T700 sub 24.10.2020 13:56

Jedan proizvođač aplikacija je ograničio skidanje aplikacije na samo jednu državu, znam koja država. Pa pitanje za vas, dali se može uvjeriti google play da sam ja u toj državi jer mi ne dozvoljava skidanje. 

 

 

Marko :D sub 24.10.2020 18:18
T700 kaže...

Jedan proizvođač aplikacija je ograničio skidanje aplikacije na samo jednu državu, znam koja država. Pa pitanje za vas, dali se može uvjeriti google play da sam ja u toj državi jer mi ne dozvoljava skidanje. 

Lakša metoda; APKMirror.

 

Teža metoda; spajanje na VPN poslužitelj i brisanje podataka Google Play aplikacije.

Jasmina66 uto 8.12.2020 14:06

Ima li netko ovdje tko gleda filmove preko mobitela? Koju aplikaciju koristite za gledanje filmova? Na mom Samsungu je instalirana "Stremio" besplatna aplikacija, ako vi imate prijedlog za neku bolju aplikaciju molim da mi javite.

T700 sub 12.12.2020 20:35

trebam aplikaciju za kameru, poput stock aplikacije. Da ima mogučnost odabira zvuka koji dolazi iz moje bluetooth slušalice. Dakle da se mogu udaljit od mobitela i da moj zvuk govora ostane isti. 

 

Ja u svojoj aplikaciji to ne pronalazim, imam Xiaomi mi9t pro

 

 

fer-de-lance uto 15.12.2020 18:39
T700 kaže...

trebam aplikaciju za kameru, poput stock aplikacije. Da ima mogučnost odabira zvuka koji dolazi iz moje bluetooth slušalice. Dakle da se mogu udaljit od mobitela i da moj zvuk govora ostane isti. 

 

Ja u svojoj aplikaciji to ne pronalazim, imam Xiaomi mi9t pro

Jesi probao Open camera?

Možda ima tu opciju.

PeroMilic03 kaže...

poz,imam problem sa Messagerom,naime,poruke mi kasne po par sati.Kada mi kcerka posalje

poruku odmah me trzne na Messager i tek tada mi stigne poruka.

Tel je Redmi Note 5 .

Ima li lijeka ?Azuriran je  Msg .

 U postavkama negdje mora biti da isključiš "optimizaciju" za tu aplikaciju i štednju baterije itd., pa sve to poisključi, i pogledaj u dozvolama da nisi možda nekaj zabranio aplikaciji.

foofajter kaže...
Koristi netko youtube vanced i da ima problema sa prijavom? Prestala mi radit stara verzija i ažurirao sam i nakon toga se uopće ne mogu prijavit

 Probaj ponovno MicroG instalirati.

Instaliraj prek onog vanced managera.

 

zviznemte uto 15.12.2020 23:27
foofajter kaže...
Jesam da, preko managera i stalno javlja da se nemre spojit sa googleom.

 Odi prvo u listu aplikacija nadi micro g, deletaj cache i data stopiraj app. Odi u vanced manager izbrisi micro g (klikni na ikonu smeca) klikni na  install/download kako vec pise, i onda redownload I trebalo bi ti raditi.

 

Ja uvijek dodatno izbisem cache i data od samon youtbe vamceda

Marko :D uto 12.1.2021 21:47

Instaliraj si AdGuard ili Blokadu; obje aplikacije skidaš sa službenih stranica, van Google Playa (krše pravila pa na istom ne mogu biti).

 

Obje aplikacije blokiraju oglase u većini preglednika. Neki preglednici poput Opere, UC Browsera i sličnih, koji imaju uključeno sažimanje web stranica, u njima se oglasi ne mogu blokirati jer stranica prolazi njihove proxy poslužitelje. Ali s AdGuardom i Blokadom, blokiranje oglasa u Chrome-u radi bez problema.

Kresaux sri 13.1.2021 22:51

Ja koristim operu koja ima svoj ugrađeni adblocker i funkcionira odlično. Jednom sam ga iz zezancije isključio i zaprepastio se koliko tih sranja ima na svakoj stranici. Prije sam koristio firefox + adblock i to je bilo sporo u usporedbi s operom na chromiumu.

Marko :D čet 14.1.2021 14:51

Operu više ne preporučujem jer ju je preuzela shady kineska kompanija poznata po brojnim kontroverzama. Zadnje što sam vidio je da je ta kompanija varala ljude na brzim kreditima u Indiji i još nekim azijskim zemljama.

 

Ako netko već želi preglednik koji blokira oglase, preporučujem Brave.

robif sub 6.2.2021 21:29

Pozdrav
Imam problem sa google keep aplikacijom
U zadnje vrijeme mi stalno nekako zapinje kad listam,kad pisem nesto onda se ne vidi i samo od jednom se pojave slova,a hoce i sama da izade tj da se ugasi
Imam jako puno biljeski u njoj i potrebna mi je ali ovo me izluduje
Probao sam je izbrisati ali isto se dogada
Mob sam vratio na tvornicke postavke i opet isto
Ne znam sta da vise napravim
Mobitel je Huawei p20 pro
Ima li tko kakav savjet?

zviznemte pon 8.2.2021 00:11
robif kaže...
Pozdrav
Imam problem sa google keep aplikacijom
U zadnje vrijeme mi stalno nekako zapinje kad listam,kad pisem nesto onda se ne vidi i samo od jednom se pojave slova,a hoce i sama da izade tj da se ugasi
Imam jako puno biljeski u njoj i potrebna mi je ali ovo me izluduje
Probao sam je izbrisati ali isto se dogada
Mob sam vratio na tvornicke postavke i opet isto
Ne znam sta da vise napravim
Mobitel je Huawei p20 pro
Ima li tko kakav savjet?

 Si pokušao instalirati prijašnju verziju?

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/keep/