djhuby uto 19.10.2021 13:18
CoKsA kaže...

Kupio bih mali mobitel, a da ima što bolju kameru. Dakle kamera mi je izuzetno bitna. Ostalo je malo Youtubea, Whatsapp, Messenger i sl.

 

Gledao sam Iphone 12 Mini, ali čini mi se da bi mogla cijena još malo pasti? Neke druge preporuke?

 Google pixel 4a 5g  6.2"

zuper uto 19.10.2021 18:57
CoKsA kaže...

Ne mora biti flagship, ne patim na to. Ali ne znam druge manje mobitele (približno tih dimenzija), a da imaju jako dobru kameru. Mrzim imati cigletinu u džepu, a i ruke su mi manje

 Gledaj 13 mini jer on ima mnogo veći senzor od 12 mini. Osjetno bolje slike ćeš imati u lošijem svijetlu. I baterija mu je mnogo bolja jer je na 12 mini očajna. U svakom slučaju koliko je 13 mini skuplji, još više je bolji od 12 mini.

I S21 nije loš izbor koliko god ga mnogi ne voljeli

quickr sri 20.10.2021 12:51
monsieur kaže...

Uzeo sam A52S za 1900kn. Nisam zelio riskirati sa Xiaomi softwerom. Prvi Samsung ikad.

 Kolega, kako si zadovoljan mobitelom?

 

Dvojio sam između Poco X3 pro i Mi 11 lite i od nikud mi je taj A52s zapeo za oko. I sad najviše naginjem ka njemu.

 

 

ocean77 čet 21.10.2021 22:01

Gledam za zenu neki mob pa je isto dilema A52S 5G i Mi11 Lite 5G i Xiaomi mi ostavlja bolji dojam.

Za Samsung sam ocekivao da ima tradicionalno bolje video snimanje, ali Xiaomi ima puno bolju stabilizaciju prema svemu sto sam do sada vidio.

Ovo sto neki pisu za MIUI me ne brine jer sam konstantno u doticaju sa Xiaomi mobitelima i nisam imao nikakvih znacajnih bugova.

 

Taj Mi11 Lite 5G je zaista nevjerojatan mob za cijenu koju kosta a meni se nudi za cca 1600 Kn.

Mob ima amoled ekran sa 90HZ, odlican procesor, dobru glavnu kameru, dobru autonomiju, brzo punjenje, ravan ekran, lijep dizajn, 5G...bas puno svega za nikakav novac.

monsieur čet 21.10.2021 22:47

Ovisi za sta ce ti sluzit. Poco je po mojem misljenju vise za igrice jer je jaci po tome pitanju. Meni je isto upao bezveze i malo istrazio i uzeo. Prednost nad Pocom je amoled ekran, a posto vise gledam filmove itd. sam se odlucio za njega.

quickr pet 22.10.2021 08:31

Bila je dvojba Mi 11 lite i A52s. Mrtva utrka jer su oba po specifikacijama odlični mobiteli za relativno malu lovu. Poco sam prekrižio jer mi je preglomazan, težak i ružan.

Mi 11 lite nema 3.5 jack i dosta loših stvari sam čuo o xiaomijevom UI-u. Tako da sam na kraju uzeo samsung A52s.

Lagano njuškalo, koje je prepuno novih pod garancijom i cjenkanje dok nisam našao za 1800kn. Što je po meni super cijena za ovaj mob.

Iako, da sam uzeo i MI 11 lite vjerojatno mi nebi bilo žao.

 

 

 

 

 

zoharbizo pet 22.10.2021 09:24
quickr kaže...

Bila je dvojba Mi 11 lite i A52s. Mrtva utrka jer su oba po specifikacijama odlični mobiteli za relativno malu lovu. Poco sam prekrižio jer mi je preglomazan, težak i ružan.

Mi 11 lite nema 3.5 jack i dosta loših stvari sam čuo o xiaomijevom UI-u. Tako da sam na kraju uzeo samsung A52s.

Lagano njuškalo, koje je prepuno novih pod garancijom i cjenkanje dok nisam našao za 1800kn. Što je po meni super cijena za ovaj mob.

Iako, da sam uzeo i MI 11 lite vjerojatno mi nebi bilo žao.

 

 

 

 

 

Dijelimo mišljenje, dok A52S nije izašao gledao sam 11 Lite 5G, ali sam curi ipak kupio A52S kad je izašao...

Za takav ekran, perfomanse i dosta dobru kameru s OIS-om, odlična cijena.

Mana, 15W punjač u paketu(podržava do 25W).

Ostalo top!

FileFicho pet 22.10.2021 13:35

Ekipo u zajebanoj sam situaciji, treba mi neki savjet zdravog razuma. Znači, imam iPhone 11 Pro kojem je baterija na 81%, drugim riječima ako mi je 4G uključen cijeli dan moram ga puniti 2 puta dnevno. Općenito dosta koristim mobitel, tako da praktički navečer ne mogu nigdje bez punjača i to me počelo baš živcirati. Imam 2 opcije, ili promijeniti sada bateriju što će me koštati minimalno 600kn (o "likovima" koji to rade za 100kn ne želim uopće raspravljati jer nema šanse da je to original baterija, a onda sam opet na istome) i onda ga druge godine prodati za cca. 2000-2500kn i uzeti 14-icu koja bi napokon bez notcha i izbočine od kamera ili ga sada prodati za cca. 3500kn i uzeti 13icu Pro koja je praktički isti mobitel ko trenutni...

CyberDemonVZ pet 22.10.2021 13:43
FileFicho kaže...

