rinost sri 21.7.2021 09:21

 

  Pozdrav,

  svima imam Alcatel 1, kad koristim moja rba

  i keks pay aplikacije  idem na foto nalog skenirati ,

  dobijem poruku skeniranje naloga nije podržano na ovom uređaju,
  mobitel je novi, u čemu je stvar ?

Apachy pet 30.7.2021 21:22

zdravo, zanima me koju app koristite za vremensku prognozu? od kako je otišao dark sky na ios, samo lutam i zbrišem app čim mi sustav redovito javi da vremenska app pojačano troši batku (iako redovito odbijam lokaciju i sve moguće permissione)...

zviznemte pet 30.7.2021 23:33
Apachy kaže...

zdravo, zanima me koju app koristite za vremensku prognozu? od kako je otišao dark sky na ios, samo lutam i zbrišem app čim mi sustav redovito javi da vremenska app pojačano troši batku (iako redovito odbijam lokaciju i sve moguće permissione)...

 Ja koristi YoWindow od nedavno su dodali da možeš odabrati vremensku postaju u okrugu tvoje lokacije

T700 sri 4.8.2021 07:45

Trenutno koristim MapMyRun

 

postoji li bolja aplikacija? Volio bi mogučnost da unapred odaberem rutu, da me vrati na početnu toćku di sam parkirao auto. Odaberem broj km i da mi ponudi opcije, kako bi išao u krug. 

 

zviznemte sri 4.8.2021 15:24
T700 kaže...

Trenutno koristim MapMyRun

 

postoji li bolja aplikacija? Volio bi mogučnost da unapred odaberem rutu, da me vrati na početnu toćku di sam parkirao auto. Odaberem broj km i da mi ponudi opcije, kako bi išao u krug. 

 

 Ne mogu ti preporučiti jer ne koristim takve aplikacije, ali ti mogu pomoči tako da ukucaš u google "MapMyRun alternatives" i prvih 4-5 rezultata ti izbaci puno alternativa. Nadam se da sam ti pomogao

Marko :D čet 5.8.2021 09:01
zviznemte kaže...
T700 kaže...

Trenutno koristim MapMyRun

 

postoji li bolja aplikacija? Volio bi mogučnost da unapred odaberem rutu, da me vrati na početnu toćku di sam parkirao auto. Odaberem broj km i da mi ponudi opcije, kako bi išao u krug. 

 

 Ne mogu ti preporučiti jer ne koristim takve aplikacije, ali ti mogu pomoči tako da ukucaš u google "MapMyRun alternatives" i prvih 4-5 rezultata ti izbaci puno alternativa. Nadam se da sam ti pomogao

A svrha ove poruke je...?

sage pet 6.8.2021 20:25

Ima neko da koristi, al da je dobra neka app koja može zamijeniti notification led na amoled. Ima ih jako puno na playstoreu, al zanima me neka pouzdana i jednostavna. Nema veze ako je paid verzija još bolje.
Maločas instaliran neku i čim sam je pokrenuo neke obavijesti, o nekim pravima its. Eto ako ima neka bez ovakvih stvari da iskaču neke ovakve stvari, ne znam ni šta je to, a kamoli da prihvatim. Evo ss https://i.postimg.cc/5thw79C1/Screenshot-20210806-202806-Always-On-Edge.jpg
Hvala

CyberDemonVZ čet 9.9.2021 09:08
imsonotgonnatellyoumyname kaže...

Nađeš APK od aplikacije, preimenuješ ga kako ne bi bilo konflikata i instaliraš.

EDIT: Link nakon 2 sekunde guglanja

 Mislim da je samo ime aplikacije zapisano u APKu, tak da ovo možda neće raditi.

Aj, marxone  obavezno javi, možda još nekome pomogne!

Dud čet 9.9.2021 09:19
CyberDemonVZ kaže...
imsonotgonnatellyoumyname kaže...

Nađeš APK od aplikacije, preimenuješ ga kako ne bi bilo konflikata i instaliraš.

EDIT: Link nakon 2 sekunde guglanja

 Mislim da je samo ime aplikacije zapisano u APKu, tak da ovo možda neće raditi.

Aj, marxone  obavezno javi, možda još nekome pomogne!

 Vjerojatno neće. Moj primjer, dvije verzije Gcam-a ali ista baza, samo je netko preimenovao i stavio kao svoju verziju, ali u načelu je isti Gcam i pregaze jedan drugog, bez obzira na preimenovanje. Čak aplikacije nisu skroz iste kad se uđe u njih ali signature je isti.

T700 sub 11.9.2021 20:36

Koji glazbeni player je po vama dobar a da nema oglasa ? 

 

Razmisljao sam o tome da mi treba player koji ima mogučnost odabira 2x odabira. da mi na zaključanom zaslonu prikazuje za oba audiozapisa. Primjerice

 

sad slušma glazbu, dakle putanja na određenu mapu

 

a druga putanja je do mape za učenje stranog jezika. Dakle kad ne slušam muziku, da slušam tečaj stranog jezika. Poanta ovog je da ne moram svako malo tražiti mapu i u mapi birati taj mp3. već da imam pauzirano jedno i drugo, i puštam po potrebi. 

 

 

sage pet 1.10.2021 15:44

Mogu al zgodnije je kroz neku app. Recimo fastnotepad. Koristim je jako dugo, al mislim da na android 11 ne radi nešto kako treba. Neće da save-a neke od prije kreiranih txt fajlova. A ne mogu naći alternativu toj app, jer sve druge su in app purchases Ili imaju previše permissionsa koje traže za tako banalnu app.