gecmali uto 13.7.2021 11:19
Widowmaker kaže...
HRVOJE346 kaže...

Molim pomoć,od jučer se bavim kodijem,od pet listi koju sam probao mi je radila samo jedna.Bi mi mogao netko napisat par lista za filmove koje sto posto rade.Hvala.

Ako hoćeš što manje zezancije zaboravi Kodi i instaliraj Stremio.

https://www.stremio.com

Nakon instalacije samo u opcijama aktiviraj community addonse koji imaju veze sa torrentima (Torrentio, TPB,...) i titlove (titlovi.com) i imaćeš sve moguće filmove i serije.

Program je dostupan i za Win i Android i Linux i Mac i iOS. 

 

Ja lično nisam ni upalio Kodi već dvije godine otkako ovo koristim...

 Instalirao na android tv i na pc i program je stvarno super,jedino ne mogu dobiti netflix da mi radi preko njega,čitam po netu kao može se preko netflix addona ali ja ga nigdje ne vidim niti ga mogu instalirati,možda je to vrijedilo za starije verzije ili nešto? Da li možda znaš s obzirom da ga dulje vremena koristiš? Imam legalan account a stremio bi koristio radi titlova jer dosta toga na netflixu nema hr prijevod, isprika za offtopic.

Widowmaker uto 13.7.2021 12:41
gecmali kaže...
Widowmaker kaže...
HRVOJE346 kaže...

Molim pomoć,od jučer se bavim kodijem,od pet listi koju sam probao mi je radila samo jedna.Bi mi mogao netko napisat par lista za filmove koje sto posto rade.Hvala.

Ako hoćeš što manje zezancije zaboravi Kodi i instaliraj Stremio.

https://www.stremio.com

Nakon instalacije samo u opcijama aktiviraj community addonse koji imaju veze sa torrentima (Torrentio, TPB,...) i titlove (titlovi.com) i imaćeš sve moguće filmove i serije.

Program je dostupan i za Win i Android i Linux i Mac i iOS. 

 

Ja lično nisam ni upalio Kodi već dvije godine otkako ovo koristim...

 Instalirao na android tv i na pc i program je stvarno super,jedino ne mogu dobiti netflix da mi radi preko njega,čitam po netu kao može se preko netflix addona ali ja ga nigdje ne vidim niti ga mogu instalirati,možda je to vrijedilo za starije verzije ili nešto? Da li možda znaš s obzirom da ga dulje vremena koristiš? Imam legalan account a stremio bi koristio radi titlova jer dosta toga na netflixu nema hr prijevod, isprika za offtopic.

 Mislim da je prije bio nekakav Netflix addon, ali sada ga ne vidim. Nisam ga nikada koristio jer sve što ima na Netflixu možeš naći i u Stremiu bez problema.

gecmali sri 14.7.2021 10:17
Widowmaker kaže...
gecmali kaže...
Widowmaker kaže...
HRVOJE346 kaže...

Molim pomoć,od jučer se bavim kodijem,od pet listi koju sam probao mi je radila samo jedna.Bi mi mogao netko napisat par lista za filmove koje sto posto rade.Hvala.

Ako hoćeš što manje zezancije zaboravi Kodi i instaliraj Stremio.

https://www.stremio.com

Nakon instalacije samo u opcijama aktiviraj community addonse koji imaju veze sa torrentima (Torrentio, TPB,...) i titlove (titlovi.com) i imaćeš sve moguće filmove i serije.

Program je dostupan i za Win i Android i Linux i Mac i iOS. 

 

Ja lično nisam ni upalio Kodi već dvije godine otkako ovo koristim...

 Instalirao na android tv i na pc i program je stvarno super,jedino ne mogu dobiti netflix da mi radi preko njega,čitam po netu kao može se preko netflix addona ali ja ga nigdje ne vidim niti ga mogu instalirati,možda je to vrijedilo za starije verzije ili nešto? Da li možda znaš s obzirom da ga dulje vremena koristiš? Imam legalan account a stremio bi koristio radi titlova jer dosta toga na netflixu nema hr prijevod, isprika za offtopic.

 Mislim da je prije bio nekakav Netflix addon, ali sada ga ne vidim. Nisam ga nikada koristio jer sve što ima na Netflixu možeš naći i u Stremiu bez problema.

 da,valjda je bilo za starije verzije,u novoj nema

gecmali sub 17.7.2021 10:20
gecmali kaže...
Widowmaker kaže...
gecmali kaže...
Widowmaker kaže...
HRVOJE346 kaže...

Molim pomoć,od jučer se bavim kodijem,od pet listi koju sam probao mi je radila samo jedna.Bi mi mogao netko napisat par lista za filmove koje sto posto rade.Hvala.

Ako hoćeš što manje zezancije zaboravi Kodi i instaliraj Stremio.

https://www.stremio.com

Nakon instalacije samo u opcijama aktiviraj community addonse koji imaju veze sa torrentima (Torrentio, TPB,...) i titlove (titlovi.com) i imaćeš sve moguće filmove i serije.

Program je dostupan i za Win i Android i Linux i Mac i iOS. 

 

Ja lično nisam ni upalio Kodi već dvije godine otkako ovo koristim...

 Instalirao na android tv i na pc i program je stvarno super,jedino ne mogu dobiti netflix da mi radi preko njega,čitam po netu kao može se preko netflix addona ali ja ga nigdje ne vidim niti ga mogu instalirati,možda je to vrijedilo za starije verzije ili nešto? Da li možda znaš s obzirom da ga dulje vremena koristiš? Imam legalan account a stremio bi koristio radi titlova jer dosta toga na netflixu nema hr prijevod, isprika za offtopic.