Ekipo u zajebanoj sam situaciji, treba mi neki savjet zdravog razuma. Znači, imam iPhone 11 Pro kojem je baterija na 81%, drugim riječima ako mi je 4G uključen cijeli dan moram ga puniti 2 puta dnevno. Općenito dosta koristim mobitel, tako da praktički navečer ne mogu nigdje bez punjača i to me počelo baš živcirati. Imam 2 opcije, ili promijeniti sada bateriju što će me koštati minimalno 600kn (o "likovima" koji to rade za 100kn ne želim uopće raspravljati jer nema šanse da je to original baterija, a onda sam opet na istome) i onda ga druge godine prodati za cca. 2000-2500kn i uzeti 14-icu koja bi napokon bez notcha i izbočine od kamera ili ga sada prodati za cca. 3500kn i uzeti 13icu Pro koja je praktički isti mobitel ko trenutni...

 Na tebi je da odlučiš, nikad ne znaš kakvu ćeš bateriju dobiti :D

Ja bi osobno išao na rizik s novom baterijom, pa onda kasnije uzeo mobitel za koji mislim da će biti klasu iznad.

 

P.S. Zašto si na iPhoneu ako ti je baterija vrlo važna? Ne slove baš kao mobiteli s najboljim baterijama.

sirka666 pet 22.10.2021 14:00

iStyle ti često ima akcije na servise, pošalji im upit ili prosurfaj po njihovom Facebooku da vidiš kad je zadnji put bilo... Bude ti od 200-400kn popusta na zamjene. A u Agramservisu je baterija trenutno 590kn što je prihvatljiva cijena.

Po meni se više isplati uložiti u bateriju te čekati 14 (ili čak i 15).

mile59 pet 22.10.2021 14:04

Original baterija na ajfonu ne valja sama po sebi, uostalom Apple ne proizvodi baterije tak da "original" ili zamjenska ti ne znaci puno

Ja sam svojedobno kupio zamjensku bateriju za nekih 350-400 kn sa certifikatom od Applea i bila je dobra pa tjedan dana, nakon ugradnje mobitel mi se poceo znatnije grijati i zdravlje baterije je rapidnije padalo nego sa onom s kojom sam ga novog kupio, mobitel radi i dan danas sa tom baterijom pa ono

Zasto nisam zamjenio bateriju u iStyleu za 250 kn kolko je tad bila na akciji? Jer ih nemaju ili nemaju servisera u ovom trenutku, i onda ti prodaju price da im ostavis mobitel 2 dana.. za 15 min posla, pa napusite mi ga se

Moj savjet zamijeni bateriju, rijesi se moba i predji odmah na novoga, iPhone i tak za godinu dana dobro prodas i kupis 14 ak ces htjeti

mzopg pet 22.10.2021 21:30
FileFicho kaže...

Ekipo u zajebanoj sam situaciji, treba mi neki savjet zdravog razuma. Znači, imam iPhone 11 Pro kojem je baterija na 81%, drugim riječima ako mi je 4G uključen cijeli dan moram ga puniti 2 puta dnevno. Općenito dosta koristim mobitel, tako da praktički navečer ne mogu nigdje bez punjača i to me počelo baš živcirati. Imam 2 opcije, ili promijeniti sada bateriju što će me koštati minimalno 600kn (o "likovima" koji to rade za 100kn ne želim uopće raspravljati jer nema šanse da je to original baterija, a onda sam opet na istome) i onda ga druge godine prodati za cca. 2000-2500kn i uzeti 14-icu koja bi napokon bez notcha i izbočine od kamera ili ga sada prodati za cca. 3500kn i uzeti 13icu Pro koja je praktički isti mobitel ko trenutni...

 

13 Pro bolja baterija

Bolji display, 120HZ

Jači i bolji SoC, 5nm

Bolje kamere

 

13 Pro je dvije generacije noviji mob i na račun toga razlika je trebala biti i još veća, ali opet da je uopće nema nije točno.

 

Bateriju ćeš vjerojatno i ovako i onako promijeniti, prodao ga ili zadržao. Prednost bi bila zamjena u ovlaštenom servisu jer će to podići cijenu kod prodaje za razliku od ugradnje kopije od 100-200kn.

Zhnu pet 22.10.2021 23:51
The_Fichek kaže...
domac5 kaže...

Telemach ga sad dijeli po toj cijeni kao znak isprike sto su za kurac u zadnje vrijeme 

Nudi ga bez obzira bio kupac Telemachov korisnik ili ne? Koliko vidim bilotko moze kupiti mob s popustom bez ugovorne obveze?

https://telemach.hr/750-kn-popusta-na-uredaj?utm_source=sms&utm_medium=message&utm_campaign=poklon_korisnicima&utm_content=unlimited

Pitam za svaki slucaj jer mi je cudna fora, ako je tako onda ga kupujem..

Moraš bit pretplatnik koji je dobio ovaj link u SMS poruci od njih. Nisu ni svi pretplatnici ostvarili ovu mogućnost, neki su dobili flat net za Listopad ( oni koji imaju određen broj gb recimo), a ovi sa jacim tarifama su dobili ovu ponudu iz linka.

domac5 pet 22.10.2021 23:52
The_Fichek kaže...
domac5 kaže...

Telemach ga sad dijeli po toj cijeni kao znak isprike sto su za kurac u zadnje vrijeme 

Nudi ga bez obzira bio kupac Telemachov korisnik ili ne? Koliko vidim bilotko moze kupiti mob s popustom bez ugovorne obveze?

https://telemach.hr/750-kn-popusta-na-uredaj?utm_source=sms&utm_medium=message&utm_campaign=poklon_korisnicima&utm_content=unlimited

Pitam za svaki slucaj jer mi je cudna fora, ako je tako onda ga kupujem..

 Nude bez obzira da..