Ostale hardverske teme

Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

AmonZero čet 26.5.2022 20:59
mata94 kaže...

Dualsense PS5 kontroleri na akciji u Sancti 449 kuna. S kodom MPLUSGAME u košarici ispadne 359.20. Najjeftinije dosad čini mi se. :)

Kod narudžbe morate u napomenu napisati broj Multiplus kartice u tom slučaju. Cijena vrijedi za bijeli, crveni, ljubičasti, rozi i plavi. Crnog trenutno nema.

 

 

EDIT: vrijedi i za sve igre na sniženju (i ostali pribor).

Jel potrebno upisat broj kartice ?

Kolko vidim nist me ne blokira ak ne upisem, dosao sam prakticki do potvrdi i naruci koraka. Dovoljan je bio kod.

hahhaajaads pet 3.6.2022 15:52

Da se nebi netko zaletio sa ovim NZXTovim kucistima, pogotovo H510... To kuciste ima dobar izgled, airflow i nije tako bajan i za ove cijene ima puno boljih kucista, ako se bas mora uzimat NZXT onda birat H510 Flow.

picajzla0707 pon 6.6.2022 18:20
Darijo98 kaže...

Na Mall.hr imaju popust na gtx 1650 grafičke:

ASUS Dual GeForce GTX 1650, 4GB, GDDR5 1.211 Kn

ASUS TUF Gaming GeForce GTX 1650 OC Edition 1.246 Kn

 ništa od popusta u mallu, šteta

 

Poštovani,

 

obavještavamo Vas da smo  prilikom pregleda Vaše narudžbe došli  do saznanja da je u  narudžbi naručen artikl ASUS TUF Gaming GeForce GTX 1650 OC Edition grafička kartica (TUF-GTX1650-O4GD6-P-GAMING) kod kojeg je došlo do očitog nenamjernog propusta u cijeni stoga smo taj artikl u narudžbi  stornirali.

U ovom konkretnom slučaju, to je bio očiti, nenamjerni propust u cijeni kod artikla ASUS TUF Gaming GeForce GTX 1650 OC Edition grafička kartica (TUF-GTX1650-O4GD6-P-GAMING) jer cijena od 1.246,00 kn za navedeni artikl ne odgovara niti otprilike stvarnoj vrijednosti robe.

Odjeljak 24. naših Uvjeta poslovanja i članak 280. Zakona o obveznim odnosima  daje Internet Mall-u d.o.o. mogućnost da odustane od ugovora u slučaju očitog, nenamjernog propusta što uključuje i očite pogreške u cijeni.

Nadamo se da smo Vam dovoljno pojasnili razloge odustajanja od ugovora te molimo da nam povratno na  ovaj mail odgovorite da se slažete sa gore navedenom obavijesti.

U slučaju da ste narudžbu platili unaprijed online kartičnim plaćanjem biti će Vam izvršen povrat sredstava na karticu s koje je uplata  zaprimljena, a ako ste plaćanje unaprijed  izvršili putem predračuna molimo da nam povratno pošaljete broj računa  na koji povrat sredstava može biti izvršen.

 

AmonZero pon 6.6.2022 18:37
picajzla0707 kaže...
Darijo98 kaže...

Na Mall.hr imaju popust na gtx 1650 grafičke:

ASUS Dual GeForce GTX 1650, 4GB, GDDR5 1.211 Kn

ASUS TUF Gaming GeForce GTX 1650 OC Edition 1.246 Kn

 ništa od popusta u mallu, šteta

 

Poštovani,

 

obavještavamo Vas da smo  prilikom pregleda Vaše narudžbe došli  do saznanja da je u  narudžbi naručen artikl ASUS TUF Gaming GeForce GTX 1650 OC Edition grafička kartica (TUF-GTX1650-O4GD6-P-GAMING) kod kojeg je došlo do očitog nenamjernog propusta u cijeni stoga smo taj artikl u narudžbi  stornirali.

U ovom konkretnom slučaju, to je bio očiti, nenamjerni propust u cijeni kod artikla ASUS TUF Gaming GeForce GTX 1650 OC Edition grafička kartica (TUF-GTX1650-O4GD6-P-GAMING) jer cijena od 1.246,00 kn za navedeni artikl ne odgovara niti otprilike stvarnoj vrijednosti robe.

Odjeljak 24. naših Uvjeta poslovanja i članak 280. Zakona o obveznim odnosima  daje Internet Mall-u d.o.o. mogućnost da odustane od ugovora u slučaju očitog, nenamjernog propusta što uključuje i očite pogreške u cijeni.

Nadamo se da smo Vam dovoljno pojasnili razloge odustajanja od ugovora te molimo da nam povratno na  ovaj mail odgovorite da se slažete sa gore navedenom obavijesti.

