Ostalo

Black Friday 2018

Najbrži čet 1.11.2018 20:59

Black Friday 2018, možemo i ove godine polako krenuti sa tom temom. Ovdje se možete prisjetiti kako je bilo prošle godine.

 

23.11 nam pada dugo očekivani BF, što se prošle godine uzeli, što ove godine planirate i koje trgovine preferirate?

 

Javite nam ako saznate za domaće trgovine koje će imati popuste za BF.

Avensac čet 1.11.2018 21:03

Prošle godine pala Logi mehanička tipkovnica, a ove godine se hvata što veći SSD i možda neki dash cam. Po iskustvu prijašnjih godina najvjerojatnije uzimam s Amazona.

kbenzema pet 2.11.2018 06:31

S obzirom da nisam mogao izdržati do black fridaya i kupio plejku prije, prvi pick su mi igre za koje se nadam da će vani biti na lijepom sniženju. Pa ak ko naleti na neke akcije, nek baci link.

jocommb sub 3.11.2018 14:30

SSD-ovi su malo malo na dobrim popustima po njemackoj... vidim na mydealz, ali nepratim cijene sad usporedno u ostalim trg pa da mogu rec da je sto posto dobar deal... eto ako nekog zanima nek si malo poprati tamo....


A od bf cekam media player neki dobar...mozda da Nvidia Shield bude na nekom popustu 😁

TheAnswer023 sub 3.11.2018 15:18

Pratim i ja temu...

 

prošle godine nisam mogao dočekati crni petak jer mi je počeo rikavat stari Dell(boy) laptop,te sam ranije uzeo ASUS ROG G752.
Ali ove godine pikiram S9+ za zaručnicu, sebi konačno neke kvalitetne slušalice sa NC (još nisam odlučio dal BOSE il Sony) možda neki eksterni SSD i volan neki (to sve u Njemi)

x360gamer sub 3.11.2018 15:52
lange kaže...

ja cekam 8gb ddr4 rame na akciji

 Javi ako nades gdje! :)

Trazim si piknuti jos jedan keks 4GB DDR4, ali buduci da necu naci identican (Corsair 2133Mhz), morat cu uzeti ili kit ili 1x 8GB pa ovaj stari prodati :)

TheAnswer023 kaže...

....
Ali ove godine pikiram S9+ za zaručnicu...

 Samsung.de ce imati sigurno i ove godine 1+1 gratis. To i ja vrebam, samo trebas imati nekog gore u DE jer samo za njih vrijedi.
Odmah da pitam, jel mogu mozda iskoristiti one stranice na kojima dobijem DE adresu, na njih narucim i onda platim proviziju i shipping? Koliko je to jos gore? 30-50eura?

TheAnswer023 sub 3.11.2018 16:12
x360gamer kaže...

 Samsung.de ce imati sigurno i ove godine 1+1 gratis. To i ja vrebam, samo trebas imati nekog gore u DE jer samo za njih vrijedi.
Odmah da pitam, jel mogu mozda iskoristiti one stranice na kojima dobijem DE adresu, na njih narucim i onda platim proviziju i shipping? Koliko je to jos gore? 30-50eura?

 da ti budem iskren, nemam pojma što se toga tiče, imam rodbinu neku u Njemačkoj, pa kad dolaze onda mi to povuku, tako je bilo i s navedenim laptopom

lange sub 3.11.2018 16:18
TheAnswer023 kaže...

Pratim i ja temu...

 

prošle godine nisam mogao dočekati crni petak jer mi je počeo rikavat stari Dell(boy) laptop,te sam ranije uzeo ASUS ROG G752.
Ali ove godine pikiram S9+ za zaručnicu, sebi konačno neke kvalitetne slušalice sa NC (još nisam odlučio dal BOSE il Sony) možda neki eksterni SSD i volan neki (to sve u Njemi)

 pa prije par dana ti je bilo u areni otvaranje preuredenog samsung centra.

za 4500 u kešu dobio si 20% popusta i poklon sat smart watch i samsung tablet.kad to dvoje prodas i smanjis popust s9+ bi te ispao oko 2400-2600

Spike1983 ned 4.11.2018 13:13

Pratim temu  

a sto se tice ove godine, pikiram jedino na par naslova za PS4 pa cekam di ce kaj boljega iskrsnut (hr store, us store, UK ducani, sumnjam da ce nasi imat neke primamljive dealove) 

al da, prosle god. je SD imala odlicne deal-ove, za plejku pogotovo a bome i za neke telkače, tak da treba se jos malo strpit pa u šoping 

 

edit: evo akcija sa Mall.hr 

Sony PS4 DualShock 4 V2, crni (369 kn)

 

jopasaable ned 4.11.2018 14:24
acmilan2 kaže...

Jel ima kakvih naznaka da ce bit mozda koji dualshock 4 V2 za jos nizu cijenu bilogdje? Da li EU, da li hr store?

 Vec sad mozes naci na ebayu v2 po cca 360 kuna i to novi tako da ce vjerojatno za bf ici jos dolje

acmilan2 ned 4.11.2018 15:41
jopasaable kaže...

 Vec sad mozes naci na ebayu v2 po cca 360 kuna i to novi tako da ce vjerojatno za bf ici jos dolje

 Na mall-hr je za 369kn pa reko mozda ce biti i nize po nasim shopovima negdje, za 300kn bih ga odmah uzeo.