5.12.2022 11:02
Udes kaže...

Ja sam se počastio sa:

 

1. Xbos controllerom + bežični adapter - 50€

2. 12GB XFX Radeon RX 6700 XT SWFT309 GAMING Retail - 399€

3. 4k fire stick - 35 €

4. hyper X Cloud II Wireless - 88€

 

Znam da nisu naj naj bolje ponude ali meni dovoljno dobre s obzirom da ne plaćam dostavu iz DE. (kum ide mjesečno barem jednom tamo-vamo).

 

 Zaboravio sam i na AMD R5 5600X - 171 €

zelenapaprika pon 5.12.2022 18:41
quickr kaže...
zelenapaprika kaže...
Najbrži kaže...

Naspram prijašnjih BF tema, gdje je bilo 16~49 stranica, ovogodišnja tema je "najgora". Em ponude nikakve, em i dva proizvoda što sam planirao kupiti sam odustao. Tako da ovogodišnji BF & CM nisam potrošio. Šta ste vi kupili i je li cijena bila niža naspram klasičnih cijena s nabave (najniža u zadnjih 30 dana)?

 Nisam ništa kupio jer: 1.) novac trošim na hranu, račune

 Mi ostali ne jedemo

 

 

 Pad potrošnje u maloprodaji 4%. Manje se kupuje hrana. Sada znamo zbog koga. :-)

Hexfire pon 5.12.2022 20:33
itomic009 kaže...

Aj baš javi dojmove za taj Chuwi laptop kad ti dođe.  

 Evo stigao je danas pa ću samo ukratko par crtica, a ako te nešto konkretnije zanima, možemo na pp.

 

Konstrukcijski stvarno izgleda kao puno skuplji uređaj. 13" je, ali nije baš ni lagan koliko bi čovjek očekivao jer je kućište metalno. Fino se otvara, ništa ne škripi, niti izgleda da je napravljeno tek toliko.

 

Ekran je vrhunski za taj price range. 1440p rezolucija i odličan IPS panel. Veli internet da Huawei koristi isti panel za svoj daleko skuplji MateBook 13.

 

Ima 12GB RAM-a i 256GB SSD. Procesor je neki Celeron, tak da se osjeti da nisu to top performanse, ali za surfanje i word/excell mislim da će biti sasvim dovoljno.

 

Tipkovnica ima dvije razine osvjetljenja, te naša slova koja su također osvjetljena. Raspored je malo čudan zbog dimenzija. Recimo, slovo Ž se nalazi u skroz donjem redu. Ide SPACE, pa ALT pa Ž. 

 

Imam problem sa aktivacijom Windowsa ko što je netko već pisao ovdje, ali poslao sam mail supportu pa čekam šta će reći. Navodno rješavaju to bez ikakvih problema.

 

Kupio sam ovo više iz znatiženje da vidim kako to izgleda laptop za 1.600 kuna nego iz stvarne potrebe i baš me ugodno iznenadio. 

acmilan2 sri 14.12.2022 07:08

NEGATIVNA RECENZIJA HG SPOT

acmilan2 kaže...
hahhaajaads kaže...

https://www.hgspot.hr/slusalice-plus-mikrofon-hyperx-cloud-core-7-1-zicane-crne-4p4f2aa - 269kn

 

Ima USB zvucnu, sa 5 minutnim podesavanjem zvuka preko EqualizerAPO-a su odlicne sluske za muziku, za gaming da ne pricam...

 Evo narucio ih i ja doma, u Njemackoj iste takve trenutno na 63€, tako da iskreno se nadam da ce bit dobre...

Kad dođem doma, tko god bude mogao i stigao, molio bih za pomoc oko slaganja postavki, igrao bih se na CoD Warzone 2.0 i tako malo glazba u slobodno vrijeme.

 

 

26.11. napravljena narudzba u HG spotu, 28.11. pise da je napravljen racun, koji dan kasnije dolazi na adresu (ne znam koji dan tocno). Nisam bio doma, sad kad sam se vratio iz inozemstva, prvo sto mi je bilo sumnjivo je to da je racun bio preko prve strane kutije od slusalica. Kad sam ga maknuo - neugodno iznenađenje.

