hardcoree pet 14.1.2022 19:40
zabranjeniples kaže...
hardcoree kaže...

Samsung s21 ili S21 Fe ? Frend bi uzeo. 

Kamera nije toliko bitna, koliko gejming, ali ništa prezahtjevno. Jedna igrica se igra, tenis. 

U osnovi exynos vs Snapdragon? Preporučio bih Snapdragon bez razmišljanja, ali oko 888 se vrte priče da više guta bateriju i pregrijava se pa...

Moj ti je savjet S20FE Snapdragon verzija, telefon pun pogodak.

Iskreno, ovakav S21FE, kad uzmemo u obzir cijenu, mi nema nikakvog smisla pored S20FE Snap verzije.

 I to sam razmišljao. Najteže je preporučiti frendu. Doduše sad ima s20 pa nema baš smisla.  

croGOREatia sub 15.1.2022 16:31

Pozdrav, moze pomoc. Dakle posjedujem huawei p30 pro vec 2ipo godine i dobro me sluzi. Eh sad kroz mjesec dana mi se blizi kraj ugocora u tcomu tw su me danas zvali i ponudili mi Samsung Galaxy S21 FE 5G za nelu finu pare pa me zanima dal bi to bilo poboljšanje ili nazadovanje u odnosu na huawei p30 pro?

L. P

zuper sub 15.1.2022 20:30

Brži je, ima bolji ekran, stereo zvučnike, najnoviji Android i buduće nadogradnje.

Kamere su po meni bolje na P30 Pro. Video je bolji na Samsungu.

Mislim, ako je baš dobra ponuda uzmi i probaj. Ak ti se neće svidjeti, lako ga prodaš dalje.

Iako, sljedeći mjesec izlazi novi S22 pa pitaj bi li onda nudili njega uz neki popust...

vepar sub 15.1.2022 20:37

S21 ima očajnu bateriju, i unatoč Exynosu 2100 i dalje ima trzave animacije, pregrijava se, a igranje bez punjača se može zaboraviti. P30 Pro i dalje ima bolju bateriju, brže punjenje i usporedivu kameru, iako je već 3 godine star. Ja bi tu dobro razmislio...

zuper sub 15.1.2022 20:50

S21 FE ima Snap 888. Baterija je veća i sumnjam da ima lošiju autonomiju od 2 i po godine starog mobitela. Ja na One UI Android 12 nemam nikakvih trzaja

Općenito, S21 FE je definitivno bolji mob. Velim, ako je dobar popust, može uzeti i probati.

DiRT ned 16.1.2022 09:06

Probao sam jucer u Elipsu S21FE i mogu rec da je dobar mob, jedino kaj nije premium filing u ruci kao S21+, ali nema neke zamjerke jer je dobro napravljen i super radi. A sto se tice prelaska da imam P30Pro nema sanse da predem na nesto novije jedino da izade S22 serija i da bude sve ok, a nadam se da bude i da napokon ugrade samo Snapdragon proc za nase trziste.

assassin.st pon 17.1.2022 09:29
zuper kaže...

S21 FE ima Snap 888. Baterija je veća i sumnjam da ima lošiju autonomiju od 2 i po godine starog mobitela. Ja na One UI Android 12 nemam nikakvih trzaja

Općenito, S21 FE je definitivno bolji mob. Velim, ako je dobar popust, može uzeti i probati.

Plus još napomena da navodno i S22 izlazi sa Snapdragonom što bi bio vrhunkski razvoj događaja za sva tržišta gdje su uvijek slali to svoje smeće od Exynosa.

 

Nakon nekoliko generacija korištenja S flagship serije jednostavno sam odustao od njih upravo radi slabe baterije koja je nuspojava njihovog procesora.

 

 

axos sri 19.1.2022 21:57

Što bi se danas smatralo solidnim upgradeom za m20 pro?

Bolja kamera/baterija 3,5mm port.

Gledam malo po ovim centrima, prošlo je više od dvije godine i ništa mi ne izgleda značajno bolje. Vidim uz to da nitko nema u ponudi od huaweija p ni m seriju. Pretpostavljam cijena pre visoka pa ne uvoze ili?

Chriss čet 20.1.2022 00:01
mariolla79 kaže...

Ima sto pametno od xiaomia? Stara je rekla da ide do 3000..znaci a52s,honor 50 ili nesto od xiao.ia? Znaci neki bestbuy do 3k..da kamera nije sit i da ima dobru bateriju..to su 2 vazna uvjeta

 

S20 FE Snapdragon.

djhuby čet 20.1.2022 09:48
tomislav10 kaže...

Jel netko probao uzeti samo mobitel u tomatu: A52s 5G? Reklamiraju ga uz pretplatu bez ugovorne obveze za 2300 odnosno 2200kn.

 Mislim da ti je to iznos bez pdv-a. Jer i za pretplatu koju ja imam pise 80 kn a zapravo je 100 kn

Chriss čet 20.1.2022 16:01
mariolla79 kaže...

S20fe SD nema na njuskalu,tak da otpada..nesto jos osim a52s i honor 50?

 

Što, na njuškalu je sigurnija kupovina nego u trgovini? :)

 

thebatman kaže...
mariolla79 kaže...

S20fe SD nema na njuskalu,tak da otpada..nesto jos osim a52s i honor 50?

 ima ih poprilicno. s20fe SD

manje vise u nas i nema kupit exynos verziju jos od ljeta

 

A ima svega, Exynos zaliha ima dosta po našim trgovinama, tako i na njuškalu, al da, vidio sam da ima i 4g SD verzija po njušci...

 

Koliko znam, G780f je 4g Exynos, G780g je 4g SD865 a G781 je 5g SD865.

 

Pa bi bilo dobro pitati prodavače da uslikaju podatke na kutiji gdje stoje te oznake jer su naslovi i opisi oglasa poprilično oskudni kod većine prodavača.

Chriss čet 20.1.2022 16:15

Btw. Valjda mogu pitati ovdje, vezano za Samsung A52...

 

Majci sam sve detaljno namjestio na mobu i postavio i rasporedio aplikacije na desktopu odnosno home screenu(dvije stranice), u app draweru većinu aplikacija ubacio u foldere tako da zauzimaju samo jednu stranicu...

 

I danas restartao mob kad ono sve se poremetilo, na home screenu sve aplikacije zbrčkane i većina nedostaje, u app draweru se vratile dvije stranice i nema foldera...

 

Jel netko imao slično iskustvo?

 

Što je još gore, postavio sam onu opciju da se aplikacije/raspored ne može mijenjati na home screenu dok se ne makne ta opcija u postavkama.