love2ml86 ned 3.1.2021 12:36
It'sMe932 kaže...

Za ekipu koja je naručivala s njemačkog storea, koliko vas je ukupno koštao mobitel s poštarinom i svim ostalim troškovima?

EDIT: mislim na Pixel 4a

Ja za 5-icu nisam imao nikakvih dodatnih troškova osim mailboxa.

love2ml86 čet 7.1.2021 18:16
boll kaže...
love2ml86 kaže...
Ako si pod ime stavio svoje ime i prezime ne bi smjelo biti problema.

 Delivered to: different person present.

 

Sad čekam da se javi mailboxde... Napeto 😁

Ja to nisam imao , ali to je sada do dostavne službe i to je glupost, točno znaju što je mailbox.. si napisao mailboxde.com,svoje ime i adresu pod address1?

boll sri 13.1.2021 16:53
It'sMe932 kaže...

Za ekipu koja je naručivala s njemačkog storea, koliko vas je ukupno koštao mobitel s poštarinom i svim ostalim troškovima?

EDIT: mislim na Pixel 4a

 

Pixel 4a 340,40€ (Google store)

Dostava 12,28€ (Mailboxde)

 

i to je to.

love2ml86 sri 13.1.2021 22:47
Rodić kaže...

Znaci po svemu, Mailbox ipak radi, ali pod ime samo treba staviti moje ime i prezime i adresu koju mailbox daje, i to onda prolazi o dolazi doma?

Pod ime samo svoje ime i prezime, a pod adresu 1 staviš mailbox.de i svoje ime i prezime i id a pod address 2 staviš ulicu i broj.

null čet 29.4.2021 10:35

Sada je na njem. Google storu p4a 315€ a p4a5g 400€, pa sam razmislio da uzmem nesto od toga. Uzeo bi preko mailboxde, pa me zanima sto ste stavili za rechnungsadresse kad se ne moze staviti da iz HR-a placam? Jeste ostavili kvacicu da je isto kao mjesto dostave i to je prolazilo? I s cim ste platili - revolut, bankovna kartica?

 

kako ste zadovoljni vi koji imate jednog ili drugog?

Rodić čet 29.4.2021 19:26

Evo ja narucio 4A 5G sa Google De storea, upisao pod adress 1 adresu koju mi je mailbox dao, pod adress 2 sam upisao onaj Mailbox.De GmbH i naravno moje ime.

Sad cemo vidit sta ce biti od ovoga, iskreno nemam sta izgubiti na kraju krajeva vratit ce mi novac i tjt.

djhuby pet 4.6.2021 22:11
Ivan_hacker kaže...

Bez ikakvih problema drzi cijeli dan, neki standard za kapacitete baterija. Nema sanse da prezivi dva cijela dana tako da svaku noc ide na punjac

 Da li je to obicna verzija ili 5g?

djhuby uto 15.6.2021 09:40
djhuby kaže...

Kupujem rabljeni google pixel 4a ako netko zeli prodati

 Opet ja 🤣 Vidim da stariji model 3a ima sada za kupiti po dosta povoljnoj cijeni pa me zanima ima li razlike u kameri izmedju 3a i 4a? Koliko sam skuzio nema neke pretjerane razlike i 3a mi se cini isto dobra kupnja bez obzira sta je 2019 godina?

djhuby pon 27.9.2021 17:05

Povodom google bday samo danas je snizenje na google store DE za pixel 4a cijena je 268 EUR ako nekog zanima. Po meni i dalje previse zbog malog ekrana. Nekak bi radije 4a 5G ili 5a zbog veceg ekrana ali na njega nema snizenja, A Pixel 5a nije dostupan u Europi. Mozda najbolje pricekati Pixel 6 da vidimo sta ce novog donijeti jedino bu malo skuplja zabavica :) 

Blackstorm sub 30.10.2021 13:13

Može li netko tko ima Pixel 4a ili Pixel 5 potvrditi da u "developer options" kad se odabere opcija "display cutout" i sakrije punch hole na način da zacrni cijeli ekran u toj ravnini sa prednjom kamerom - ta crna crta ostane i u drugim aplikacijama, recimo Youtube i slično.