 

Slusalice hyperx cloud core, BEZ 7.1 kako je pisalo u black friday akciji. Znaci uvalili su mi neke slusalice koje veze nemaju s ovim iz ponude. Hvala bogu imam screenshot racuna s njihovog webshopa gdje se vidi koji proizvod je narucen, i sliku toga sto sam dobio.

Negativna recenzija naravno za HG spot i ovo cu reklamirat jer nisam kutiju nigdje ni ostetio ni otvorio...

T-bone's sri 14.12.2022 08:33
acmilan2 kaže...

NEGATIVNA RECENZIJA HG SPOT

acmilan2 kaže...
hahhaajaads kaže...

https://www.hgspot.hr/slusalice-plus-mikrofon-hyperx-cloud-core-7-1-zicane-crne-4p4f2aa - 269kn

 

Ima USB zvucnu, sa 5 minutnim podesavanjem zvuka preko EqualizerAPO-a su odlicne sluske za muziku, za gaming da ne pricam...

 Evo narucio ih i ja doma, u Njemackoj iste takve trenutno na 63€, tako da iskreno se nadam da ce bit dobre...

Kad dođem doma, tko god bude mogao i stigao, molio bih za pomoc oko slaganja postavki, igrao bih se na CoD Warzone 2.0 i tako malo glazba u slobodno vrijeme.

 

 

26.11. napravljena narudzba u HG spotu, 28.11. pise da je napravljen racun, koji dan kasnije dolazi na adresu (ne znam koji dan tocno). Nisam bio doma, sad kad sam se vratio iz inozemstva, prvo sto mi je bilo sumnjivo je to da je racun bio preko prve strane kutije od slusalica. Kad sam ga maknuo - neugodno iznenađenje.

 

Slusalice hyperx cloud core, BEZ 7.1 kako je pisalo u black friday akciji. Znaci uvalili su mi neke slusalice koje veze nemaju s ovim iz ponude. Hvala bogu imam screenshot racuna s njihovog webshopa gdje se vidi koji proizvod je narucen, i sliku toga sto sam dobio.

Negativna recenzija naravno za HG spot i ovo cu reklamirat jer nisam kutiju nigdje ni ostetio ni otvorio...

 Pogledaj malo na link s hyperx stranice, na početnoj stranici gdje su svi headsetovi piše HyperX cloud core - gaming headset + 7.1, a poslje u opisu proizvoda nema nigdje naznačeno tih 7.1, nego dtsX.

 

Ako sam dobro razumio dts:x je na software-skoj razini, evo poduži članak o tome DTS Headphone: X – Is It Worth It?

TibzzX sri 14.12.2022 08:47
acmilan2 kaže...

NEGATIVNA RECENZIJA HG SPOT

acmilan2 kaže...
hahhaajaads kaže...

https://www.hgspot.hr/slusalice-plus-mikrofon-hyperx-cloud-core-7-1-zicane-crne-4p4f2aa - 269kn

 

Ima USB zvucnu, sa 5 minutnim podesavanjem zvuka preko EqualizerAPO-a su odlicne sluske za muziku, za gaming da ne pricam...

 Evo narucio ih i ja doma, u Njemackoj iste takve trenutno na 63€, tako da iskreno se nadam da ce bit dobre...

Kad dođem doma, tko god bude mogao i stigao, molio bih za pomoc oko slaganja postavki, igrao bih se na CoD Warzone 2.0 i tako malo glazba u slobodno vrijeme.

 

 

26.11. napravljena narudzba u HG spotu, 28.11. pise da je napravljen racun, koji dan kasnije dolazi na adresu (ne znam koji dan tocno). Nisam bio doma, sad kad sam se vratio iz inozemstva, prvo sto mi je bilo sumnjivo je to da je racun bio preko prve strane kutije od slusalica. Kad sam ga maknuo - neugodno iznenađenje.

 

Slusalice hyperx cloud core, BEZ 7.1 kako je pisalo u black friday akciji. Znaci uvalili su mi neke slusalice koje veze nemaju s ovim iz ponude. Hvala bogu imam screenshot racuna s njihovog webshopa gdje se vidi koji proizvod je narucen, i sliku toga sto sam dobio.

Negativna recenzija naravno za HG spot i ovo cu reklamirat jer nisam kutiju nigdje ni ostetio ni otvorio...

