jojo_surf ned 27.8.2017 22:41

eo ovako, dobia san sifru od cloud id, ali sad je cloud zakljucan. nije iphone zakljucan nego cloud na webu.

da bi ga otkljucao mogu jedino preko emaila.
a email koji je on stavio je cloud email. znaci to ne mogu jer je zakljucan a druga opcija je preko security question. security question je birthday, a kad ukucan birthday kaze mi da je krivo, a on se ne moze sitit ako je stavlja lazni birthday. 

i sta sad? kontaktirat njihov support?
trazin po netu apple support chat ali nema ga nigdi :S

pa j**a in pas amter nemogu virovat da apple nema support chat, nego jedino preko mobitela zvat omg

 

prvi put u zivotu koristin iOS. Dosad samo android, nikad me nije zanimalo, nego mi mobitel ispa dok san na pozaru bia i sjeba mi se, pa mi prijatelj posudia svoj stari kojeg nije koristia.

 

miami sub 16.6.2018 06:02

Hallo imam jedno pitanje kupio sam prosle godine mojoj sestri Iphone 7+  nakon mjesec dana joj je neko ukrao i policija je nasla tel!!! 

ali je iCloud deaktiviran i sifra je promjenjena tako da ni restartovati nemogu ni izbrisati da li neko zna kako bio taj iCloud uklonio..Ako neko zna kako taj iCloud mogu ukloniti NEK mi si molim te javi bilo bi super 🙂

NadjaC sub 23.6.2018 10:50

Da li je obavezno nadoplatiti memoriju?Onih 5 giga je davno potroseno a novu memoriju nisam nadoplatila.Iskljucila sam sigurnosno kopiranje jer mi te slike i ne trebaju previse.Dakle da li bi ipak bilo bolje placati mjesecno ili da ostavim ovako?

David87 pet 10.8.2018 18:06

Da li postoji opće kakva metoda za uklanjanje iClouda s uređaja? Ovo sve što vidim na netu je Scam (pretpostavljam da je 99%), al ako ima nekog da je uspio maknut iCloud, svakako nek javi koji je način.

NadjaC sri 31.10.2018 08:51

Uzela sam 50 g memorije.Zanima me vjerujem da se sad slike cuvaju na njewmu.Ako ih obrisem iz albuma gdje ih onda kasnije mogu naci ? Tj znam da ih je Icloud sacuvao ali na koji princip jel da bi ih nasla moram ulaziti u sam iclod ili?

Ili mozda ne moram brisati jer se spasava na sam icloud?

CrossDeath sri 31.10.2018 09:30
David87 kaže...

Da li postoji opće kakva metoda za uklanjanje iClouda s uređaja? Ovo sve što vidim na netu je Scam (pretpostavljam da je 99%), al ako ima nekog da je uspio maknut iCloud, svakako nek javi koji je način.

A kao moglo bi zamjenom nand cipa, ali to je toliko kompliciran i mukotrpan proces da je stvarno neisplativo

Citaj: ne postoji

Zanesena ned 12.5.2019 14:18

Uspjela sam tako hvala ti ali mogu samo na vord.POkusala na biljeznicu mog telefona nije htjelo,moram na word pa onda na telefon jedno po jedno.Nazalost puno toga imam.Ima li neki nacin da cijeli biljeznik sa iclouda kopiram na hi suite?

Ipe77 sub 21.9.2019 16:35

pozdrav....imam Iphone XS koji je ostao vlasniku koji se nije javljao 2 mjeseca ugl. da li netko zna kako doci do vlasnika preko IMEI-a ili nesto slicno jer sta da radim s njim kad je zakljucan na Icloud a steta ga je baciti nije loš mob a full je ispravan 

 

 

cocamarkoo pet 2.4.2021 22:09

malo podižem temu ; 

nakon kaj sam se brebacio na W10 imam problema sa tom aplikacijom na Windowsima. Imo sam uključeno da mi skia na pc automatski fotke, video itd. super divno krasno. nisam se niti ulogiravao niti išta. Sada uaplim PC, onda se moram ulogiravati u aplikaciju iCloud. Onda se fotke sinhroniziraju godinama i ništa... 

pogledao sam sve moguće razloge ; deinstalirao, opet instalirao aplikaciju, uključio, isključio. 

npr nemam ni ovako - https://cdn.guidingtech.com/imager/assets/196593/iCloud-Photos-Not-Downloading-Windows-10-6_4d470f76dc99e18ad75087b1b8410ea9.png?1526615618 nego imam ovako https://ibb.co/72jQ59Q 

Ne znam, sve sam probao i ništa...