RonoN čet 7.10.2021 19:55

Taj light bar mi je jako primamljiv... medjutim setup mi je takav da iznad macbooka imam dodatni monitor na koji bih stavio taj lightbar i brine me da mi ne bi previse blijestio ekran od macbooka koji je pod kutem od cca 120 stupnjeva, dok je gornji monitor pod 90 (u odnosu na stol)

 

ima li tko iskustva?

doktor1 ned 10.10.2021 19:33

Police stavljene i svi kablovi posloženi...

Sutra mi dolazi namještaj; među ostalima i fotelje jer mi je iza leđa nova televizija spojena sa kompjuterom za igranje...

Kada sve bude ispeglano i gotovo napravim par kvalitetnijih slika...

hummer0 uto 2.11.2021 19:56
Valentin17 kaže...
mariolla79 kaže...

Ewo zgotovio otprilike,white edifier umjesto wood i glorious podloga 3xxxl white

Zamjeni si grafičku karticu za bijelu. 

 Valentin17

Ahahaha daj ga nemoj cimat pa sve je živo promjenio u bijelo i sad ga još ti bockaš.

mariolla79 sri 3.11.2021 04:59

Sto se tice podloge slazem se ali slucajno naletio na nju na njuskalu za 200kn pa nisam mogao birat,stara par mjeseci,samo sam ju ocistio nesto malo...vidim da je u linksu oko 470kn i taman ju kupio i links imao popust za godisnjicu drugi dan i spustio cijenu gloriousa,ova je bila 350 a xxl 230..s 380 hebi ga...a bijelu vision 3070 sumnjam da bum nasao...lol

Onda bih morao i mb mijenjat u strix 550-a to mi se bas neda jer je nesto losija od ove...mozda se ipak odlucim na aio pa bi uzeo white elite capellix ili model prije h100i white,ali to otom potom u 12 ili 1 mj