Ostalo

Black Friday 2021

monsieur ned 28.11.2021 17:34
JoPa_CaR kaže...

Pozdrav,

 

Vidim da je dosta povoljnije nego u bilo kojem drugo webshopu, zanima me da li je ovo stvarno dobra cijena ili mozda ipak inace zna biti slicno i bez black friday-a ?
Mis: https://www.instar-informatika.hr/mis-razer-deathadder-v2-pro-bezicni-bluetooth-gaming-20000dpi-rgb-crni-rz01-03350100-r3g1-promo/MOURAZ076/product/

 Ako kupujes dobro razmisli sto odgovara tvome gripu/ruci. Ja sam kupio isti taj mis pa mi je stvarno bio prevelik i ruka mi se stalno grcila. Sad sam na G Superlight razlika nebo i zemlja.

PLAVAmala ned 28.11.2021 20:52
janena kaže...
PLAVAmala kaže...

Ako netko naiđe na Google Nest Hub ili max na akciji, molim link...

 Imaš na mikronisu za 440 kn, na akciji, ali je stari model

 E, hvala, vidjela ali sam ipak uzela na Mobil mediji. Nemaju loših kritika nigdje.

Jimmy ned 28.11.2021 21:56

Black Friday je u pravilu fizičko sniženje u dućanu a Cyber Monday jer sniženje na webu.

Naši telci su počeli sa "sniženjima" u desetom mjesecu pa teško da ćeš nešto korisno pronaći.

Kod stranih firmi će se sigurno pronaći nešto dobro.

CPU pon 29.11.2021 08:53
Korny1603987 kaže...

Nigdje pošteni discount na mobitele. Redmi note 10s skuplji nego prije mjesec dana.

KLIK

Imaš Redmi Note 9S 4GB/64GB za 999kn, prije godinu dana ga nisi mogao ispod 1500kn nać.

kiwi_91 pon 29.11.2021 12:30

U dvije narudžbe (prodavači: Conrad i Narodne novine) mi je isti dan došla automatska poruka o provedenoj narudžbi (radni dan je bio), u roku 2-3 dana još jedna potvrda s računom i obrascem za raskid ugovora i onda za naknadna 2-3 dana je došla obavijest o poslanoj narudžbi s dostavnom službom.

lars82 pon 29.11.2021 13:59
Luka123 kaže...

Koliko treba da bazaar provede narudžbu? U subotu naručio nikakve potvrde nisu stigle, samo stoji naručeno u košarici? 

 

Ja naručio monitor jučer navečer (nedjelja). Ujutro u ponedjeljak dobio potvrdu narudžbe od Bazaara, za koju minutu račun od trgovca i promjena statusa da je zatražen prikup paketa od Overseasa. I pojavio mi se tracking.

 

Prije koji mjesec, Bazaar je prove narudžbu ali se čekao trgovac, cca 5 dana.

Luka123 pon 29.11.2021 15:04
lars82 kaže...
Luka123 kaže...

Koliko treba da bazaar provede narudžbu? U subotu naručio nikakve potvrde nisu stigle, samo stoji naručeno u košarici? 

 

Ja naručio monitor jučer navečer (nedjelja). Ujutro u ponedjeljak dobio potvrdu narudžbe od Bazaara, za koju minutu račun od trgovca i promjena statusa da je zatražen prikup paketa od Overseasa. I pojavio mi se tracking.

 

Prije koji mjesec, Bazaar je prove narudžbu ali se čekao trgovac, cca 5 dana.

 Hmm, možda me preskaču, jer sam stavio plaćanje po preuzimanju... A što ću im, kad su uveli na Diners neke mToken potvrde i ostale gluposti...

zelenapaprika pon 29.11.2021 16:16
CPU kaže...
Korny1603987 kaže...

Nigdje pošteni discount na mobitele. Redmi note 10s skuplji nego prije mjesec dana.