 Mislim da je prije bio nekakav Netflix addon, ali sada ga ne vidim. Nisam ga nikada koristio jer sve što ima na Netflixu možeš naći i u Stremiu bez problema.

 da,valjda je bilo za starije verzije,u novoj nema

 evo da odgovorim sam sebi ako nekoga zanima, stremio više nema zasebnih addona za netflix,hbo itd. nego samo watchhub koji služi samo za katalogizaciju,znači osim torrent linkova taj addon ponudi i netflix,hbo itd linkove i otvori link u defaultnom programu za gledanje tog sadržaja i to radi samo za usa i uk(probao preko vpn-a),sve skupa bezveze jer to nije zaseban addon koji baš playa taj sadržaj kao recimo netflix addon u kodiju,povlači titlove itd.

MaciStyle sub 14.8.2021 16:50

Lp, totalni sam laik sto se tice KODI-ja , nesto sam nacuo sa strane, ugl koristim IPTV za gledanje sporta itd. 

Planiram kupiti amazon Firestick , te me zanima je li moguce putem KODI-ja besplatno gledati serije i filmove , putem nekakvih servera ili slicno , izvinite ako je glupo pitanje ali sam skroz neupućen , hvala unaprijed 

MaciStyle sub 14.8.2021 18:01
dado16 kaže...
mozes gledat besplatno i sa kodijem i bez kodija jer postoje i druge aplikacije koje nude isto a puno su manje teže( storage i ram usage)

 Mozes li napisat o koim aplikacijama je riječ da vidim po int o cemu se radi , fala unaprijed

zaboravni12 sub 14.8.2021 20:17

Kao što ti čovjek kaže, možeš i sa drugim aplikacijama gledati filmove i serije, ali iz mog iskustva kodi je ipak najbolji i najdugoročniji, jer ove druge aplikacije ti rade po par mjeseci, pa moraš tražiti drugu i tako unedogled. Nije ni kodi da ga instaliraš isamo gledaš, ali dok ga skužiš to je to. Ako imaš solidan internet, po meni nema bolje. Ali će ti trebati vremena da poloviš sve što treba instalirati i kako što podesiti da ti radi bez problema. Ako imaš volje naučićeš, imaš sve upute na Youtube, ali ti za početak savjetujem da ti netko pokaže osnove, uštedjet će ti puno živaca, pa čak i vremena.

I još nešto. Nije baš badava, jer ako nećeš platiti debrid, nećeš se baš nagledati. Ali za utjehu debrid ti je 16 eura za 6 mjeseci. Ali, vjeruj mi isplati se. Toliko od mene.

dado16 sub 14.8.2021 20:26
MaciStyle kaže...
dado16 kaže...
mozes gledat besplatno i sa kodijem i bez kodija jer postoje i druge aplikacije koje nude isto a puno su manje teže( storage i ram usage)

 Mozes li napisat o koim aplikacijama je riječ da vidim po int o cemu se radi , fala unaprijed

 Cinema apk( radi duze nego vecinu addonova u kodiju i također se spaja sa realdebridom), stremio( moze se spojit sa realdebridom ali ako bas ne zelis ni kinte trošit moze streamat sa torrenta, pati ti ping dok gledas film ak nemas optiku ali je super rješenje ako zelis budget opciju)

dankec čet 19.8.2021 09:28
zaboravni12 kaže...

...I još nešto. Nije baš badava, jer ako nećeš platiti debrid, nećeš se baš nagledati. Ali za utjehu debrid ti je 16 eura za 6 mjeseci.

 Eto, ja se ne slažem. Sasvim dovoljan je besplatni Elementum addon.

 

AmonZero sri 25.8.2021 15:22
Alfredo nr.2 kaže...
Koji Kodi addon instalirati za gledati sportske live streamove? Ima li uopće takvo što?

 Ja gledam tekme (nogomet, Premier liga) preko rising tides i super sam zadovoljan. Brdo linkova, super kvaliteta. Ak slucajno jedan prestane radit il se ponovo spojis na isti il nadjes drugi.

MaciStyle čet 2.9.2021 20:20
dankec kaže...
zaboravni12 kaže...

...I još nešto. Nije baš badava, jer ako nećeš platiti debrid, nećeš se baš nagledati. Ali za utjehu debrid ti je 16 eura za 6 mjeseci.

 Eto, ja se ne slažem. Sasvim dovoljan je besplatni Elementum addon.

 

 Jeli ga moguce skinuti na Firestick , skinia sam ga preko kompa i stvarno je dobra stvar , zahvaljujem

Zivcho pet 3.9.2021 08:06
MaciStyle pet 3.9.2021 10:15
dankec kaže...
zaboravni12 kaže...

...I još nešto. Nije baš badava, jer ako nećeš platiti debrid, nećeš se baš nagledati. Ali za utjehu debrid ti je 16 eura za 6 mjeseci.

 Eto, ja se ne slažem. Sasvim dovoljan je besplatni Elementum addon.

 

 Nakon što sam jučer instalirao ga i radio je perfektno , sada kada udem u Kodi izbacuje mi "Elementum has crashed, restarting..." . Potpuni sam laik što se tiče kodija pa me zanima moze li se ovo ikako popraviti ili je ovo jednostavno do add ona