Garak1138 uto 8.3.2022 09:03
zabranjeniples uto 15.3.2022 19:26
Lonely Boy kaže...

Razmišljao sam međutim kako i prošle godine tako i ove godine odbija me još jedan loš soc iz qc-a,
exynos se također nije proslavio stoga izgleda da ostajem pri starom lgu g6 pa možda uberem iphone
14 ili pričekam da vidim što će ponuditi iduća godina.

Nisam koristio njihove telefone, ali koliko sam čitao, mislim da je Realme dosta dobro riješio hlađenje na svojim modelima sa SD888.

Navodno imaju puno manje problema nego ostali, ali to bi trebalo provjerit prije kupovine.-

m0mm0 sri 16.3.2022 22:45

Ja sam baš naručio gt2 preko španjolskog amazona. Gledao san preko Aliexpressa bio je 3000kn plus carina + davanja državi (šta već su izmislili) ili ovako preko amazona španjolskog di je 100€ prednaruđba trenutno. Javin još dojmove kad stigne. Stari mi note 3 koji san uzeo sa aliexpressa i dalje je fenomenalan aj jednostavno baterija traje 3/4 dana.

m0mm0 sri 16.3.2022 23:10

Tek je predstavljena globalna verzija ima nekih 20 dana, mogla se je jedino kupiti kineska verzija (predstavljena prije nove godine) ... s kojom je jedina razlika frekvencijski pojas za signal.

mp3david pon 11.4.2022 16:55

Realme GT2 ocito ni nece kod nas doci, a na mobileshopu mu je cijena stvarno povoljna.
Ali neznam, nebih placao unaprijedu opisu pise da nude placanje pouzecem, ali te opcije nema :/

Edit: Zapravo ima opcije za placanje pouzecem, sad sam bas pokusao se logirati na racun i tek tada nudi opciju pouzeca.
Ali nema Pro verzije i ponudi...

m0mm0 sri 13.4.2022 19:59

Čisto da dam koji osvrt. GT2 128GB cca 480eura došao doslovno za 3 dana. Piše na Amazonovoj stranici 3god garancije (doduse neznam di da to provjerim. Uglavnom, glavna kamera vrhunska, ove ostale dvi ko da ih i nema. Ali sve u svemu mobitel je stvarno super s tim da realme ui nije bloatan sa svakakvin aplikacijama. Stock kamera je super sa tim da sam bez roota instalirao i Gcam koja još bolja. s mobitelom sam zadovoljan (nekih 3650kn), kad pogledaš da se za nekih 2500 2600kn prodaju smeža od mobitela ...ovaj je deifnitivno osvježenje.

Memphis pet 15.4.2022 12:18
m0mm0 kaže...

Čisto da dam koji osvrt. GT2 128GB cca 480eura došao doslovno za 3 dana. Piše na Amazonovoj stranici 3god garancije (doduse neznam di da to provjerim. Uglavnom, glavna kamera vrhunska, ove ostale dvi ko da ih i nema. Ali sve u svemu mobitel je stvarno super s tim da realme ui nije bloatan sa svakakvin aplikacijama. Stock kamera je super sa tim da sam bez roota instalirao i Gcam koja još bolja. s mobitelom sam zadovoljan (nekih 3650kn), kad pogledaš da se za nekih 2500 2600kn prodaju smeža od mobitela ...ovaj je deifnitivno osvježenje.

 Da, imam već 2 realme-a i to mi se sviđa kod Realme UI-a kaj nije previše natrpan sa nepotrebnim app-ovima koji možeš izbrisat bez ADB-a i slično. 

mp3david uto 19.4.2022 01:05

Po prvoj recenziji na nasim prostorima, jasno je da je dosta velika razlika izmedu pro modela i obicnog,a pro modela nema ni na mobileshopu.
Mislim da ova godina ni nije neka za kupovinu novog mobača, prvi puta da i ja mogu reci da mi je moj Oneplus 8 sasvim dovoljno jak za sve moje potrebe, a ja ga bas preopterecujem, a ni ne grije se previše kao ovi novi Snapdragoni.

Flas1987 uto 26.4.2022 13:33

Kakva ti je kamera na uređaju?
Pogledao sam dosta recenzija neki kažu da Realmi UI je užasan, dok ga druhi hvale. Neki pišu da im kasne notifikacije na Realme uređajima. Je li i kod tebe takva situacija?

robogo uto 26.4.2022 13:53
Flas1987 kaže...
Kakva ti je kamera na uređaju?
Pogledao sam dosta recenzija neki kažu da Realmi UI je užasan, dok ga druhi hvale. Neki pišu da im kasne notifikacije na Realme uređajima. Je li i kod tebe takva situacija?

 

Imao sam Realme 6 dosta dugo i Realme UI mi je bio čist solidan, skoro kao stock samo nadograđen sa svačim nečim. Nikakvih problema s notifikacijama nije bilo. 

m0mm0 pet 20.5.2022 20:53

realme ui je skoro kao stock android sada samo čekam andorid 13 ....pro već ima beta andorid 13. Što se tiče razlike pro i običnog je praktički samo ultrawide i mikroskopska kamera, te nestobolji amoled ekran (što se ne može tek tako primjetit) i metalni okvir. Sve u svemu za 3500kn pre zadovoljan pogotovo sad kad vidim da smeće od poco f4 GT (puno sam očekiva) dođe 4500kn.