U slučaju da ste narudžbu platili unaprijed online kartičnim plaćanjem biti će Vam izvršen povrat sredstava na karticu s koje je uplata  zaprimljena, a ako ste plaćanje unaprijed  izvršili putem predračuna molimo da nam povratno pošaljete broj računa  na koji povrat sredstava može biti izvršen.

 

 Odgovori da se ne slazes sa navedenim. Onda ce ti ponudit neki kupon. Odbijes i to. I onda ce ti rec da ce ti dostavit prozivod kojeg si kupio

hrka11 uto 7.6.2022 10:59
hahhaajaads kaže...

Da se nebi netko zaletio sa ovim NZXTovim kucistima, pogotovo H510... To kuciste ima dobar izgled, airflow i nije tako bajan i za ove cijene ima puno boljih kucista, ako se bas mora uzimat NZXT onda birat H510 Flow.

Koliko je to los flow?

 

Kupio sam ga najvise radi izlgleda,a bojao sam se temp. bas radi tog jer kao ima los flow.

 

Ja sa noctuom hladim 5600x na 60-65 stupnjeva u npr. warzonu,kod witchera je i manja temp,a sad s vodenim temp su jos manje nekih 50-55 temp i to postavke pumpe i ventova su na "tiho".Ja sam isto to tvrdio bit ce lose bla bla,ali ovo je sasvim prihvatljivo plus grafa ne idje preko 45-55 stupnjeva,ventovi su joj postavljeni 35-40% ne prelazi to.

hahhaajaads uto 7.6.2022 13:41
hrka11 kaže...
hahhaajaads kaže...

Da se nebi netko zaletio sa ovim NZXTovim kucistima, pogotovo H510... To kuciste ima dobar izgled, airflow i nije tako bajan i za ove cijene ima puno boljih kucista, ako se bas mora uzimat NZXT onda birat H510 Flow.

Koliko je to los flow?

 

Kupio sam ga najvise radi izlgleda,a bojao sam se temp. bas radi tog jer kao ima los flow.

 

Ja sa noctuom hladim 5600x na 60-65 stupnjeva u npr. warzonu,kod witchera je i manja temp,a sad s vodenim temp su jos manje nekih 50-55 temp i to postavke pumpe i ventova su na "tiho".Ja sam isto to tvrdio bit ce lose bla bla,ali ovo je sasvim prihvatljivo plus grafa ne idje preko 45-55 stupnjeva,ventovi su joj postavljeni 35-40% ne prelazi to.

 A ja osobno nemam iskustva, no gamers nexus je napravio video sto se tice njega. Mislim da je NZXT radi tih kritika upravo izbacio "Flow" izvedbu na tržište... S obzirom da sam ja isto na 5600x donekle mozemo usporedit temperature.. Ja kolko sam malo igrao warzone, znaci ms winston kuciste sa 4 venta, hladnjak je arctic freezer 34 duo verzija (nemrem rec koji okretaji jer nisam gledao iskreno, ali drzim sve stock tak da je vjerovatno postavljen na normal), u igrama gdje mi malo napne cpu (tipa bf5/2042 ili warzone) se popne do max 63c, u Rustu kojeg najvise igram max 55c i to sve nakon visesatnog igranja. Procesor drzim stock, pbo je stavljen na "enable" i high perf u windowsima. Grafa kad je u punoj snazi popne se do nekih 70ak c u ljetnim danima, u Rustu radi na cca 50% snage tak da je na nekih 50c.

 

hrka11 uto 7.6.2022 14:09
hahhaajaads kaže...

 A ja osobno nemam iskustva, no gamers nexus je napravio video sto se tice njega. Mislim da je NZXT radi tih kritika upravo izbacio "Flow" izvedbu na tržište... S obzirom da sam ja isto na 5600x donekle mozemo usporedit temperature.. Ja kolko sam malo igrao warzone, znaci ms winston kuciste sa 4 venta, hladnjak je arctic freezer 34 duo verzija (nemrem rec koji okretaji jer nisam gledao iskreno, ali drzim sve stock tak da je vjerovatno postavljen na normal), u igrama gdje mi malo napne cpu (tipa bf5/2042 ili warzone) se popne do max 63c, u Rustu kojeg najvise igram max 55c i to sve nakon visesatnog igranja. Procesor drzim stock, pbo je stavljen na "enable" i high perf u windowsima. Grafa kad je u punoj snazi popne se do nekih 70ak c u ljetnim danima, u Rustu radi na cca 50% snage tak da je na nekih 50c.

 

Izbacili jesu flow ali ja sam ti naveo temp pa ti sad vidi je li to lose ili ne...mozda sam te slagao u 1-2 stupnja,iskreno nisam odavno nista ni upalio.

