Općenito o mobitelima

Popravak mobitela, mokar se punio

yoh1eb pon 8.8.2022 19:38

Pozdrav trebam pomoc. Mobitel sam stavio na punjac dok je bio još malo mokar u utoru. Idiot sam da. Mokrog sam ga stavio na punjenje punio je do 100% i onda se poceo smuditi i pregrijao se, sutradan je baterija pala na 80% stavio sam ga puniti iste sekunde kabal se pregrijao i utor, i poceo se smuditi po plastici. Mobitel sam tada koristio naredni dan bez problema, jedini problem je bio punjenje. Na jednom li la servisu su mi rekli da je maticna otisla i da se ne da popraviti. Meni je cudno zato sto on radi normalno, da se upaliti, nema nikakvih gasenja ili stekanja, znaci tip top, jeedino je bio problem punjenje. Ali evo cak sad kad su mi ga vratili, stavio sam na punjenje, puni sporije ali vise se ne pregrijava niti smudi. Zanima me vase misljenje. Ako je otisla maticna, ja kolko znam mobitel se ne bi dao upaliti, ili bi se palio gasio, zar ne? Meni vise to smrdi da je otiso utor, ili neka veza izmedu maticne i utora, sto se da popraviti, ali servis mozda nema iskustva u tome pa su mi samo rekli da ga mogu bacit i da tu popravka nema. 
Pisite da sam idiot ak hocete, jer idiot sam, ali eto, zanima me kokretno vase misljenje. Da nosim na drugi servis ili sto, jer evo, kak pisem poruku ovu tak i punim mob, bez ikakvih pregrijavanja i problema.