RuskeGTT čet 10.2.2022 19:10

instalirao nosac za monitor, nisam pretjerano s kablovima se igrao + sam stol nece stajati ovdje, pa onda kabel napajanja nece biti napet, pa cu ga moc sakrit kako spada...a i nista od toga prije nego uzmem PC neki, za sad spojeno na laptop...

 

nosac je arctic z1 pro gen3, ide do 38" UW i 15kg, taman za xiaomija mog...

x18x05x ned 6.3.2022 15:12
sudy_freak kaže...
x18x05x kaže...

Izbacio UltraWide monitor, zvučnike isto. Oled stavio za PS5 i za PC.

Lijepo, uredno, ali case na podu/tepihu pored radijatora.. R.I.P

 Bio je već prije, ništa se nije desilo. :)

chupa206 ned 20.3.2022 21:40
sudy_freak kaže...

Mene jako jako dugo nije bilo u ovoj temi :(
Ali evo, sad konačno svoj na svome, u svojoj sobi do daljnjega.
Preselio u novi stan, manje više sve složio kako sam htio.

 
nego, kako si zadovoljan sa stolicom? može i u poruke dalje, hvala!

sudy_freak pon 4.4.2022 11:59
chupa206 kaže...
sudy_freak kaže...

Mene jako jako dugo nije bilo u ovoj temi :(
Ali evo, sad konačno svoj na svome, u svojoj sobi do daljnjega.
Preselio u novi stan, manje više sve složio kako sam htio.

 
nego, kako si zadovoljan sa stolicom? može i u poruke dalje, hvala!

Sorry na kasnijem odgovoru.

 

Ali što se tiče dojmova, generalno nakon 2.5 godine korištenja sam zadovoljan.

Rekao bih da je omjer uloženog/dobivenog stvarno zadovoljavajuć.

Nigdje se ne vide tragovi korištenja, gornjište (koža) je odlična.

Nekoliko sam ju puta radi selidbe rastavljao/sastavljao i sve sjeda na svoje mjesto.

Featuri su odlični, nasloni za ruku prvenstveno, mada meni u mojoj konfiguraciji ne koriste pretjerano puno.

Za rada od kuće (2020. dio 2021.) sam provodio 8+ sati u njoj bez problema. Lumbal support je prihvatljiv.

 

Nedostaci:

- može ti se na prvu činiti da je sjedište pretvrdo, što je stvar ukusa. Malo možda je tvrđe, ali nije nešto na što se dupe ne navikne.

- mislim da primjećujem na sjedištu dvije oblikovane udoline (blage) srazmjerne mojim guznim polutkama, kao da je blago uleglo

- znojenje ljeti. Lako se zaobiđe da nabaciš sjedalicu. Ja konkretno imam meku lanenu posteljinu koja mi za tu svrhu super dođe.

Da sad kupujem, vjerojatno bih investirao u ne-kožnu opciju (SoftWeave)

 


Sve u svemu, mislim da se zna što se sa SecretLabom dobiva. Premium feel i kvaliteta. Nema škripanja, nema cviljenja, hidraulika radi kao prvog dana.

Ako zanemarimo ove nedostatke, apsolutna preporuka.

 

chupa206 uto 12.4.2022 00:47
sudy_freak kaže...
chupa206 kaže...
sudy_freak kaže...

Mene jako jako dugo nije bilo u ovoj temi :(
Ali evo, sad konačno svoj na svome, u svojoj sobi do daljnjega.
Preselio u novi stan, manje više sve složio kako sam htio.

 
nego, kako si zadovoljan sa stolicom? može i u poruke dalje, hvala!

Sorry na kasnijem odgovoru.

 

Ali što se tiče dojmova, generalno nakon 2.5 godine korištenja sam zadovoljan.

Rekao bih da je omjer uloženog/dobivenog stvarno zadovoljavajuć.

Nigdje se ne vide tragovi korištenja, gornjište (koža) je odlična.

Nekoliko sam ju puta radi selidbe rastavljao/sastavljao i sve sjeda na svoje mjesto.

Featuri su odlični, nasloni za ruku prvenstveno, mada meni u mojoj konfiguraciji ne koriste pretjerano puno.

Za rada od kuće (2020. dio 2021.) sam provodio 8+ sati u njoj bez problema. Lumbal support je prihvatljiv.

 

Nedostaci:

- može ti se na prvu činiti da je sjedište pretvrdo, što je stvar ukusa. Malo možda je tvrđe, ali nije nešto na što se dupe ne navikne.

- mislim da primjećujem na sjedištu dvije oblikovane udoline (blage) srazmjerne mojim guznim polutkama, kao da je blago uleglo

- znojenje ljeti. Lako se zaobiđe da nabaciš sjedalicu. Ja konkretno imam meku lanenu posteljinu koja mi za tu svrhu super dođe.

Da sad kupujem, vjerojatno bih investirao u ne-kožnu opciju (SoftWeave)

 


Sve u svemu, mislim da se zna što se sa SecretLabom dobiva. Premium feel i kvaliteta. Nema škripanja, nema cviljenja, hidraulika radi kao prvog dana.

Ako zanemarimo ove nedostatke, apsolutna preporuka.

 

 

hvala na opširnom odgovoru... ja sam uzeo Secretlab prije par mjeseci i u potpunosti bi se za sve složio sa tobom... u odnosu na prošlu stolicu (iz lesnine za 100e ) preporod
i također da opet uzimam, Softweave  

x18x05x sub 30.4.2022 11:58
danko99 kaže...

Kak je oled kao pc monitor?

Zadnje informacije koje imam je da još uvijek imaju burn in probleme.

 Trebalo je malo navikavanja na veličinu ekrana. C1 još super radi. Ako ništa ne radiš upale se neke slike i samo ih šalta te se ugasi.

BeLLicus pon 6.6.2022 16:09

Konačno sam završio sve, ajme koliko posla oko svega, čekanja djelova, čekanja kablova mjesec dana, ugradnja polica, dotjerivanje kablova u maksimalni red, složi sve u staro kućište ne sviđa ti se rastavljaj sve kupuj novo kućište ugrađuj sve ponovno. No na kraju dana pogledaš što si napravio i kažeš jednostavno wow. Vizualno i sa tehničke strane meni je ovo savršeno i to mi je najbitnije. Komp u gamingu rastura, a vizualno sam složio po svome guštu. Sad samo lagano uživanje u gamingu