Ostale hardverske teme

Dobre slusalice i losa zvucna

jaxy1108 ned 16.1.2022 23:46

  Pozdrav ljudi, dakle, kupio sam slusalice HyperX Cloud Alpha i ja biser nisam vidio da nemaju svoju audio karticu i da su na 3.5mm,

spajam ih na 3.5mm i stalno imam osjecaj kako to nije to i kako bi mogle bit dosta bolje i sumnjam na integriranu audio karticu na maticnoj od tipa 350 kuna ab350 sa realtek zvucnom.

Sta se moze napravit ako je moguce bez da ista kupujem (ako je moguce nesto softverski), a ako bas moram nesto uzet sta mi preporucate?

jaxy1108 pon 17.1.2022 00:42

Konkretno nicem, samo sto mi se cini da su malo previsoki tonovi npr u CSGO puske se cuju previse visoko umjesto da imaju neki bas ajmo rec, ista stvar i sa muzikom mislim da je na win 10 bio bolji bas a bas sad na 11 je cudno nekako, mislim da ipak nije do windowsa nego je stvar u maticnoj

Posmatrač pon 17.1.2022 07:59
jaxy1108 kaže...
Konkretno nicem, samo sto mi se cini da su malo previsoki tonovi npr u CSGO puske se cuju previse visoko umjesto da imaju neki bas ajmo rec, ista stvar i sa muzikom mislim da je na win 10 bio bolji bas a bas sad na 11 je cudno nekako, mislim da ipak nije do windowsa nego je stvar u maticnoj

 Nije do windowsa a na dvije razlicite verzije istih se razlicito cuje....

Father_Dougal pon 17.1.2022 08:38
Posmatrač kaže...

 Nije do windowsa a na dvije razlicite verzije istih se razlicito cuje....

Možda je imao eq upaljen na desetki. ili je sada nekakav enhancement upaljen. Te slušalice su inače poznate po tome da imaju izraženije srednje i visoke, možda mu ne odgovara njihov zvuk.