Ostalo

Apartmanija pitanje

SHELBY_09 sri 29.7.2020 12:54

Teško je to za procijenit i njima kontrolirat. Oni su samo oglašivači za razliku od booking-a i airbnb-a. Vjerujem da je velika većina uredna. Ja još nisam čuo da je itko imao problema, tako da...

sstrmi sri 29.7.2020 21:06
SHELBY_09 kaže...

Teško je to za procijenit i njima kontrolirat. Oni su samo oglašivači za razliku od booking-a i airbnb-a. Vjerujem da je velika većina uredna. Ja još nisam čuo da je itko imao problema, tako da...

 E,da te pitam nešto još jer vidim da se razumiješ.

Evo upravo se oglasio danas jedan apartman,lik sto oglasava isto od danas prvi apartman u ponudi preko bookinga. El to sigurno za uzeti? jer piše plaćanje unaprijed po punoj cijeni,dosad sam imao 3 rezervacije ove godine preko bookinga i sve u redu bilo ali sve bilo vec sa puno rezencija. Kakva je stvar kod novih? može tipa doći do prevare preko bookinga ili ne može? ili booking pokriva ako dođe?

SHELBY_09 sri 29.7.2020 23:59

Ne moze to nitko garantirati, ali booking ima ok sluzbu za korisnike i vjerujem da bi to bilo rijeseno u slucaju neke prevare. Glupo mi je nesto govoriti da je nemoguce da se dogodi, al do sad nisam imao nikakvih problema. Poznanici imaju apartmane i na bookingu i na airbnbu i na apartmaniji i airbnb i booking su poprilicno rigorozni kod prijava i azurni kod rijesavanja bilo kakvih problema. Apartmanija je ko njuškalo, znaci samo oglasnik.

sstrmi čet 30.7.2020 23:12
SHELBY_09 kaže...
Ne moze to nitko garantirati, ali booking ima ok sluzbu za korisnike i vjerujem da bi to bilo rijeseno u slucaju neke prevare. Glupo mi je nesto govoriti da je nemoguce da se dogodi, al do sad nisam imao nikakvih problema. Poznanici imaju apartmane i na bookingu i na airbnbu i na apartmaniji i airbnb i booking su poprilicno rigorozni kod prijava i azurni kod rijesavanja bilo kakvih problema. Apartmanija je ko njuškalo, znaci samo oglasnik.

 ok,hvala puno