 To je ionako simulirani 7.1 koji možeš dobiti programom i po meni nema smisla pjeniti se oko toga. To su super slušalice i ako išta virtualni 7.1 zvuk im pogoršava a ne poboljšava kvalitetu zvuka.

hahhaajaads sri 14.12.2022 11:08
acmilan2 kaže...

NEGATIVNA RECENZIJA HG SPOT

acmilan2 kaže...
hahhaajaads kaže...

https://www.hgspot.hr/slusalice-plus-mikrofon-hyperx-cloud-core-7-1-zicane-crne-4p4f2aa - 269kn

 

Ima USB zvucnu, sa 5 minutnim podesavanjem zvuka preko EqualizerAPO-a su odlicne sluske za muziku, za gaming da ne pricam...

 Evo narucio ih i ja doma, u Njemackoj iste takve trenutno na 63€, tako da iskreno se nadam da ce bit dobre...

Kad dođem doma, tko god bude mogao i stigao, molio bih za pomoc oko slaganja postavki, igrao bih se na CoD Warzone 2.0 i tako malo glazba u slobodno vrijeme.

 

 

26.11. napravljena narudzba u HG spotu, 28.11. pise da je napravljen racun, koji dan kasnije dolazi na adresu (ne znam koji dan tocno). Nisam bio doma, sad kad sam se vratio iz inozemstva, prvo sto mi je bilo sumnjivo je to da je racun bio preko prve strane kutije od slusalica. Kad sam ga maknuo - neugodno iznenađenje.

 

Slusalice hyperx cloud core, BEZ 7.1 kako je pisalo u black friday akciji. Znaci uvalili su mi neke slusalice koje veze nemaju s ovim iz ponude. Hvala bogu imam screenshot racuna s njihovog webshopa gdje se vidi koji proizvod je narucen, i sliku toga sto sam dobio.

Negativna recenzija naravno za HG spot i ovo cu reklamirat jer nisam kutiju nigdje ni ostetio ni otvorio...

 Zanimljivo... I u tom setu kolko vidim nema ove USB zvucne (i kontrole), sad ne znal dal je to ona neka starija verzija Cloud Corea (nisam siguran zbog DTSa). Ak ti budu htjeli dat model sa zvucnom (koji je i bio prvotno naznacen na BFu) onda uzmi, ako ne ja bi opet ostavio sluske jer nema bas neke razlike, osim sta gubis mogucnost podesavanja zvuka slusalica/mikrofona preko tog kontrolera.. I da, kutija od slusalica mora bit bijela i da se sastrane na slici vidi taj kontroler/zvucna.

acmilan2 sri 14.12.2022 12:22
TibzzX kaže...
acmilan2 kaže...

NEGATIVNA RECENZIJA HG SPOT

acmilan2 kaže...
hahhaajaads kaže...

https://www.hgspot.hr/slusalice-plus-mikrofon-hyperx-cloud-core-7-1-zicane-crne-4p4f2aa - 269kn

 

Ima USB zvucnu, sa 5 minutnim podesavanjem zvuka preko EqualizerAPO-a su odlicne sluske za muziku, za gaming da ne pricam...

 Evo narucio ih i ja doma, u Njemackoj iste takve trenutno na 63€, tako da iskreno se nadam da ce bit dobre...

Kad dođem doma, tko god bude mogao i stigao, molio bih za pomoc oko slaganja postavki, igrao bih se na CoD Warzone 2.0 i tako malo glazba u slobodno vrijeme.

 

 

26.11. napravljena narudzba u HG spotu, 28.11. pise da je napravljen racun, koji dan kasnije dolazi na adresu (ne znam koji dan tocno). Nisam bio doma, sad kad sam se vratio iz inozemstva, prvo sto mi je bilo sumnjivo je to da je racun bio preko prve strane kutije od slusalica. Kad sam ga maknuo - neugodno iznenađenje.

 

Slusalice hyperx cloud core, BEZ 7.1 kako je pisalo u black friday akciji. Znaci uvalili su mi neke slusalice koje veze nemaju s ovim iz ponude. Hvala bogu imam screenshot racuna s njihovog webshopa gdje se vidi koji proizvod je narucen, i sliku toga sto sam dobio.

Negativna recenzija naravno za HG spot i ovo cu reklamirat jer nisam kutiju nigdje ni ostetio ni otvorio...

 To je ionako simulirani 7.1 koji možeš dobiti programom i po meni nema smisla pjeniti se oko toga. To su super slušalice i ako išta virtualni 7.1 zvuk im pogoršava a ne poboljšava kvalitetu zvuka.