 

Imaju mi i dva prijatelja ta kucista pa evo nek se i oni jave ako oce s tepm.

Warzone dosta optereti cpu zato sam nju i spomenuo kod drugih igara su nize temp.Dok je noctua bila imao sam samo jedan vent iza i jedan iznad.Grafa nikad nije presla 50c i to bude rijetkost,radi se o 6700xt red devil,hladjenje je bolesno na njoj.

Meni osobno je kuciste jedno od najlipse radi tog sam ga i kupio,kad je doslo mislio sam da ce temp bit katastrofa,ali pozitivno sam iznenadjen.

ansha uto 7.6.2022 14:55
hrka11 kaže...
hahhaajaads kaže...

 A ja osobno nemam iskustva, no gamers nexus je napravio video sto se tice njega. Mislim da je NZXT radi tih kritika upravo izbacio "Flow" izvedbu na tržište... S obzirom da sam ja isto na 5600x donekle mozemo usporedit temperature.. Ja kolko sam malo igrao warzone, znaci ms winston kuciste sa 4 venta, hladnjak je arctic freezer 34 duo verzija (nemrem rec koji okretaji jer nisam gledao iskreno, ali drzim sve stock tak da je vjerovatno postavljen na normal), u igrama gdje mi malo napne cpu (tipa bf5/2042 ili warzone) se popne do max 63c, u Rustu kojeg najvise igram max 55c i to sve nakon visesatnog igranja. Procesor drzim stock, pbo je stavljen na "enable" i high perf u windowsima. Grafa kad je u punoj snazi popne se do nekih 70ak c u ljetnim danima, u Rustu radi na cca 50% snage tak da je na nekih 50c.

 

Izbacili jesu flow ali ja sam ti naveo temp pa ti sad vidi je li to lose ili ne...mozda sam te slagao u 1-2 stupnja,iskreno nisam odavno nista ni upalio.

 

Imaju mi i dva prijatelja ta kucista pa evo nek se i oni jave ako oce s tepm.

Warzone dosta optereti cpu zato sam nju i spomenuo kod drugih igara su nize temp.Dok je noctua bila imao sam samo jedan vent iza i jedan iznad.Grafa nikad nije presla 50c i to bude rijetkost,radi se o 6700xt red devil,hladjenje je bolesno na njoj.

Meni osobno je kuciste jedno od najlipse radi tog sam ga i kupio,kad je doslo mislio sam da ce temp bit katastrofa,ali pozitivno sam iznenadjen.

Lol, a prva 2 testa grafe koja otvorim kazu da grafa ide do 66° odnosno 69°C, a tebi u tom kucistu eto rijetko prelazi 50°C 

hrka11 uto 7.6.2022 15:09
ansha kaže...

Lol, a prva 2 testa grafe koja otvorim kazu da grafa ide do 66° odnosno 69°C, a tebi u tom kucistu eto rijetko prelazi 50°C 

Ti gledaj testove koje god hoces ali grafa je ajmo rec na 50ak stupnjeva slagat cu te u koji stupanja ali u 10 ne grijesim garantiram ti.

 

Kazem da nisam odavno nista igrao pa sam zaboravio ali imam negdje zapisane temp grafe,procesora kad sam stavio novo vodeno i slao sam kolegi ovdje s foruma (od kojeg sam kupio vodeno) koje su mi temp nakon 1h i vise stres testova znaci da je na 100% grafa i proc,nisu te temp koje ti pricas sigurno bile.

 

Moze se i kolega javit ako vidi ovo,znam da sam mu slike slao na wap.

 

Znam sigurno da su temp bile odlicne jer sam se iznenadio s ovim kucistem koje temp imam,mislio sam da ce bit vrlo lose bas radi tog jer nema nekog protoka zraka kao vecina.

hahhaajaads uto 7.6.2022 17:28
hrka11 kaže...
hahhaajaads kaže...

 A ja osobno nemam iskustva, no gamers nexus je napravio video sto se tice njega. Mislim da je NZXT radi tih kritika upravo izbacio "Flow" izvedbu na tržište... S obzirom da sam ja isto na 5600x donekle mozemo usporedit temperature.. Ja kolko sam malo igrao warzone, znaci ms winston kuciste sa 4 venta, hladnjak je arctic freezer 34 duo verzija (nemrem rec koji okretaji jer nisam gledao iskreno, ali drzim sve stock tak da je vjerovatno postavljen na normal), u igrama gdje mi malo napne cpu (tipa bf5/2042 ili warzone) se popne do max 63c, u Rustu kojeg najvise igram max 55c i to sve nakon visesatnog igranja. Procesor drzim stock, pbo je stavljen na "enable" i high perf u windowsima. Grafa kad je u punoj snazi popne se do nekih 70ak c u ljetnim danima, u Rustu radi na cca 50% snage tak da je na nekih 50c.

