Ajar sri 4.3.2020 12:23
FrankMartin kaže...
Uvijek mi je bilo krivo kako nikako da mene neki princ u nevolji zatrazi pomoc sa prebacivanjem para ili barem neka zaboravljena tetka iz Kanade da iznenada ode na bolji svijet ali bolje ista nego nista :D

 to ti je nigerijska dvorska ispostava. vjerodostojno. 

Igzy20 sri 4.3.2020 12:44

Ne znam dal gledaju tko je prvi odgovorio na mail ili po nekom drugom kriteriju, ali ja sam dobio istu poruku nešto ranije i javio sam se na mail, pa se nadam da nije neka prevara i da ću dobiti te pare. Fakat me iznenadilo, a sad mi baš i trebaju. Držite fige!

 

/Sarkazam off/

 

Nadam se da nema ljudi koji će pasti na ove gluposti, pošto im poruka i nije top uvjerljiva baš. :D 

Posmatrač sri 4.3.2020 12:50
Igzy20 kaže...

Ne znam dal gledaju tko je prvi odgovorio na mail ili po nekom drugom kriteriju, ali ja sam dobio istu poruku nešto ranije i javio sam se na mail, pa se nadam da nije neka prevara i da ću dobiti te pare. Fakat me iznenadilo, a sad mi baš i trebaju. Držite fige!

 

/Sarkazam off/

 

Nadam se da nema ljudi koji će pasti na ove gluposti, pošto im poruka i nije top uvjerljiva baš. :D 

 Na kakve sve gluposti ljudi padaju nemam vise vjere u ljudsku inteligenciju....