Blade18 sri 29.7.2020 15:13

Iskreno ja osjetim, kad god se vratim na recimo P30 Pro, imam osjećaj da postoji neki lag...
Po meni razlika je osjetna, nikad se više ne bih vratio na 60Hz, ma kakva god da je razlika u bateriji.
A što se tiče baterije, drži mi cijeli dan kaj god da mu radim tako da tu nemam brige nikakve... 7 pro je u pitanju btw

Bruno555 sub 1.8.2020 00:19

Pa dobro recite vi meni za ime Bozje sta covik triba napravit u zivotu da nade ovaj OnePlus 7 pro? U hrvatskoj ga vise nema ni u jednon jedinon ducanu, ako ima cijena je presrana, na official OnePlus stranici je Out of Stock vec mjesecima i ocito ga ne planiraju vracat, na Goldwayu su ga isto izbrisali. Koji k jbt?

Kresaux sub 1.8.2020 12:03

Nema, out of stock je.
7 Pro stvarno ne vidim nigdje, a 7T Pro ima na Gearbestu i par Aliexpress dućana. Problem je što niti jedan ne nudi onu DHL opciju tako da bi vjerojatno završio na carini.
Tako da je kolega u pravu, očito forsaju nove modele dok su već prošlogodišnji postali nedostupni.

gnomisa uto 4.8.2020 20:06
Kresaux kaže...
Nema, out of stock je.
7 Pro stvarno ne vidim nigdje, a 7T Pro ima na Gearbestu i par Aliexpress dućana. Problem je što niti jedan ne nudi onu DHL opciju tako da bi vjerojatno završio na carini.
Tako da je kolega u pravu, očito forsaju nove modele dok su već prošlogodišnji postali nedostupni.

 Ima dhl na Aliju...

ocean77 ned 9.8.2020 22:13
vepar kaže...
Nema Mate 20 Pro šta tražit pored 7T. Već sam EMUI vs Oxygen dovoljan razlog...😁

 

 

Nakon sto sam probao prakticki sve, mogu mirne duse reci da je Huawei "najozbiljniji kinez".

Oneplus je teski marketing i u tome im skidam kapu, ali u realnosti nije to bas tako...kada dublje zagrebes ispod povrsine nadje se tu kojekakvih gluposti...evo jedna koja mi pada prva na pamet...OP7 PRO ne snima video sa ultrawide kamerom...ono, wtf.

 

Mate je s druge strane mob bez nekih slabosti, EMUI nije oku ugodan kao Oxygen OS, ali sve radi kako treba...sve skupa je cijeli mob lijepo zaokruzen proizvod.