Ostale hardverske teme

Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

The_Fichek uto 19.1.2021 19:28

Naravno, kao i vecina ljudi s Alija koji prodaju ista sto je skuplje. Inace bi ih zaspamali ljudi s negativnim reviewovima. Kad got nisi siguran s tim pitaj sellera ili procitaj malo reviewove, ali vecina tako radi. Mislim naravno na onu naljepnicu na paketu na kojoj su cijena, adresa itd.

jocommb uto 19.1.2021 19:29

Ukratko, najebo sam  Javim kak ce proc..

Evo samo da javim da je sve proslo dobro, 25 dolara vrijednost paketa koji je manjih dimenzija (~13x11x5cm) nego za mobitel, 1100kn za Ryzen 3600 s Aliexpressa.. Znaci bez carine i PDV-a. Radite na vlastitu odgovornost, uskoro se mijenjaju zakoni pa mozda nece biti tako lako. Doslo je za 22 dana sto je taman u roku standardnog Aliexpress shippinga.

 De ti reci kako on kuca :D

The_Fichek uto 19.1.2021 19:34
jocommb kaže...

Ukratko, najebo sam  Javim kak ce proc..

Evo samo da javim da je sve proslo dobro, 25 dolara vrijednost paketa koji je manjih dimenzija (~13x11x5cm) nego za mobitel, 1100kn za Ryzen 3600 s Aliexpressa.. Znaci bez carine i PDV-a. Radite na vlastitu odgovornost, uskoro se mijenjaju zakoni pa mozda nece biti tako lako. Doslo je za 22 dana sto je taman u roku standardnog Aliexpress shippinga.

 De ti reci kako on kuca :D

Budem sutra, nije mi se danas ipak dalo, nije sam tak jer imam ogroman cooler, malo sam lijen.. Napisat cu na Ryzen temi. Ovdje sam se javio jer sam napisao da cu se javit, a i tema je vjerojatno jedna od najposjecenijih pa eto.. Batch je star dva tjedna u odnosu na narudzbu, znaci kao sto sam i ocekivao skoro pa da je iz tvornice isao do tog sellera.

The_Fichek uto 19.1.2021 20:52

Malo je na knap cifra da i malo cudno, ali 25 usd je puno manje od 175 usd kolko je kostao.. Slazem se da im je bio nezanimljiv paket, za mobitele bi bio nesto veci paket, pogotovo ove cigle danas skupa s punjacom.. Treba u svakom slucaju biti oprezan.

ivanlotz sri 20.1.2021 18:13

hvala na info, danas stiglo, jednostavno za sloziti... jastuci super pasu za kraljeznicu, ovo mi je prvi "gaming" stolac, tako da sam vrlo zadovoljan 

 

The_Fichek sri 20.1.2021 18:17
ivanlotz kaže...

hvala na info, danas stiglo, jednostavno za sloziti... jastuci super pasu za kraljeznicu, ovo mi je prvi "gaming" stolac, tako da sam vrlo zadovoljan 

 

Javi ponovno dojmove za ljeto.. makar bitno da si zadovoljan :)

ivanlotz sri 20.1.2021 18:42
The_Fichek kaže...

Poanta je da stolci sa jako puno umjetne koze nisu najugodniji po ljeti i znaju se habat, nista zlonamjerno.. ali za tu cijenu su ok.

nisam ni ja mislio nista lose, ljeti ne budem u stanu, vracam se tek nekad krajem desetog mjeseca... i izgleda da je dobro sto nisam ljeti ovdje 

The_Fichek sub 23.1.2021 21:17

Znam da je kriva tema, ali Mall.hr tema je malo neaktivna, a kupujem tamo jednom u 2 godine, tako da ima li tko kod za popust kod njih? Nedavno su nudili 75kn, ali za iduću kupnju tako da ako netko nema te iduće kupnje u planu molio bih kod.. Slobodno moderator može dati bijeli, žuti karton, znam da je offtopic, sorry :/

 

EDIT: ako je osoba iz ZG ili okolice, mogu dati ventilator, neke kablove ili druge sitnice u zamjenu..

 

EDIT2: nabavio sam kod, dvoje forumasa se javilo, fala obojici. Cijena za iskoristit 75kn mora biti najmanje 750kn, informacije radi.

djigibao sri 27.1.2021 22:35
1BIT kaže...
mariolla79 kaže...

opet su vratili na 1499..valjda ni sami neznaju sto bi

 Ma neee hahaha
To ti je kao ruski rulet, vrti se u krug cijena, pa ko pogodi, sad su R7 1800x stavili na 1199Kn za gotovinu
LINK

 

 

 ...i manje...

 

Cijena:
1.199,00 kn

 

Stara cijena:
1.499,00 kn
Za plaćanje gotovinom ili uplatnicom/virmanom ostvarite popust od 59,95 kn - u košarici upišite promo kod: gotovina te platite 1.139,05 kn