fer-de-lance pon 25.5.2020 15:53
svjetlosni_mikroskop kaže...

A telefoniranje tog broja ili možda brisanje apsolutno cijele povijesti razgovora?

Ne kužim pitanje?

Pitanje je jel to pomakne razgovor na vrh liste ili?

Da, mislim da razgovor da, a ovaj dio za brisanje povijesti ne kužim, ak pobrišeš sve onda bude nestalo s popisa.

svjetlosni_mikroskop kaže...

A može li se recimo kreirati poruku u Whatsappu, ali druga strana nije online, pa aplikacije traži da pošalje kao tekstualnu poruku i onda prebaci razgovor na vrh?

 Mislim da ti whatsapp uopće nema mogućnost da pošalje poruku kao obični sms sms korisnik nije online.

 

svjetlosni_mikroskop pon 25.5.2020 17:25
fer-de-lance kaže...
svjetlosni_mikroskop kaže...

A telefoniranje tog broja ili možda brisanje apsolutno cijele povijesti razgovora?

Ne kužim pitanje?

Pitanje je jel to pomakne razgovor na vrh liste ili?

Da, mislim da razgovor da, a ovaj dio za brisanje povijesti ne kužim, ak pobrišeš sve onda bude nestalo s popisa.

 

Kada se obriše cijela povijest razgovor bude tu, ali prazan i samo s onom početnom porukom da je sve zaštićeno enkripcijom.

 

Ne znam jesam li shvatila, telefoniranje broja iz povijesti razgovora znači pomiče razgovor gore?

fer-de-lance pon 25.5.2020 17:43

Aha, ovo kad razgovor ostane nakon brisanja cijele povijesti se i meni dogodilo jednom, ne znam zbog čega, vjerovatno neka greška u aplikaciji.

 

A ovo za telefoniranje broja sam probao sad, i nije diglo taj razgovor na vrh, ali ti vjerovatno imaš iphone pa je možda tamo drugačije.

 

BTW, kaj hoćeš od dečka sakriti s kim se dopisuješ? 

 

svjetlosni_mikroskop pon 25.5.2020 17:58
fer-de-lance kaže...

Aha, ovo kad razgovor ostane nakon brisanja cijele povijesti se i meni dogodilo jednom, ne znam zbog čega, vjerovatno neka greška u aplikaciji.

 

A ovo za telefoniranje broja sam probao sad, i nije diglo taj razgovor na vrh, ali ti vjerovatno imaš iphone pa je možda tamo drugačije.

 

BTW, kaj hoćeš od dečka sakriti s kim se dopisuješ? 

 

Ne, to je obični Android 4.4

Obratno je, on od mene skriva.

svjetlosni_mikroskop pon 25.5.2020 23:18
fer-de-lance kaže...

Pa onda možda ima taj razgovor koji tražiš kao skriven, a ovo ti samo baca udicu...

 Nije da copram, ali ima toga u današnje vrijeme - obrati se ekspertima na temi problemi u friškoj vezi 

 

 Sumnjam da ga je sakrio. Jedva je shvatio kako brisati poruke. Trebalo mu je mjesec dana. Patetična budala.

 

nani pet 8.10.2021 17:31

I meni se žali da mu fali neki dll, našao na net-u da tamo negdje c:/users/(svoj username)/appdata/local/whatsapp imaš foldere po verzijama i odeš u neki folder di je starija verzija (10 nešto) nađeš dole whatsapp.exe i njega pokreneš