Općenito o mobitelima

Zaboravljena šifra za otključavanje

brunooo uto 14.5.2013 20:14

Pozz,

prijatelj mi se obratio za pomoć, zaboravio je šifru koju je stavio na uređaj  (Xperia RAY), ja sam mislio da ce on sam nakon nekoliko pokušaja ponuditi otključavanje putem emaila ali čak ni nakon 50 pokušaja opcija se ne pojavljuje. Može pomoć?

brunooo uto 14.5.2013 22:25
blackchoco kaže...

Ako je zaboravio tekstualnu šifru može ga otključat tako da mu na njegov email dođe poruka sa šifrom...

Kako? Ne nudi se uopće opcija vezana za mail kao na drugim uređajima. :$

blackchoco uto 14.5.2013 22:30
brunooo kaže...
blackchoco kaže...

Ako je zaboravio tekstualnu šifru može ga otključat tako da mu na njegov email dođe poruka sa šifrom...

Kako? Ne nudi se uopće opcija vezana za mail kao na drugim uređajima. :$

Ajmo ovako...Kolko puta ima pravo upisati krivo šifru?..

brunooo uto 14.5.2013 22:36
blackchoco kaže...
brunooo kaže...
blackchoco kaže...

Ako je zaboravio tekstualnu šifru može ga otključat tako da mu na njegov email dođe poruka sa šifrom...

Kako? Ne nudi se uopće opcija vezana za mail kao na drugim uređajima. :$

Ajmo ovako...Kolko puta ima pravo upisati krivo šifru?..

Po   5 puta pa se pojavi ono pokusaj nakon  sekundi ponovno, nakon toga on zbraja pokusaje, došao sam do  55 i ništa se nije pojavilo :$$

blackchoco uto 14.5.2013 22:40
brunooo kaže...
blackchoco kaže...
brunooo kaže...
blackchoco kaže...

Ako je zaboravio tekstualnu šifru može ga otključat tako da mu na njegov email dođe poruka sa šifrom...

Kako? Ne nudi se uopće opcija vezana za mail kao na drugim uređajima. :$

Ajmo ovako...Kolko puta ima pravo upisati krivo šifru?..

Po  puta pa se pojavi ono pokusaj nakon  sekundi ponovno, nakon toga on zbraja pokusaje, došao sam do  55 i ništa se nije pojavilo :$$

Hmmmm zanimljivo...probaj sutra nazvat u sony ili odi u najbliži njihov centar ili tamo di je frend kupio mob pa pitaj njih nek ti ga otključaju...

Tony1999 ned 12.4.2015 11:54
marijaanalol kaže...
Prije dva mjeseca mojoj frendici je pao mobitel u vodu(sony xperia j) i nije joj se upalio do jucer. al kako nije dugo bila na njemu zaboravila je lozinku. i sada ne moze uci u njega. sto da radi! Pomozitee molim vas.

 ako zna mail i šifru od maila, može na google device manager i resetira mobitel i šifru, a ako ne onda hard reset iz recovery

Tony1999 uto 14.4.2015 16:37
marijaanalol kaže...
Hvala vam puno al ne valja ni to. :( tipke valjaju. Napravim sve to ali on se samo upali i opet bude sifra. hvala. ja cu svejedno pokusavati.

 znaci otiso si tu kombinaciju tipki, pa factory rese/wipe data i klikno yes i opet ima sifra?

Marin56 76 sub 25.7.2015 14:31

Ja imam mobitel samsung galaxy ace s5830i stavio sam uzorak i sada neznam koji sam stavio molim vas pomozite mi to mi je jedini mobitel želim da saznam kako da uđem a da neznam uzorak molim vas pomozite mi hvala puno svima od srca!

Loo pon 5.10.2015 23:51

Zaboravio sifru na meanit f18 i neznam dal postoji nacin da se otkljuca. Mobitel necu ni nosit u servis jer kosta 100kn tako da rade kupim novi neki. Ako itko zna kako da otljucam molim da mi objasni.

Hvala

shecky pon 10.10.2022 08:54
koriva kaže...

istina da je stara tema ali na tom laptopu imam slike djece a to je neprocjenjivo molim te daj neki link ako znaš

 Ako je stariji laptop vjerujem da nemas ukljucenu nikakvu enkripciju, izvadi hdd, spoji na drugi komp i samo kopiraj sve sto ti treba.

ihush pon 10.10.2022 10:54
koriva kaže...

istina da je stara tema ali na tom laptopu imam slike djece a to je neprocjenjivo molim te daj neki link ako znaš

 -napravi neki od boot-alata-livea, npr hirens, ubcd, strelec.. bootaš, vidiš, dodaš/izmjeniš user-pass.. tad znaš novi pass, reboot i logiraš se ili s liveom iskopiraš potrebno ako vidiš sve potrebno (može biti nespretno, lakše je kad si na svom desktopu-logiran).

kaw_liga čet 25.1.2024 21:50

Pozdrav dal ima neki način za otključati mobitel.

Dijete je svoj zaključalo i sad je očajna, stalno je mjenja šifru i više se ne može sjetiti...to joj je škola  ako ništa..

Pokušala je 190puta i ništa.Mob motorola E40 uopće ne daje mogućnost reset preko maila.Samo iznova lozinka je kriva pokušajte za 30sec i tako očito u nedogled.

Znam za hard reset ali to želi izbjeći ako se može a izgleda teško.