mika2210 čet 15.10.2020 12:03

Jel ima netko problema sa ghost touchevima na OP 7Pro?

 

Meni se javljaju unatrag desetak dana, i imam osječaj da ide sve gore, sve češće se to događa. Također, javlja mi se i lag kod izlaska iz aplikacije, kad svajpam od sredine prema gore treba sekunda-dvije prije nego mi se prikažu ikone na homescreenu. Do prije desetak dana ništa od toga nije bilo prisutno. Nisam nikakvu aplikaciju instalirao unatrag mjesec dana i više, tako da problem ne može biti uzrokovan aplikacijom.

dar01 pet 16.10.2020 22:13

e majke mi unutar 10 dana mi se počelo pojavljivati. Lud sam od toga. Imam Oneplus 7 kineza i na Beti sam 18.

Javite ako nađete rješenje za ovo. Uglavnom mi prebaci back unatrag na zadnji app koji sam koristio. Naprimjer gledam rezultate u SofaScore isključim zaslon spremim ga u đep i nakon nekog vremena izvadim ponovo ulogiram otiskom pokrenem program i vrati me na Sofa Score ili onaj koji sam zadnji gledao. Užasno iritantno.

dar01 pet 30.10.2020 19:37
mika2210 kaže...

Samo da napišem, riješio sam problem sa ghost touchevima i lagom tako što sam instalirao Nova launcher.

 

Očito je problem u oxygen OS launcheru jer Nova radi fenomenalno

 ja sam stavio Microsoft Launcher i stvarno ne zeza više

zuper uto 3.11.2020 21:54

Da, ali npr. 8 je osjetno laganiji. I 3mm je uži, što koliko kod to malo zvuči, daje bolji osjećaj u ruci.

Ali slažem se, sve je to opet premalo. Ako želi baš komotnije dimenzije nek proba nešto iz druge štale. Pixel 5, Sony Xperia 5 II, S20, pa čak i iPhone 12...

čmrljo pet 6.11.2020 21:54

Ne bi bas volio minjat "štalu" jer sam zadovoljan s njihovim uređajima. Imam jednu ponudu lik mi nudi OnePlus 7 (8/256) .

Da li bi mi to bio potez unatrag?

Jedni minus tog uređaja je što nema 90hz .

A kamera mi ne igra baš neku veliku ulogu.

 

Hornet_93 sub 7.11.2020 13:06

Ma kakvi više na 60hz. 90 minimum, moja topla preporuka. Ak si za trejd onda ajde na op 7t minimum, 90hz, bolje kamere od obične sedmice.

Uzmem ženin honor play sa flagship socom i običnim 60hz lcd-om, rekao bi da ima duplo slabiji soc koliko se vuće po menijima, news portalima, galeriji - svemu osim gledanja yt. Jednostavno ugoda uporabe je veća od klasičnog 60hz ekrana.

To i je jedini razlog zašto ne bi uzeo ajfon 12

janiq pon 9.11.2020 12:02
R3nchi kaže...

A sta je tolko uber magicnonatel od 90hz..

Smoother scrolanje?

de molim te..

 

Neam 60+ hz ni na tv ni na monitoru i bas cu patit za 90hz mb..

Osjetio sam skok na 90hz i rekao vise nikad nazad, sa 90 na 120hz sam takoder osjetio, manje ali sada mi ni 90hz nije dovoljno dobro.

Monitor mi ima 144hz, TV native 120hz... na 60hz me oci umaraju, molim boga da novi macbook ima 120hz ekran i onda sam full 60hz free.

 

Mobiteli od sada pa nadalje koji nemaju 120hz+ su jednostavno prekrizeni za mene, ovako iPhone12 Pro Max. Ipak previse vremena provodim za ekranima da ne bih mislio na zdravlje ociju.

Taraba pon 14.12.2020 10:51

Pozdrav, 

 

da n čitam sve opet unazad, imam jedno pitanje pa ako može netko reći il podijeliti svoje iskustvo. Imam OnePlus 7 Pro već više od godinu dana, i non stop odbijam update na Android 10. 

 

Pitanje; da li je Android 10 stabilan po pitanju potrošnje baterije i ostalih funkcija koje ima il da i dalje ostanem na Android 9, koji mi radi super? 

 

Hvala unaprijed na odgovorima.

Blade18 uto 15.12.2020 18:27

Ne znam jel do protoka vremena pa se više ne sjećam kako je radila prethodna verzija, ali meni ova 10 radi vrh... Kupio sam mobitel kad je izašao i još ga uvijek imam, sam sebi se čudim kako to... Znači vrh!

čmrljo pon 4.1.2021 23:04

Pozdrav 

Već duže vrijeme me iritira ovaj bug na mobitelu probao sam sve načine do resetrianje mobitela na tvorničke postavke . No taj se bug konstantno ponavlja . Očekivao sam od novih upadate da će to popravit ali sve gore i gore postaje.

Iritira me toliko da razmišljam da uzmem drugi mobitel.

Kada izlazim iz aplikacije ostane mi touch na ekranu barem 2 do 3 sekunde nakon što obavimo akciju. 

Evo slike da znate o čemu pričam.

Abalo uto 5.1.2021 10:39
čmrljo kaže...

Pozdrav 

Već duže vrijeme me iritira ovaj bug na mobitelu probao sam sve načine do resetrianje mobitela na tvorničke postavke . No taj se bug konstantno ponavlja . Očekivao sam od novih upadate da će to popravit ali sve gore i gore postaje.

Iritira me toliko da razmišljam da uzmem drugi mobitel.

Kada izlazim iz aplikacije ostane mi touch na ekranu barem 2 do 3 sekunde nakon što obavimo akciju. 

Evo slike da znate o čemu pričam.

 Meni se nikad nije pojavljivalo, a stalno sam na beta verzijama. Probaj promijeniti na one tri tipke pa vratiti, obrisati cache u recovery, smanjiti animacije u developer postavkama.