 Nije problem toliko u kvaliteti zvuka, imao sam starije neke hyperxice, bile su odlicne dok su sluzile, ali ovo je zapravo slozeno tako da netko tko je vidio dobar popust, uzme to i oni mu daju nesto drugo. Ako sam uzeo sa 7.1 surroundom i zvucnom karticom, onda bih zelio TAJ proizvod.

hahhaajaads kaže...
acmilan2 kaže...

NEGATIVNA RECENZIJA HG SPOT

acmilan2 kaže...
hahhaajaads kaže...

https://www.hgspot.hr/slusalice-plus-mikrofon-hyperx-cloud-core-7-1-zicane-crne-4p4f2aa - 269kn

 

Ima USB zvucnu, sa 5 minutnim podesavanjem zvuka preko EqualizerAPO-a su odlicne sluske za muziku, za gaming da ne pricam...

 Evo narucio ih i ja doma, u Njemackoj iste takve trenutno na 63€, tako da iskreno se nadam da ce bit dobre...

Kad dođem doma, tko god bude mogao i stigao, molio bih za pomoc oko slaganja postavki, igrao bih se na CoD Warzone 2.0 i tako malo glazba u slobodno vrijeme.

 

 

26.11. napravljena narudzba u HG spotu, 28.11. pise da je napravljen racun, koji dan kasnije dolazi na adresu (ne znam koji dan tocno). Nisam bio doma, sad kad sam se vratio iz inozemstva, prvo sto mi je bilo sumnjivo je to da je racun bio preko prve strane kutije od slusalica. Kad sam ga maknuo - neugodno iznenađenje.

 

Slusalice hyperx cloud core, BEZ 7.1 kako je pisalo u black friday akciji. Znaci uvalili su mi neke slusalice koje veze nemaju s ovim iz ponude. Hvala bogu imam screenshot racuna s njihovog webshopa gdje se vidi koji proizvod je narucen, i sliku toga sto sam dobio.

Negativna recenzija naravno za HG spot i ovo cu reklamirat jer nisam kutiju nigdje ni ostetio ni otvorio...

 Zanimljivo... I u tom setu kolko vidim nema ove USB zvucne (i kontrole), sad ne znal dal je to ona neka starija verzija Cloud Corea (nisam siguran zbog DTSa). Ak ti budu htjeli dat model sa zvucnom (koji je i bio prvotno naznacen na BFu) onda uzmi, ako ne ja bi opet ostavio sluske jer nema bas neke razlike, osim sta gubis mogucnost podesavanja zvuka slusalica/mikrofona preko tog kontrolera.. I da, kutija od slusalica mora bit bijela i da se sastrane na slici vidi taj kontroler/zvucna.

 Pa evo, cuo sam se telefonski s njima, rekli su da je ocito doslo do neke greske prilikom pakiranja i da im se javim mailom za reklamaciju i opisem svoj problem i dodam slike kao dokaz te da ne bi trebalo biti problema sa zamjenom proizvoda.

acmilan2 sri 14.12.2022 12:56

Evo sad dobijam sljedeći odgovor na mail:

 

Poštovani,

 

zahvaljujemo Vam se na javljanju te se ispričavamo na nastaloj situaciji.

 

Naknadno smo od proizvođača dobili informaciju da slušalice nisu 7.1 te je mijenjan naziv artikla.

 

Obzirom na situaciju, u mogućnosti smo napraviti prikup na Vašoj adresi te Vam izvršiti povrat sredstava.

 

Još jednom Vam se ispričavamo na nastaloj situaciji.

 

I što ja sad mogu napraviti?

Ne mogu dobiti slušalice koje su oni prodavali pod BF akciju jer su oni debili.

 

Znači, proizvod i dalje postoji pod ovom šifrom 4P4F2AA i kad se to upise u google, na njihovoj stranici izbacuje tocno taj 7.1 model - https://www.hgspot.hr/slusalice-plus-mikrofon-hyperx-cloud-core-zicane-crne-4p4f2aa

Znači, proizvod sa zvučnom, pod black friday ponudom, kupljen kako su oni stavili na svoj web shop i sad oni meni kažu da je proizvođač promijenio naziv? Pa kako ih nije sram jebati narod?

itomic009 sri 14.12.2022 13:08

Pa greška je, šta sad da se netko ubije?. Ponudili su da ti pokupe (vrate bespla artikl) i vrate ti novac. To je sasvim ok i što više tražit? Da ti daju besplatno možda? Radiš li ti i ako radiš, nikad nisi pogriješio?

acmilan2 sri 14.12.2022 13:09
itomic009 kaže...