 

Izbacili jesu flow ali ja sam ti naveo temp pa ti sad vidi je li to lose ili ne...mozda sam te slagao u 1-2 stupnja,iskreno nisam odavno nista ni upalio.

 

Imaju mi i dva prijatelja ta kucista pa evo nek se i oni jave ako oce s tepm.

Warzone dosta optereti cpu zato sam nju i spomenuo kod drugih igara su nize temp.Dok je noctua bila imao sam samo jedan vent iza i jedan iznad.Grafa nikad nije presla 50c i to bude rijetkost,radi se o 6700xt red devil,hladjenje je bolesno na njoj.

Meni osobno je kuciste jedno od najlipse radi tog sam ga i kupio,kad je doslo mislio sam da ce temp bit katastrofa,ali pozitivno sam iznenadjen.

 Pa temp su dobre, ali da mogu bit bolje, mogu jer nebi onda ovi iz NZXTa izbacili Flow verziju H510, tu su temperature dobrano manje samo zato jer je prednja strana rupicasta, tak da ak bi i ti sam izbusio svoje kuciste sa prednje strane sigurno bi jos spustio 5-10 stupnjeva... Mislim na kraju krajeva, ja sam rekao da se moze kupit bolje kuciste od ovih koja su spomenuta, ajd ovaj H510 za 85€ je "ok" (iako nije ali ajd), ali ovo ostalo je previse. Za manje od 150€ kod nas se moze uzet jedno od boljih kucista na trzistu, dok ovdje ima H510 za preko 150€ sto je abnormalno skupo. Evo primjer kod nas sta bi ja uzeo za otprilike neku "slicnu" lovu, Lian Li 205 Mesh, Zalman S4 Plus, Meshify C TG, CM H500 Mesh... I osobno moj favorit Lian Li Lancool 2 Mesh za cca 900kn.

hrka11 uto 7.6.2022 17:34

Ma ja sam samo komentirao temp cisto da ljudi znaju sta mogu ocekivat nista vise,jer i ja sam se plasio temp pa sam reko ko ga jebe svidja mi se pa sta bude,ne komentiram cijenu ni nista.
More li temp bit bolja sigurno da more,bi li uzeo nesto sto mi se ne svidja za 5-10 stupnjeva razlike nebi,da se radi o razlici u temp 90c i 70c jbga onda bi gleda flow ali ovde je razlika nebitna,a imam nesto sto mi se svidja.

Kod prijatelja je ovaj h510 elit s prednjom staklenom stranom i jos 2 rgb venta i stvarno izgleda odlicno,a on ima stock amd rgb hladnjak i ne zali se na temp.

 

evo nasao sam i sliku kad sam biljezio to i dopisivao se s kolegom od kojeg sam kupio vodeno.slagao sam te koji stupanj ali kuzis sta ocu rec.

encoding čet 16.6.2022 17:25

Cadus 

 

Logitech G513 (799kn): https://www.chipoteka.hr/tipkovnica-logitech-g513-gaming-mehanicka-gx-red-8981200221?search=logitech%20g513&description=0

 

Cini se OK ponudom, jedino mi nije jasan opis:

Raspored tipki: Raspored znakova: hrvatski

 

Sto to predstavlja? Jer po slici, layout je definitivno US (mali enter)...

 

Slika je informativnog karaktera, bitno je što stoji u opisu. BTW kako citirati izravno iz one teme u ovoj, umjesto copy-pasteanja?

djigibao čet 16.6.2022 20:19
encoding kaže...

BTW kako citirati izravno iz one teme u ovoj, umjesto copy-pasteanja?

 

Post koji zelis citirati cijeli kopiras (CTRL+A pa nakon toga CTRL+C)(slika)

 Nakon toga ides u temu gdje ga zelis stavit i tamo ga "zalijepis" pa dobijes taj citat u toj temi.

Vidi dole:

 

Cadus kaže...

Logitech G513 (799kn): https://www.chipoteka.hr/tipkovnica-logitech-g513-gaming-mehanicka-gx-red-8981200221?search=logitech%20g513&description=0

 

Cini se OK ponudom, jedino mi nije jasan opis:

Raspored tipki: Raspored znakova: hrvatski

 

Sto to predstavlja? Jer po slici, layout je definitivno US (mali enter)...

 

Najbrži ned 26.6.2022 19:04
Del_Boy97 kaže...

čovjek se zapita otkud mu takva roba po takvim cijenama

 Odgovor: od dobivenih sudskih presuda. Pričao sam s njime nakratko, otvarani su da se vidi stanje + nemaju garanciju jer proizvod nije kupljen u trgovini već sudskim putem nabavljen.