Ostale hardverske teme

Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

1BIT pon 6.7.2020 17:46
R4zOR229 kaže...

Pa taj bundle je bil 200 mozda i vise kuna jeftiniji prije koji mjesec, doduse nzn jel bila ista ploca i memorija. A igru jebes, ak si na budetu bude isla piratska. Uz to kaj AMD ionako ne daje tu igru dabe uz odredene ryzene tak da njih to nis ne kosta zapravo.

 A da ko da je bilo nešto prije, samo se ne mogu sjetiti šta, mada mislim da sve jedno kad bi kupovao pojedinačne dijelove, bundle ispadne cca 200Kn jeftinije + igra, pa eto ako nekome 200 kuna puno znači, tome služi ovakav bundle

myroman pon 6.7.2020 20:50
CyberDemonVZ kaže...

myroman , jesi što čitao o ovom Smart home setu?

Je kompatibilan s nekim drugim standardima? Kakva je aplikacija?

Jesi naletio na kakav dobar review?

 A gle, neke reviewe sam sgooglao, ocjene su uglavnom OK.

Standard je nekakav z-wave. D-link ima dovoljno svojih uređaja da se "nakaleme" na njegov HUB tako da tu ne bi trebalo biti problema.

Ja doma imam mušićavi Mi smart home, a da ga nemam sigurno bih uzeo ovako nešto. D-link je dobra firma, radi kvalitetne stvari tako da ne bi trebalo biti problema.

picajzla0707 uto 14.7.2020 12:52
dustY kaže...

MALL dani

 

Meh popusti, jedino mi se ovo čini ok ako netko treba veći monitor i ne treba 144Hz:

 hvala

uhvatio sam popust za anker punjač 10400mah

nije velika razlika no već je bio na akciji i s ovim popustom me izašao 152 kune što je 30 i nešto kuna jeftinije od druge najniže cijene na nabavi

Buba666 čet 16.7.2020 15:02
encoding kaže...

Western Digital Elements Desktop 14TB

za 235€ na Amazon.es

Dobro za nabacit sve od filmova, muzike

igara svega i molit da potraje.

 

 

zna li netko radi li se o PM ili SMR disku unutra?

Svi prelaze na smr, cmr disk a da ima 14TB kosta 5000kn a ovaj je 1500

amd freak čet 16.7.2020 20:53
mat777gold kaže...

Ima li mozda netko kod za popust za Sancta Domenicu? Uzimao bi futrolu za tablet ali da bar malo skinem cijenu s obzirom da je original futrola. Zahvaljujem!

 

 pretplati se na newsletter i dobiješ jednokratni popuist od 10%.

 

Ako si već iskoristio, napravi novi fake email i ponovi postupak

The_Fichek uto 21.7.2020 23:05

Okej? 512mb? :) To je jedan od najboljih NVMe SSDa na trzistu s obzirom na cijenu. Radi se naravno o 512, odnosno efektivno 475GB prostora. Valja napomenuti da se radi o otvaranom paketu u kojem je bio SSD, stoga niza cijena. Inace ide od 675kn, s iznimkom Moduldevet ducana gdje kosta koliko i u Ekupi.

saynom sri 22.7.2020 17:42

Jel ko probao naručiti Paperwhite? Ja pokušavam i piše mi da je problem u adresi: "Sorry, this item can't be sent to your selected address. Learn more. You may either change the delivery address or delete the item from your order."

Jel još nekome tako?

 

EDIT: ok kužim, odabrao sam posebnu ponudu... Treba izabrati bez posebne ponude, izađe 860 kn 

njuskac čet 23.7.2020 14:45
popo kaže...

Naruči na mailbox.de, do tamo je besplatno +dostava koju platiš mailboxu.

Cca sve zajedno oko 100 eura predpostavljam

 A kako ide onda kada se vraca na garanciju u ducan, isto ide preko mailboxa?jer garancija vrijedi na ime koje pise na dostavi, znaci onda ja saljem mailboxu ,pa oni u ducan, pa onda ducan mailboxu i onda oni meni.. a sta ako mi sele isplatiti povrat novaca.. na koje ime ide povrat, na ime mailboxa i njihov racun od banke ili meni jer moje ime se nigdje ne navodi ili sam ja to krivo shvatio?

CyberDemonVZ čet 23.7.2020 14:56
njuskac kaže...
popo kaže...

Naruči na mailbox.de, do tamo je besplatno +dostava koju platiš mailboxu.

Cca sve zajedno oko 100 eura predpostavljam

 A kako ide onda kada se vraca na garanciju u ducan, isto ide preko mailboxa?jer garancija vrijedi na ime koje pise na dostavi, znaci onda ja saljem mailboxu ,pa oni u ducan, pa onda ducan mailboxu i onda oni meni.. a sta ako mi sele isplatiti povrat novaca.. na koje ime ide povrat, na ime mailboxa i njihov racun od banke ili meni jer moje ime se nigdje ne navodi ili sam ja to krivo shvatio?

 Dobro pitanje.

Ali prepostavljam da nije tako, jer bi to značilo da bilo čemu što se pokloni prestaje vrijediti garancija jer vlasnik ne može poslati na servis na svoje ime. Vjerojatno se sve može dogovoriti.

