Ive123 čet 20.6.2019 23:02

Pozdrav, imam jedan problem koji me već dugo vremena muci i stvarno ne znam sto vise napravit. Kada skidam nesto preko steama ili kada se igrica updatea (pogotovo tad), svakih 20-30sec download padne na nulu, a SSD usage skoci na 100%. Ali to se ne desava samo na ssdu vec i na hddu koji nije opterecen nicim drugim. Kad odem na resource monitor (dok je ssd na 100) najveci write i read ima system. Internet mi je 100mbps, reinstalacija windowsa nije pomogla. Zahvalan sam na bilo kakvoj pomoci.

Damir22 čet 20.6.2019 23:38

Neznam sto nije u redu, i kod mene je tako...

 

Imas dio kada skida (i disk usage je prakticki 0, a network 100%), i imas dio kada instalira skinuto (gdje je obratno, disk usage je 100%, network usage 0%).

 

Isto je meni i sa epic launcherom, originom....

 

MOzda tu nesto i ne stima, ali iskreno meni nije palo na pamet da tu postoji neki "problem"....

Damir22 pet 21.6.2019 00:41

Neznam,kako rekoh primjetio sam to, ali mi ima logike, prvo skida dio apdejta/igre, onda ga instalira, i tako ukrug dok sve ne kompletira....

Sad, koliko to dugo traje,nisam mjerio, ali opet po nekoj mojoj procjeni, sasvim normalno....

Gam3r pet 21.6.2019 09:15
Ive123 kaže...

Da a sa epic launcherom pogotovo, update od 500mb cekam po 20-30min da zavrsi, to ne moze bit normalno?

 

Mislim da je to postalo normalno. Jer on da skine patch od 500 MB mora proskenirati sve filove koje imaš skinute da nema neko conflikata. Također meni isto na Steamu se dešava isto, PoE patch od 23 MB instalirava preko pola sata. Glupo ali očito to tako mora biti...