Mrežni hardver

Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

expert man sub 16.11.2013 17:51

Uspio sam otključati uređaj pomoću programa dc unlocker https://www.dc-unlocker.com  nije besplatno traže 7 kredita  1 kredit = 1 Euro  uplatio sam 7 eura visa karticom i otključao sam ga za nekoliko minuta otključavanje se vrši preko LAN kabela za otključavanje je potrebno imati drugu internetsku vezu za to sam koristio t-mobile usb stick

expert man ned 8.12.2013 16:26

imam još jedno pitanje pa da ne otvaram novu temu ovaj huawei b260a što sam otključo hvata t-mobile hspa pun signal, a niti jedan od sljedećih modema nemože uhvatiti wcdma a kamo li hspa

vata samo edge. Radi se o sljedećim modemima huawei e 1552,huawei e1750,huawei e 1550 niti jedan od nabrojanih neće da uhvati 3g bez obzira dal ga iznosio  van na produžnom usb-u šta got napravio neće da vata i gotovo neznam šta bi mogo biti problem sva tri modema su nova . htio bih jedan od ta tri modema uključiti u router tp link tl-mr 3420 koji ima priključak (usb) za 3g modem. i zaboravio sam napisati kad uključim opciju  samo wcdma onda nema nikakav signal?

 

Memphis čet 26.12.2013 23:50
expert man kaže...

imam još jedno pitanje pa da ne otvaram novu temu ovaj huawei b260a što sam otključo hvata t-mobile hspa pun signal, a niti jedan od sljedećih modema nemože uhvatiti wcdma a kamo li hspa

vata samo edge. Radi se o sljedećim modemima huawei e 1552,huawei e1750,huawei e 1550 niti jedan od nabrojanih neće da uhvati 3g bez obzira dal ga iznosio  van na produžnom usb-u šta got napravio neće da vata i gotovo neznam šta bi mogo biti problem sva tri modema su nova . htio bih jedan od ta tri modema uključiti u router tp link tl-mr 3420 koji ima priključak (usb) za 3g modem. i zaboravio sam napisati kad uključim opciju  samo wcdma onda nema nikakav signal?

 

Ista stvar, otključao sam b260a preko IMEIa doduše nešto jeftinije ... 2,38$. Kad stavim bonbon karticu ima full HSPA signal brzina je odlična za područje u kojem imam homebox. Kad istu karticu stavim u mobitel ili usb stick jedva da ima 1-2 crtice na EDGEu. Kad mi je VIP bio u B260a isto je radio samo na edgeu. Uglavnom super radi čak sam ga flashao sa novijim firmwareom od rumunjskog vodatela ... jer ne mogu naći orginalni ... ako netko zna ili ima neka da ...

 

 

gtc sri 10.9.2014 21:01

Molim pomoć za otključavanje Huawei B260a od Vip-a.

Nabavio sam ga preko oglasnika i radi ok s VIP sim karticom, ali ne i ondje gdje bi mi trebalo (loš VIP-ov signal, dok je T-com znatno bolji).

Čuo sam da se uređaj može otključati i u VIP-u, ali naravno s originalnim računom koji naravno nemam, jer sam kupio polovni.

Skinuo sam i pokrenuo FMC unlocker i traži me password koji se koliko vidim po forumu može na neki način "generirati"

iz IMEI-a.

na uređaju je IMEI:358707030582777

pa ako ima netko tko to može unaprijed zahvaljujem.

 

gtc čet 11.9.2014 13:00

...da li se nakon upgrade-a softvarea na rumnujski prethodno spominjanog B260a i dalje treba otključati uređaj

ili nakon toga radi normalno?

jer koliko vidim povratka na Vip nema, a nisam shvatio što se dobiva s rumunskim software-om.

Može netko odgovoriti tko je to probao?

Hvala.

mareani sub 20.9.2014 07:18

Imam Huawei b260 a i code za otključavanje ali ne znam kako da to napravim jer imam Macbook a on nije kompatibilan da DC kao ni sa FMC UNLOCKER,na stranici VIP bežični pristupnik mi nije dozvoljeno mijennjati postavke sim-a. Da li itko zna kako da otključam modem jer u mjestu gdje sam ja samo VIP nema uopće signala.

 

 

Kugla8 sub 22.11.2014 19:09

Pozdrav svima i ja sam jedan od onih tko ima vipov homebox Huawei b260a, a htio bi ga koristiti na tele2 pa bi molio ako bi tko mogao pomoći oko koda (pasworda) Za FMC Unlock da ga otključam na sve kartice.

Unaprijed zahvaljujem!

Ime: 358707032334995

emil83 ned 7.12.2014 18:00
Kugla8 kaže...

Pozdrav svima i ja sam jedan od onih tko ima vipov homebox Huawei b260a, a htio bi ga koristiti na tele2 pa bi molio ako bi tko mogao pomoći oko koda (pasworda) Za FMC Unlock da ga otključam na sve kartice.

Unaprijed zahvaljujem!

Ime: 358707032334995

Probaj ovaj kod 76990645

emil83 ned 14.12.2014 14:12
dxdandy kaže...

Pozdrav svima. Evo i meni istekao ugovor od Vipa a racun izgubio pa ga ne mogu nositi da mi oni otkljucaju. Bio bih zahvalan kad bih dobio code.

IMEI je : 358707034824480

 

Hvala unaprijed !

Evo kod i za tebe, napiši jesi uspio 16848746