Pa greška je, šta sad da se netko ubije?. Ponudili su da ti pokupe (vrate bespla artikl) i vrate ti novac. To je sasvim ok i što više tražit? Da ti daju besplatno možda? Radiš li ti i ako radiš, nikad nisi pogriješio?

 Mislim da ne razumiješ.

Problem je u tome što su možda oni zabunom stavili taj model na BF akciju i sad ne žele dati taj model već mi nude radije povrat novca nego da daju to što sam ja naručio.

dejo74 sri 14.12.2022 13:44

primjer kad je u mulleru kriva cijena ispred proizvoda a na kasi veća oni prodaju po onom što piše na polici makar i na svoju štetu, razumjem što hoćeš reći ali teško u ovoj branši će tako napravit

Silent horror1992 sri 14.12.2022 13:46

Ostavi si te slušalice jer za 289kn koliko će ti vratiti bolje nećeš kupiti.

I onak ti taj 7.1. ne znači ništa jer je fake.

Ja bi da sam na tvom mjestu neki DAC sa amp nabavio i uživao u slušalicama koje zvuče pumo bolje od svih koje možeš kupit za te pa i veće pare.

Imam iste takve slušalice 6-7 god stare i dan danas su super samo ih ne koristim jer sam ubo one na mall za 180kn hah

acmilan2 sri 14.12.2022 13:53
dejo74 kaže...
primjer kad je u mulleru kriva cijena ispred proizvoda a na kasi veća oni prodaju po onom što piše na polici makar i na svoju štetu, razumjem što hoćeš reći ali teško u ovoj branši će tako napravit

 Da, na to sam ciljao.

Opet su se ogradili i kazu ili ove da zadrzim ili da mi vrate novac, a ja njima sluske... 

Dr.Feel sri 14.12.2022 14:15

Takoder kupio hyperx u hgspotu i dobio kao i ti bez 7.1 usb zvucne. Meni ispalo jos bolje jer za moje fps potrebe tu zvucnu nisam ni planirao korisiti, a ove koje smo mi dobili imaju inline volume control pa mogu podesavati zvuk na njim, dok to nebi mogao da sam dobio sa 7.1 zvucnom. Slusalice su iste bilo sa zvucnom bilo bez i takve se nemogu dobiti ispod 500-600 kuna, takoder sa zvucnom ili bez. Googlaj si tu hyperx zvucnu, nitko ju ne koristi, svi koriste bazicne sluske sa dodatnim pojacalom ili programima za soround atmos ili dtsx.

acmilan2 sri 14.12.2022 14:19
Dr.Feel kaže...

Takoder kupio hyperx u hgspotu i dobio kao i ti bez 7.1 usb zvucne. Meni ispalo jos bolje jer za moje fps potrebe tu zvucnu nisam ni planirao korisiti, a ove koje smo mi dobili imaju inline volume control pa mogu podesavati zvuk na njim, dok to nebi mogao da sam dobio sa 7.1 zvucnom. Slusalice su iste bilo sa zvucnom bilo bez i takve se nemogu dobiti ispod 500-600 kuna, takoder sa zvucnom ili bez. Googlaj si tu hyperx zvucnu, nitko ju ne koristi, svi koriste bazicne sluske sa dodatnim pojacalom ili programima za soround atmos ili dtsx.

 Ok, hvala na savjetu.

Mozes li mi u poruci napisat sto i kako koristis, ja bih trebao za CoD Warzone 2.0?

zelenapaprika sri 14.12.2022 17:30
acmilan2 kaže...

Evo sad dobijam sljedeći odgovor na mail:

 

Poštovani,

 

zahvaljujemo Vam se na javljanju te se ispričavamo na nastaloj situaciji.

 

Naknadno smo od proizvođača dobili informaciju da slušalice nisu 7.1 te je mijenjan naziv artikla.

 

Obzirom na situaciju, u mogućnosti smo napraviti prikup na Vašoj adresi te Vam izvršiti povrat sredstava.

