dabar_solta_V2 pet 24.1.2020 14:59

ima li neko ko je testira novi ssd s crystaldisk mark ili slicno i procita podatke, uze sam na ebay navodno novi ssd al ima 5 power cycles i 18 sati rada, dali je to možda od nekog tvornickog testiranja ili su mi podvalili refurb. hvala

SamoPitam3 pet 24.1.2020 16:07
dabar_solta_V2 kaže...

ima li neko ko je testira novi ssd s crystaldisk mark ili slicno i procita podatke, uze sam na ebay navodno novi ssd al ima 5 power cycles i 18 sati rada, dali je to možda od nekog tvornickog testiranja ili su mi podvalili refurb. hvala

 Ja sam jednom cruciala.  Doduse ne tek otpakiranoga, vec nakon nekoliko sati buduci da sam morao instalirati os i ostalo. Satnica je bila tocna. No, to ne mora znaciti nista. Mada. IMHO 18 sati za nekakvo tvornicko tesiranje ssd-a mi se cini kao puno vremena. Ali mozda neko zna nesto vise pa napise.

protest431 pet 24.1.2020 16:38

Sjećam se davno kad sam uzeo novoga ga je trebalo "pokrenuti", nešto u stilu initiliaze . Si morao tako nešto? Prvi format , dodijeliti slovo i slično?

Po meni nebi smjeli pisati sati nikakvi ,ali moguće da vade iz nekih laptopa ili gotovih pc-a pa ti tako i može prodati jeftinije. Ja se osobno nebi zamarao s tom satnicom,a i ako je iz Kine bilo najviše što ćeš moći dobiti je nekih refund jadni i sto poruka prepiske s kinezom...