Općenito o ICT biznisu

Payoneer Mastercard blokiran

sandokan111 sub 27.6.2020 09:43

Postoje novci na kartici, i novci u njihovoj "banci" (koja god to bila sto je payoneer koristio). Ako si novce stavio na karticu, sanse da ih vidis su nikakve (iako citam po netu da je wirecard bio insured do 100k eura, al nekako imam sumnje prema tome za ovakve kartice koje su u biti sve na payoneerovo ime te oni izdaju posebno racune za svakog od svojih korisnika). Ako su ti novci bili na payoneer racunu (znaci u njihovoj banci) onda si vjerojatno ok, osim ako ovo ne povuce i payoneer dolje.

jozef sub 27.6.2020 10:30

Neće ništa bit izgubljeno. Vama zapravo nisu blokirana sredstva već transakcije i ako imate mogućnost transakcija drugim kanalima (bankovni transfer/izravno plaćanje, aktivacija kartice od drugog izdavatelja kod iste banke...) možete njima raspolagati. 
Inače Wirecard AG je blokiran još u prošli petak (prije više od tjedan dana), ali je britanski Wirecard poslovao do prekjučer kad su podnijeli zahtjev za stečaj. Čudi me da su kartice morale prestati raditi da bi to postala vijest kod nas.

razor23 sub 27.6.2020 10:43

Novac je ustvari u Wirecard koliko sam shvatio, Payoneer samo iznose veće od maksimalnog limita na kartici drži na svojim računima.

Ono što tvrde mediji da taj novac nije povezan sa upitnim računima i da će biti slobodan kad se stvari raščiste...

 

sandokan111 sub 27.6.2020 14:20
razor23 kaže...

Novac je ustvari u Wirecard koliko sam shvatio, Payoneer samo iznose veće od maksimalnog limita na kartici drži na svojim računima.

Ono što tvrde mediji da taj novac nije povezan sa upitnim računima i da će biti slobodan kad se stvari raščiste...

 

 Je je, nije povezano :P

Ako ti je novac u banci koja nije wirecard, dobit ces ih. Ako je na kartici pisi kuci propalo.

exer1234 sub 27.6.2020 20:10

UF SRANJE.. Danas dodjem u 2 razlicita ducana, i kartica odbijena.. srecom pa sam imao drugu...

 

uglavnom tek sad saznao za ovo!!

 

nadam se da ce se rijesiti problem, meni su sve pare na kartici (USD racun)... i imam dosta para....