steve90 pet 17.4.2020 10:27
SHELBY_09 kaže...

 Novi za 1999kn koliko košta u Tele2 je ja mislim skroz ok kupovina. 

 Za to se slažem, ali ova ponuda koju je on naveo 1300 kn + 169kn mjesečno za tarifu mi nije baš primamljiva. Ali opet, to je samo moje mišljenje, nekom drugom je to možda super ponuda.

Najbrži sub 18.4.2020 12:40
steve90 kaže...

 Za to se slažem, ali ova ponuda koju je on naveo 1300 kn + 169kn mjesečno za tarifu mi nije baš primamljiva. Ali opet, to je samo moje mišljenje, nekom drugom je to možda super ponuda.

Slažem se, preplatiti će ga i previše kroz 2 godine

fanaticni gejmer sub 18.4.2020 22:12

Pozdrav, moze pomoc. Odnio bi mobitel u servis ali nisam ni sam siguran sta je s mobitelom. Pao je i razbio se ekran, sad nisam siguran da li je samo ekran jer pokusa sam ga stavit na punjac on par puta stvara buku ,zuji. Takodjer stavio sam sim karticu u nj i pokusa sam sebe nazvat ali nije nista zvonilo. Sad me strah da ovi u servisu npr poprave ekran sto mi ne daje garanciju da je mozda jos nesto otislo? Bi li se to moglo popravit i koja bi okvirno cijena bila?

Radi se o oneplus 6t.

 

veseli007 ned 10.5.2020 00:52

Najbolje ti je otici na oneplus stranicu i tamo sa njima u chatu dogovoris sve pojedinosto oko popravka. Koliko znam nisu skupi popravci i rijese to za manje od tjedan dana. A i mob ti ima garanciju pa mozda prodjes jos jeftinije! Treba vidjeti kako sada funkcioniraju sa ovom gripom, kakve su im ogranicenja u poslovanju, posto malo njih radi! Jednostavo preko chata u par minuta rijesis stvar!  Javi kakvi su dojmovi sa njihovim servisom, kad stignes! ☺️✌️

zee_15 sub 4.7.2020 13:53

Pozdrav, treba mi pomoc. Fakle napunio sam memoriju i trebam prebacit muktimediju na laptop al nikako da mi se spoji putem usb, cito sam da je neki problem i da moras u postavke namjestit.Ponusavao sam puzem ovog tutoriala https://youtu.be/coTE2S0tHMU al mi se svejedno nece da spoji. Dal ima tko ideju kako spojit mobitel sa laptopom? 

veseli007 sub 4.7.2020 21:07

Meni se to isto desavalo. Ugasi i upali debugging, moras ponovno tapkati 6-7 puta za developer. I onda sve u krug, mora nekako proraditi. I meni se tako desavalo, restart mob, pc, to vec jesi prepostavljam.

Meni se isto tako dogodilo vise puta na win10, neznam zasto. Napravim kako sam ti napiso i proradi. Ne odustaj 💪 idi u krug!

Jer video je uredu, tako to ide. Da probas na nekom drugom Pc-u!?? Sretno. :)

veseli007 sub 4.7.2020 21:16

Probam sa svojim OP6 i sada radi izadju ove poruke( slike ). Znam kako ti je, jer i ja sam to proso!

Igram ps4 ovo da si probao na drugom pc sam vidio kasnije, jer poruku pisem skoro 1 sat, izmedju rundi! Sry! 💪

zee_15 ned 5.7.2020 07:12

Ma ja sam pratio video pomno.... Al kazen ti kad ukljucim usb u oc uopce mi se ne pojavi ta obavijest da je povezan s laptopom. Imam win10..... Moram jos probat na pc na njega je instaliran win8. Al ne vidim razloga zasto mi na laptop ne bi radilo. 

Najbrži uto 14.7.2020 19:06
Najbrži kaže...

Pozdrav ekipa, je li prodaje netko 6/6T? Počeo sam pratiti njuškalo i čekam da uleti kakva prilika, a do tada rekoh si da provjerim prvo na forumu.

 Opet aktualno, Xiaomi Mi 8 nije preživio subotu (Spigen+kaljeno) pa možda da okušam sreću sa 6/6T