Gale92 pon 25.3.2019 18:54

Pošto se prati Apple Event gdje će biti prikazat nadolazeći iOS 13, odlučio sam otvoriti temu gdje će s pisati o nadanjima, željama, htjenjima i mogućnostima nadolazećeg iOS-13

 

Video

 

Vratimo se i malo u Povijest i prisjetimo se stvaranja iOS mobilne platforme...

 

Video 2

Gale92 pon 25.3.2019 20:01
ATJLučko kaže...

Malo ćemo se još načekati do ljeta za iOS13 , nažalost!!!! 

 Nažalost..... al ajde niti 6 mj nije toliko daleko... stoga ću ostaviti aktivnu temu, no mene po ovome što se može čuti za sada najviše zanima dark mode te izmjena dizajna samog vizualnog izgleda

Gale92 pon 25.3.2019 20:47
ATJLučko kaže...

Iskreno, meni je zajeb što nisam uočio niti da će danas pustiti iOS12.2 nakon Beta6 verzije  !!!! 

 Ja ću ipak pričekati da se malo "preuzimanja" slegnu,, sutra napravim nadogradnju...

ATJLučko pon 25.3.2019 21:13
Gale92 kaže...
ATJLučko kaže...

Iskreno, meni je zajeb što nisam uočio niti da će danas pustiti iOS12.2 nakon Beta6 verzije  !!!! 

 Ja ću ipak pričekati da se malo "preuzimanja" slegnu,, sutra napravim nadogradnju...

Moj bad, update je ipak stigao! 

Posmatrač kaže...

Sta "revolucionarno" donosi?

Baš Revolucionarno ništa 

 

Revolucija stiže na jesen kolega! 

ATJLučko pon 25.3.2019 22:32
Posmatrač kaže...

Koliko sam ja upoznati tu jesen ti cekas vec godinama ;) Kad god izadje novi apple gadget koji ne donosi nista novo ti kazes e sledeci ce biti boom ;)

Ti mene kolega nešto mnogo posmatraš ?!?! 

 

A nemaš niti pola godine staža na forumu, mnogo si ti meni sumnjiv!!!! 

Gale92 sri 5.6.2019 19:55
tomislavivic kaže...

 

ali me jako zanima ovo sign with apple samo pitanje kako će to raditi u praksi..

 Apple kao nakon prijave radi neku radnom e-mail adresu a tebi šalje na tvoju pravu (s kojom si prijavljen na iPhone) samo "važnije" obavijesti....

Posmatrač čet 6.6.2019 08:49
Gale92 kaže...
tomislavivic kaže...

 

ali me jako zanima ovo sign with apple samo pitanje kako će to raditi u praksi..

 Apple kao nakon prijave radi neku radnom e-mail adresu a tebi šalje na tvoju pravu (s kojom si prijavljen na iPhone) samo "važnije" obavijesti....

 Znaci sve ide preko Applea a oni ce odluciti sta ce tebi proslijediti? Cemu uopste skrivanje E-mail adrese? 

Gale92 čet 6.6.2019 09:30
Posmatrač kaže...

 Znaci sve ide preko Applea a oni ce odluciti sta ce tebi proslijediti? Cemu uopste skrivanje E-mail adrese? 

 s razlogom da se ne primaju svakakve "gluposti" i k tome Apple želi ući u "svijet" login on.... pridružiti se Googleu i Facebooku..

Posmatrač čet 6.6.2019 10:11

Ako se prijavljujes negdje gdje ne zelis dati pravu adresu napravis drugu. Za ostalo koristiš gkavni mail... Ne vidim potrebu da neko drugi odlucuje sta ce ti proslijediti....
Googleovi filteri rade odlican posao....
I ovo radi kod prvog prijavljivanja. Sta sljedeći put?

ATJLučko čet 6.6.2019 10:19
Posmatrač kaže...
Gale92 kaže...
tomislavivic kaže...

 

ali me jako zanima ovo sign with apple samo pitanje kako će to raditi u praksi..

 Apple kao nakon prijave radi neku radnom e-mail adresu a tebi šalje na tvoju pravu (s kojom si prijavljen na iPhone) samo "važnije" obavijesti....

 Znaci sve ide preko Applea a oni ce odluciti sta ce tebi proslijediti? Cemu uopste skrivanje E-mail adrese? 

Recimo zbog GDPR razloga, da ne govorimo o spam reklamama i oglasima! 

O možebitnim prosljieđivanjima informacijama drugim aplikacijama isto tako! 

ATJLučko čet 6.6.2019 10:22
Posmatrač kaže...
Ako se prijavljujes negdje gdje ne zelis dati pravu adresu napravis drugu. Za ostalo koristiš gkavni mail... Ne vidim potrebu da neko drugi odlucuje sta ce ti proslijediti....
Googleovi filteri rade odlican posao....
I ovo radi kod prvog prijavljivanja. Sta sljedeći put?

A ako se meni jebe za Guugleove filtere ?!?! 

Tko kaže da mi Guugl mora/treba/može nešto uopće filtrirati?! 

I zašto bi uopće radio drugu mail adresu kada i tamo pružam priliku za zatrpavanje  ?!?! 

ATJLučko ned 6.10.2019 21:07
Gale92 kaže...
Ekipa vi koji imate aktualnu verziju 13.1.2 dali vam radi zvuk kada koristite snimanje zaslona?
Sada sam primjetio da snimku napravi ali zvuka nema....

Upravo sam zbog vas kolega snimio dva kratka 4K 60fps videa, i kada sam snimio prvi, slušam, ne čujem ništa 

Ništa, snimim drugi, vičem oko kamere samo tako, idem ga pregledati, opet se ništa ne čuje ?!?! 

Uzmem pogledati malo bolje što gledam, i dolje desno druga sa desno ikona zvučnika je bila prekrižena!?!? 

 

Možda je i vama prekrižena ikona zvučnika kolega ?! 

Gale92 pon 7.10.2019 18:21
ATJLučko kaže...

 

Možda je i vama prekrižena ikona zvučnika kolega ?! 

 ako mislite na ikonu (pojačanosti) zvuka ona je do maksimuma.... ako mislite na ikonu zvuka ona je uključena (nije precrtana)....