Monitori

32" monitor sa full glossy ekranom

Damok pon 2.3.2020 16:02

Uzeo sam 32" curved za igranje i rad sa grafikom, ali nikako da se naviknem na rad na matiranom ekranu.
Pitanje: ima li koji 32" curved sa glossy (ne semi glossy nego baš full odbljesak staklastim glossy) ekranom kao Apple, Dell monitori, itd.

Ako nema, koji 32" ravni monitor ima glossy ekran, a da nije Apple?

krelos uto 5.1.2021 11:40

Da ne otvaram novu temu.... u potrazi sam za monitorom sa glossy ekranom bar da je 27" može 4k ili FHD ....

 

Već par dana tražim po netu ali nisam našao ni jedan model dostupan za kupiti ...

 

Dali je netko zna za neki model koji se može kupiti..

 

 

Mischko (R) uto 2.3.2021 00:21

Bok,

 

prodajem Dell UP2715K 5K glossy 27" monitor. Ukratko to je identičan monitor kao iMac 5K, vrhunski LGov panel razvijen baš za Apple, ali ga je LG kasnije prodavao i ostalima, pa i Dellu. Rezolucija je 5K odnosno 5120x2880 (to je 4x1440p praktički). Široki gamut boja, 99% Adobe RGB, optically bonded glass, antiglare premaz, vrhunski proizvod. Ima 16W Harman-Kardon zvučnike, aluminijski stand i tanki okvir, čitač SD kartica, USB portove, i u savršenom je stanju. Kod mene je radio bez greške, posebno je čitljivost teksta super, bilo koje veličine, to je rezultat kombinacije glossy+optically bonded glass i visoke rezolucije, ali su i stvarno bogate boje.

 

https://www.dell.com/ae/business/p/dell-up2715k-monitor/pd

 

Ako nekoga zanima molim pronađite oglas u rubrici oglasi.

 

Hvala