olix pet 23.10.2020 23:58

Kada idem instalirati Zivchin build na android boxu u Kodiu ništa mi se ne prikazuje na install from zip folderu. Točno sam upisao u filemanager link. Prvi puta mi se prikazala 2 foldera kada stisnem na zip file ali sada ništa ne prikazuje

olix ned 25.10.2020 11:10

Sve sam napravio što treba. Instalirao zivchin stalker prebacio na 7 izvor i ništa. Pa na 3 opet ništa. Učitaju se lijepo kanali i guide ali ne rade programi. Očito nemam sreće ili moram pričekati da prorade :)

Yo Momma ned 25.10.2020 11:44
Ivooh11 kaže...
Zivcho kaže...
Raspakujes ovaj zip i des na install from zip i izaberes verziju za svoj system.
https://archive.org/download/zivchobuilds/pvr.stalker-all.zip

 I kad to sve napravim ,dobim ovu poruku prilikom instalacije:Kodi Stalker Client Authentication Failed?

 

Što krivo radim?

 

Možda previše kompliciraš. Ja nisam ništa mijenjao ni podešavao od kad sam instalirao Živchin build prije možda mjesec dana.

Sve je došlo u kompletu. Uredno radi još i sad.

Ivooh11 ned 25.10.2020 14:23
Yo Momma kaže...
Ivooh11 kaže...
Što znači komplicirati?

 

https://jezikoslovac.com/word/njre

 1. (u)činiti što zapletenim, teškim za rješavanje ili razumijevanje; zamrsiti, zapetljati

 

Ok ,kad se već pravimo pametni ,daj mi objasni što sam to točno zapetljao kod instalacije stalkera??

 

Jedino što možeš učiniti je stisnuti instal ,ubaciti listu i bay bay,stoga ,ako možeš pomozi ,a ako ne , nemoj trolati,jer tebi nisam niti postavio pitanje :)

 

 

Edit : Našao sam riješenje za problem kod ovakve poruke "Kodi Stalker Client Authentication Failed", 

treba instalirati stalkera i odmah ga u postavkama onemogučiti , zatim podesiti liste  i koji portal se pali ,nakon toga restartati kodi ,ponovno upaliti i omogučiti stalker i onda radi.

Yo Momma ned 25.10.2020 16:54
Ivooh11 kaže...

 

Jedino što možeš učiniti je stisnuti instal ,ubaciti listu i bay bay,stoga ,ako možeš pomozi ,a ako ne , nemoj trolati,jer tebi nisam niti postavio pitanje :)

 

 

Pitao si me što znači komplicirati.

 

Dobio si najjasniji mogući odgovor na svoje pitanje.

Eldo ned 25.10.2020 17:41
Ivooh11 kaže...
Yo Momma kaže...
Ivooh11 kaže...
Što znači komplicirati?

 

https://jezikoslovac.com/word/njre

 1. (u)činiti što zapletenim, teškim za rješavanje ili razumijevanje; zamrsiti, zapetljati

 

Ok ,kad se već pravimo pametni ,daj mi objasni što sam to točno zapetljao kod instalacije stalkera??

 

Jedino što možeš učiniti je stisnuti instal ,ubaciti listu i bay bay,stoga ,ako možeš pomozi ,a ako ne , nemoj trolati,jer tebi nisam niti postavio pitanje :)

 

 

Edit : Našao sam riješenje za problem kod ovakve poruke "Kodi Stalker Client Authentication Failed", 

treba instalirati stalkera i odmah ga u postavkama onemogučiti , zatim podesiti liste  i koji portal se pali ,nakon toga restartati kodi ,ponovno upaliti i omogučiti stalker i onda radi.

 Hvala drug

 

Uspio sam naštimati, dobro si napisao riješenje problema

izzy007 ned 25.10.2020 18:17

Evo malo instrukcija za one koji su imali problema kao i ja.

Za Arm uređaje koji vrte CoreElec očito ne radi niti jedna od ovih stalker instalacija sa linka koje je kolega dao. Ali se iz CoreElec repoa može instalirati Stalker addon.

Međutim taj addon ima samo 5 portala. Da bi dobili druge portale morate napraviti sljedeće:

 

1. sa WinSCP ili nekim sličnim programom spojiti se na vaš uređaj

2. skinuti kolege zivche rar datoteke sa stalker addonima. 

3. Otpakirati njegov rar i odabrati jedan od addona (ja sam odabrao pvr.stalker_R64 te taj odzipati)

4. Iz tog odzipanog addona naći setting.xml datoteku (nalazi se u putanji pvr.stalker_R64\pvr.stalker_R64\resources) i nju prekopirati preko vaše setting.xml datoteke  koju imate u kodiju

5. datoteka preko koje trebate kopirati zivchinu datoteku se nalazi u sljedećoj putanji: /storage/.kodi/addons/pvr.stalker/resources

 

Nakon toga napraviti restart KODI-a. Kada se ponovno KODI pokrene odete na SETTING od Stalker addona i tamo ćete vidjeti 10 portala. Kod mene se 5 novih portala ne zovu portal 6, portal 7 već je u nazivima neko smeće ali svejedno rade.

Kad ste došli u setting-e odaberite portal10 jer taj izgleda trenutno radi. Kod drugih imam samo poruku loading i ništa se ne događa. Kada odaberete portal10 opet morate restart KODI-a napraviti, a ne samo addona.

MarioArt pon 26.10.2020 09:28

Svaka čast ... 

 

 

reci mi već kad si upućen, a ja lijen guglati, kako testirati najbrže / najlakše hrpu servera i Mac adresa sto se nadje po netu ... da stavim u Kodi me ubije u pojam sa tim silnim restartiranjem na Amazon sticku... ima li neki provjereni software ili online checker.