Linux

Vaši linux ekranski pucnjevi

beno101 uto 12.4.2011 09:11

Pozdrav svima!

Vidim da ovakve teme nema, dok sam ju na drugom forumu našao... :(

Pa eto, da ne duljim znate što treba, pokažite Windows korisnicima što propuštaju... :)

A možda napravimo malo natjecanje, pa da dobimo najekranski pucanj.

Ajde sad, na posao :)

beno101 uto 12.4.2011 10:04
malina22 kaže...

Glup ti je naziv teme, gdje ces bukvalno prevoditi screenshots...kad sam procitao pomislio sam, ekrani pucaju na linuxu...

 

Ali podrzavam temu, nabacicu i svoj kad dodjem kuci...

Ma ono, smješnije je i više geekovski meni reč ekranski pucanj, ali ok, ako treba neka mod promjeni nazive teme...

 

alankish uto 12.4.2011 10:12

Ne, ne , odličan je naziv teme, igra riječi je odlično pogođena, dok vidim ove pucnjeve, skoro da bi prešao na "tamnu" stranu, jedina stvar koje me sprečava, iskreno je nedostatak FLAT internetske veze, da, ima danas i takvih.{#}

 

Bypass, odlični screenshootevi, od tebe sam očekivao najmanje, terminal u rezoluciji 320x240 px, i titrajući kursor u terminal green boji, svaka čast, j....m ti predrasude.

1domagoj1 sub 16.4.2011 13:31
beno101 kaže...

Ehm....

Where did the desktop disapear?

Bez brige, nisam tolki ekstremista, gnome paneli su na autohide {#}

 

EDIT: Ako nisi skužio, samo taj lijevi gornji čošak je terminal, ostalo je normalni desktop :P, a i ako ugasim terminal, to mi je opet postane normalni desktop ;)

Ja ti volim minimalizam...

xxxxx ned 8.5.2011 20:35
malina22 kaže...

Elementary OS 64bit...svjeza instalacija...Volim cisto i jednostavno, jos bi jedino dodao temperature sistema ali lm senzori ne citaju mi temperature.

Daj link za wallpaper.

Pacman FTW!

dj_beni ned 8.5.2011 20:39
1domagoj1 kaže...

Bez brige, nisam tolki ekstremista, gnome paneli su na autohide {#}

 

EDIT: Ako nisi skužio, samo taj lijevi gornji čošak je terminal, ostalo je normalni desktop :P, a i ako ugasim terminal, to mi je opet postane normalni desktop ;)

Ja ti volim minimalizam...

Može više informacija? :)

Sviđa mi se jako.