Ostale hardverske teme

Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Valentin17 sri 17.6.2020 16:40
Čitatelj kaže...

Napisi im da ti prodaju PC, jer ce im ta poslovnica ionako ubrzo bit zatvorena, bankrot je neizbjezan.

Čak i da propadne, taj PC bude zgrabio netko drugi, netko tko radi tamo.

To je isto ko i rasprodaje kod nas, najbolje zgrabe trgovci i onda preporodaju po Njuškalu.

Isto je bilo sa Ryzen 3600 iz Linksa, iznenadilo me je kad sam čuo da je forumaš uspio zgrabiti primjerak jer provjereno znam da je to sve rezervirano unaprijed bilo.

Mambinjo čet 18.6.2020 11:33

Ja ne znam jesam ikad na ekupi late night shopping našao išta povoljno.
Uvijek i na proizvode koji su na "40%" akciji nađem na nabavi jeftinije. Dok je bio stari web činile su mi se povoljnije stvari. Sad sve u nebesa poskupilo.

Mambinjo pet 19.6.2020 20:54

Znam da ima boljih kartica nego s obzirom na druge gtx 1650 4gb je dobra ponuda s time sam ciljao. Uvijek se može naći bolja ponuda kao gtx 1060 6gb preko njuškala i slično, a i mnogi ljudi ne žele kupiti amd.
Cilj je bio samo za ljude koji su u potražnji za gtx 1650 staviti ponudu jer je bolja od drugih na nabavi.
Ispričavam se ako sam koga uvrijedio s ponudom, ali pod dobrom ponudom se smatralo u odnosu na druge gtx 1650.

Homer J. Simpson pon 22.6.2020 21:37
Valentin17 kaže...
Isto je bilo sa Ryzen 3600 iz Linksa, iznenadilo me je kad sam čuo da je forumaš uspio zgrabiti primjerak jer provjereno znam da je to sve rezervirano unaprijed bilo.

 

Ako je uredno na webu bila količina, ako su se javili ljudi koji su kupili onda nisam siguran da ovo "provjereno znam" drži vodu... a links se već i opekao par puta sa rasprodajama pa sam prilično uvjeren da se ne bi tako olako zafrakavali više i da ne treba širiti dezinformacije...

XYomegaYX pet 26.6.2020 08:17

Koliko vidim akcija je počela, ali se mora ručno tražiti, malo im se strgala stranica, odnosno ne može se kliknuti na slike pa da nas proslijedi na artikle.

 

PS4 500G je rasprodan, a Pro je ostalo jos 6 komada, barem meni tako piše

Mambinjo sub 4.7.2020 15:24

Ja sam odavno rekao ekupi s novim webshopom nema apsolutno nikakve akcije. Imali su jedino nekakve akcije pred black friday sa starim webshopom kad su bili kuponi i dodatni popusti placanjem karticama te stavljanjem a4 biljeznice od 1 kune za dobivanje besplatne dostave.

perix231 sub 4.7.2020 19:56
Mambinjo kaže...

Ja sam odavno rekao ekupi s novim webshopom nema apsolutno nikakve akcije. Imali su jedino nekakve akcije pred black friday sa starim webshopom kad su bili kuponi i dodatni popusti placanjem karticama te stavljanjem a4 biljeznice od 1 kune za dobivanje besplatne dostave.

 Not true, pred koji mjesec je bila brutalna ponuda za redmi note 8 pro mobitele, bile su daleko najnize cijene od svega na nabavi uz kupnju visa karticama. Ali da, u globalu dosta je to slabo.

CyberDemonVZ pon 6.7.2020 15:28
playjob kaže...

Pozdrav, trebam preporuku nekih dobrih bežičnih bluetooth slušalica tipa za šetnju, vožnju biciklom, teretanu, itd. Cjenovni rang 400-600kn.

 In ear, over ear, on ear, sportske zakvačene iza uha... svejedno?

R4zOR229 pon 6.7.2020 17:31

Pa taj bundle je bil 200 mozda i vise kuna jeftiniji prije koji mjesec, doduse nzn jel bila ista ploca i memorija. A igru jebes, ak si na budetu bude isla piratska. Uz to kaj AMD ionako ne daje tu igru dabe uz odredene ryzene tak da njih to nis ne kosta zapravo.