 

Još jednom Vam se ispričavamo na nastaloj situaciji.

 

I što ja sad mogu napraviti?

Ne mogu dobiti slušalice koje su oni prodavali pod BF akciju jer su oni debili.

 

Znači, proizvod i dalje postoji pod ovom šifrom 4P4F2AA i kad se to upise u google, na njihovoj stranici izbacuje tocno taj 7.1 model - https://www.hgspot.hr/slusalice-plus-mikrofon-hyperx-cloud-core-zicane-crne-4p4f2aa

Znači, proizvod sa zvučnom, pod black friday ponudom, kupljen kako su oni stavili na svoj web shop i sad oni meni kažu da je proizvođač promijenio naziv? Pa kako ih nije sram jebati narod?

Ili zadrži kupljeno i koristi ili uzmi novac natrag, kako ti predlažu i kupi drugdje te iste slušalice. Netko će sada pred Božić sigurno imati taj model.

 

Opisi proizvoda u trgovinama znaju biti pogrešni i ja sam znao slati e-mail da ih poprave. Neki jesu, neki nisu.

T-bone's sri 14.12.2022 18:06
zelenapaprika kaže...
acmilan2 kaže...

Evo sad dobijam sljedeći odgovor na mail:

 

Poštovani,

 

zahvaljujemo Vam se na javljanju te se ispričavamo na nastaloj situaciji.

 

Naknadno smo od proizvođača dobili informaciju da slušalice nisu 7.1 te je mijenjan naziv artikla.

 

Obzirom na situaciju, u mogućnosti smo napraviti prikup na Vašoj adresi te Vam izvršiti povrat sredstava.

 

Još jednom Vam se ispričavamo na nastaloj situaciji.

 

I što ja sad mogu napraviti?

Ne mogu dobiti slušalice koje su oni prodavali pod BF akciju jer su oni debili.

 

Znači, proizvod i dalje postoji pod ovom šifrom 4P4F2AA i kad se to upise u google, na njihovoj stranici izbacuje tocno taj 7.1 model - https://www.hgspot.hr/slusalice-plus-mikrofon-hyperx-cloud-core-zicane-crne-4p4f2aa

Znači, proizvod sa zvučnom, pod black friday ponudom, kupljen kako su oni stavili na svoj web shop i sad oni meni kažu da je proizvođač promijenio naziv? Pa kako ih nije sram jebati narod?

Ili zadrži kupljeno i koristi ili uzmi novac natrag, kako ti predlažu i kupi drugdje te iste slušalice. Netko će sada pred Božić sigurno imati taj model.

 

Opisi proizvoda u trgovinama znaju biti pogrešni i ja sam znao slati e-mail da ih poprave. Neki jesu, neki nisu.

 Po meni Hg-spot nije ništa kriv, jer puni naziv slušalica je HyperX cloud core - gaming headset + 7.1, pod šifrom 4p4f2aa, s stranice hyperx.

 

U kutiji se isporučuje:

Gaming Headset, Detachable Mic, PC Extension Cable, DTS Headphone:X 2 Year activation code, Quick Start Guide

 

A dts:x se smatra kao 5.1/7.1 , ali software-ski.

Po meni to je muljanje od strane Hyperx-a, jer s to obične slušalice bez ikakvog 7.1, ali platili su licencu za dts:x.

 

Na kolegi je da ih vrati, zadrži ili zamjeni za nešto drugo.

 

Krunoo7 sri 14.12.2022 20:42
T-bone's kaže...

 U kutiji se isporučuje:

Gaming Headset, Detachable Mic, PC Extension Cable, DTS Headphone:X 2 Year activation code, Quick Start Guide

 

A dts:x se smatra kao 5.1/7.1 , ali software-ski.

Po meni to je muljanje od strane Hyperx-a, jer s to obične slušalice bez ikakvog 7.1, ali platili su licencu za dts:x.

 Kakve su to slušalice sa 7.1 surround zvukom, ali da nije softverski?

 

Pa taj 7.1 dongle ne radi ništa drugo nego DTS i ostale softverske alternative simulaciji surround zvuka, jedina razlika što se procesuiranje zvuka odrađuje na DSP-u samog dongla umjesto na računalu.

Nećeš ti dobit 5 zvučnika više zbog jadnog dongla jesamu miša.