KLIK

Imaš Redmi Note 9S 4GB/64GB za 999kn, prije godinu dana ga nisi mogao ispod 1500kn nać.

 Sad je već vani model 11, a za par dana izlazi model 12.

 

A još uvijek se mogu kupiti modeli 8 i 9. Kod nas samo što se ne prodaju originalna Nokia 3110 (znaju neki kako je izgledala), kao i 3310 (za koju pak svi znaju kako je izgledala).

Promster pon 29.11.2021 16:19
Luka123 kaže...

 Hmm, možda me preskaču, jer sam stavio plaćanje po preuzimanju... A što ću im, kad su uveli na Diners neke mToken potvrde i ostale gluposti...

Ja sam s Bazaara uzeo Xiaomi BT sluške, ali prije BF-a...Sve pohvale, naručio 16. kasno uvečer, a došle su već 19., a između je još bio i praznik.

lars82 pon 29.11.2021 16:42
Luka123 kaže...
lars82 kaže...
Luka123 kaže...

Koliko treba da bazaar provede narudžbu? U subotu naručio nikakve potvrde nisu stigle, samo stoji naručeno u košarici? 

 

Ja naručio monitor jučer navečer (nedjelja). Ujutro u ponedjeljak dobio potvrdu narudžbe od Bazaara, za koju minutu račun od trgovca i promjena statusa da je zatražen prikup paketa od Overseasa. I pojavio mi se tracking.

 

Prije koji mjesec, Bazaar je prove narudžbu ali se čekao trgovac, cca 5 dana.

 Hmm, možda me preskaču, jer sam stavio plaćanje po preuzimanju... A što ću im, kad su uveli na Diners neke mToken potvrde i ostale gluposti...

 Mislim da je to više do sellera nego do Bazaara.

btw. ako netko naručuje sa Bazaara evo kod za free shipping: Goran2RX3Q3

acmilan2 sri 8.12.2021 20:58

Evo da pokazem sto sam ja sve za black friday uzeo, vise manje sve amazon.de

 

Od odjece, sportske trenirke, hoodie, cipele za u vodu (more, plaza), reflektirajuce trake i prsluk za trcanje u tami, onaj kotac za trbusnjake, termosica, i jedino sto se ovog foruma tice - Logitech G Pro X Wireless, placene 119€ nove novcate.

all_or_nothing pet 10.12.2021 16:37
all_or_nothing kaže...

ovaj sam TV nanišanio prije tjedan-dva. bio je 2800 kuna sa dostavom. danas je 3500. 

 

 i vraćeno ponovo na stanje prije crnih dana:

TV , sad je 2649,00.

bijeli friday, valjda.

inače kupio isti ali 40 inča. smeće ne pamti postavke koje mu zadaš. nakon gašenja ih zaboravi i vrati nekad na defaultne a nekad si odabere neki drugi mod, najčešće energy save. vratit ću ga.

izbjegavati.

 

zelenapaprika pet 10.12.2021 23:20
zviznemte kaže...

Netko je spominjao da trazi Xiaomi Mi 11 Lite 5G


1.999,00 kn

https://e-point.hr/product/xiaomi-mi-11-lite-5g-6gb-128gb-black/

 Prošao je Black Friday i sada više dućana nudi Xiaomi Mi 11 lite 5G po 1999 kuna: Neutrino, Instar, Mobis, Abrakadabra, Chipoteka, Links...

 

A to je bila snižena cijena za Black Friday.

 

https://neutrinomobile.hr/xiaomi-mi-11-lite-5g-6gb-128gb-dual-sim-black.html?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

mac92 pet 11.2.2022 09:35

Bok, znam da je prošao BF i netko je u temi ovoj ili nekoj drugoj spomenuo web stranice za praćenje cijena artikla. Kao da se može vidjeti kroz duži period. Ne sjećam se točno imena/linkova, a nisam uspio pronaći. Da netko može postati linkove ili nekaj takvog?

Hvala