The_Fichek pet 31.7.2020 12:27
rocker55555 kaže...

Phanteks P400A (verzija s prednjim mesh filterom) za 489kn u ADM-u. Mislim da je greška u cijeni, jer je na nabavi najjeftiniji 650kn.

Nije greška. 650kn je RGB verzija s više ventilatora. Relevantne su inače cijene na web stranicama dućana, a ne nabavi. Nabava uvijek malo kasni s updateom cijena. Kako got bilo, jako dobra ponuda da.

 

Mene jedino smeta što bijela verzija nema bijelu unutrašnjost, dok to ima jeftiniji P300 model, no onda je problem što P300 u Air verziji postoji samo u crnoj boji, a onda je još veći problem što zasebni mesh front panel košta 20 dolara. Za kraj, pola od svega navedenog nema u HR..

 

The_Fichek pet 31.7.2020 13:25
rocker55555 kaže...
Bag76 kaže...
Prosle godine je bijeli p400 bio u admu za 440kn, ja sebi uzeo, mislim da nije nikakva greska.

 Da, ali se ovdje radi o P400A modelu pa mi je zato bilo čudno.

Vani je sve to prakticki jednako cijenovno rangirano, P400A mrvu skuplji od P400 i P300, ali u HR moze svako stavit cijene kak oce pa ti se moze ucinit da je P400A neki drugi rang kucista ili sta vec.

Deltron0 pet 31.7.2020 16:52
The_Fichek kaže...
rocker55555 kaže...

Phanteks P400A (verzija s prednjim mesh filterom) za 489kn u ADM-u. Mislim da je greška u cijeni, jer je na nabavi najjeftiniji 650kn.

Nije greška. 650kn je RGB verzija s više ventilatora. Relevantne su inače cijene na web stranicama dućana, a ne nabavi. Nabava uvijek malo kasni s updateom cijena. Kako got bilo, jako dobra ponuda da.

 

Mene jedino smeta što bijela verzija nema bijelu unutrašnjost, dok to ima jeftiniji P300 model, no onda je problem što P300 u Air verziji postoji samo u crnoj boji, a onda je još veći problem što zasebni mesh front panel košta 20 dolara. Za kraj, pola od svega navedenog nema u HR..

 

 Šteta što nema prednji filter i što se donji filter kod psu izvlači na strani prema psu. A čini mi se i konstrukcija nije nešto. Što se tiče protoka gamernexus to testira sa fanovima na 100%, greg salazar je isprobao sa 50% pa je imao dosta gore rezultate. Ne vidim zašto svi kupuju ovu kutiju, po meni večini je dovoljan pure base 500 i define C što se tiče protoka, a s tim i manje prašine.

R4zOR229 kaže...

Nebitno, jbt kod nas kupovat kucista je jednako ludosti. Izbor je smece, cijene su jos gore. Fino izvana narucist, na kucistu ionako nema kaj pretjerano krepat.

 Gdje vani? Kak ide to sve, jel se stvarno isplati i kolko ispadne dostava itd?

Bag76 pet 31.7.2020 17:27
Deltron0 kaže...
The_Fichek kaže...
rocker55555 kaže...

Phanteks P400A (verzija s prednjim mesh filterom) za 489kn u ADM-u. Mislim da je greška u cijeni, jer je na nabavi najjeftiniji 650kn.

Nije greška. 650kn je RGB verzija s više ventilatora. Relevantne su inače cijene na web stranicama dućana, a ne nabavi. Nabava uvijek malo kasni s updateom cijena. Kako got bilo, jako dobra ponuda da.

 

Mene jedino smeta što bijela verzija nema bijelu unutrašnjost, dok to ima jeftiniji P300 model, no onda je problem što P300 u Air verziji postoji samo u crnoj boji, a onda je još veći problem što zasebni mesh front panel košta 20 dolara. Za kraj, pola od svega navedenog nema u HR..

 

 Šteta što nema prednji filter i što se donji filter kod psu izvlači na strani prema psu. A čini mi se i konstrukcija nije nešto. Što se tiče protoka gamernexus to testira sa fanovima na 100%, greg salazar je isprobao sa 50% pa je imao dosta gore rezultate. Ne vidim zašto svi kupuju ovu kutiju, po meni večini je dovoljan pure base 500 i define C što se tiče protoka, a s tim i manje prašine.

 Fenomenalno kuciste, Dimitri mu je dao maksimalne ocjene, ja sam zamjenio to kuciste za Fractal R5, pozalio! Inace Pure/define c base s kaljenim staklom je 700kn+ i nije nikako bolja kupnja od nove verzije p400A!

R4zOR229 pet 31.7.2020 17:47

Imas caseking, najveći izbor em šalju kod nas. A i cijene su im među boljima(bar za kucišta). Tu imas cijene dostave, znaci nekih 100kn otprilike, i dalje ispadne jeftinije nego kod nas, o ponudi necu ni pricat nedavno sam listo kod nas i to je za plakat po 10godina stare kutije prodaju za 400-500kn, nzn ko to kupuje.