JayCutler čet 19.3.2020 21:36

Poštovanje!

Kupio sam prije tjedan dana Realme 5 Pro. Zadovoljan telefonom, i sad me kopka nadogradnja na Android 10. Skinuo sam oficijalni update RMX1971EX_11_C.01 (3.5 GB), pa bi mi samo trebao savjet - da li da si sam napravim update na Android 10, ili da pričekam da mi automatski da? I ako sam to napravim, da li gubim tvorničku garanciju ako mi taj update nešto sj**e? Čini mi se da je ova druga opcija sigurnija, pa molim za savjet.... HVALA!

 

Realme 5 Pro

Nemo nemo čet 19.3.2020 22:01

Odluka je na tebi!

Garanciju ne bi trebao izgubiti! Ali uvijek postoji ali!

Iako sam se već "igrao" sa nekoliko telefona - mijenjao softver (od drugog modela ali isti HW), stavljao novu verziju androida, za svoj RN5 čekao sam "službenu" nadogradnju.

R3nchi uto 13.10.2020 11:00
JayCutler kaže...

Poštovanje!

Kupio sam prije tjedan dana Realme 5 Pro. Zadovoljan telefonom, i sad me kopka nadogradnja na Android 10. Skinuo sam oficijalni update RMX1971EX_11_C.01 (3.5 GB), pa bi mi samo trebao savjet - da li da si sam napravim update na Android 10, ili da pričekam da mi automatski da? I ako sam to napravim, da li gubim tvorničku garanciju ako mi taj update nešto sj**e? Čini mi se da je ova druga opcija sigurnija, pa molim za savjet.... HVALA!

 

Realme 5 Pro

 

 

Kavim se tel pokazo u svakodnevnom koristenju?