pehly sri 4.6.2014 18:27

Pozdrav, dobio sam u račun mobitel iphone 4s ali traži mi I Cloud email i sifru koju ne znam da bih mogao pristupiti uređaju, a taj čovjek se ne sjeća šifre, e sad zanima me da li se to može riješiti postoji li išta kako bi se to otljučalo ? 

pehly sri 4.6.2014 18:57

Ne znam stvarno trebam provjeriti na black listi onoj, a nisam se susretao s iphoneom nikad prije tako da nisam znao stvarno nista, a mislio sam da to i nije neki problem za napraviti novi ili provaliti nekako taj icloud jer neam pojma od toga haha ali eto sad :/

assassin.st čet 5.6.2014 12:42
pehly kaže...

Ne znam stvarno trebam provjeriti na black listi onoj, a nisam se susretao s iphoneom nikad prije tako da nisam znao stvarno nista, a mislio sam da to i nije neki problem za napraviti novi ili provaliti nekako taj icloud jer neam pojma od toga haha ali eto sad :/

  Ja imam isto takav problem, i rješenje ti je jedino da nabaviš novu matičnu.

 

U mom slučaju nema pomoći, usprkos tome što imam i račun i kutiju, sve sa njegovim IMEI-em (dakle nije ukraden), kad sam ga uzimao bio je prijavljen na iCloud koji sam skinuo jer mi je momak dao podatke, ali kad sam ga resetirao očito je povukao neke druge podatke sa servera i taj mail više ne odgovara. Sada traži neke druge podatke, a pretprošli vlasnik se toga naravno ne sjeća.

 

Uvijek prije nego uzimate iPhone provjerite na http://iphoneimei.info/ jel' uključena opcija "Find my iPhone"

neno7 pet 19.9.2014 14:00

Pozdrav! Pronasao sam iphone 4 prije par dana, malo je izrazbijan ali moze se upalit! Bio je zakljucan i ja sam ga restorao na 7.1.2. I sad me trazi da otkljucam iCloud. Da li ga je moguce otkljucati posto je aktiviran mod izgubljenog mobitela, u mobu je bila neka strana kartica ali je otkljucan na sve mreze jer prima vip karticu.. Hvala

Blade18 pet 19.9.2014 18:23

Dvije su vam mogucnosti, zapravo 3 kad vas pita za iCloud password a vi ga neznate. 

1. Pitati osobu od koje ste kupili uredaj da vam da password :)

2. Zamoliti tu istu osobu ako vam je vec prodala mobitel da ga makne s svoje liste uredaja. (FindMyiPhone aplikacija)

3. Baciti iPhone u zid, isto uciniti ako je rijec o iPadu! 

 

 

assassin.st uto 23.9.2014 03:01
trampoculo kaže...
ICloud se može maknut samo ti se ne isplati to radit na 4 jer je skuplje micananje zaštite od polovne 4

 

U slucaju iPhonea 4 se to moze napraviti besplatno, samo dobijes iPod jer nece naci mrezu nakon tog postupka.
Luxy23 pet 30.1.2015 15:58

Pozdrav ekipo. Evo ovako imao bih pitanje u vezi uklanjanja iCloud računa. Naime, prošao sam čuda neviđena da bi mi to netko mogao ukloniti i uvijek isti odgovor 'nažalost po tom pitanju se ne može ništa napraviti'. Imam garanciju i račun uz uređaj (iPhone 5). Lud sam više, zadnje je bio u iKlinici u Zagrebu i njihovo odgovor je da Apple više ne podržava iPhone 5 za uklanjanje iCloud računa, nego od iPhone 5S na dalje. Problem je u tome što je lozinka zaboravljena! Jel bi imao tko kakvu mogućnost ili saznanja da mi to proba riješiti, plaćam uredno... Hvala unaprijed!! LP ljudi.

Psych0 uto 10.3.2015 20:02
Damir1908 kaže...

Pozdrav ekipo evo malo updatea

Jel probao ko koristiti Doulci za icloud dal taj program stvarno radi ? 

 DoulCi je cista komercijala, ne radi ni on kao niti jedan takozvani iCloud remover.

cardadule uto 5.5.2015 16:43

Pozdrav kolege.Pre par dana mi je pao u kaficu od "sanera" iPhone 5s za neku bagatelnu cenu,kod njih kad se kupuje znate i sami nema garancije nema,nema nista daj sta das..e sad lik kad mi prodao tel bio je zakljucan (ocuvan) sinoc sam preko usb itunes uradio restore-update e sad je kad kad ga upalim,bira zemlju,dam mu pin za wlan i dodjem do Aplle ID (napravio sam nalog na pc) ne prihvata ga kaze da tel ne prpoznaje taj ID...dali postoji neko resenje ili sam izgoreo i ono malo para sto sam dao za njega???