energyman pet 14.6.2019 22:15

Dajte pomagajte, jel postoji u ijednom shopu kod nas za neku pristojnu cijenu neko midi kućište bijele boje ali da prozor nije kao na 99.9% njih na lijevoj nego na desnoj strani. 

REcimo volio bi nešto ovako https://www.protis.hr/products/details/sharkoon-pure-steel-midi-tower-atx-kuciste-prozirna-bocna-stranica-bez-napajanja-bijelo/141145 ali prozor mora obavezno biti na suprotnoj strani. Fizički nikako drukčije ne mogu okrenuti kućište ako je prozor na lijevoj strani kao kod svih drugih. A šta ću onda kupovati sa prozorom ako nije na pravoj strani :/

SamoPitam3 pet 14.6.2019 22:49
Gamerx:)xxx kaže...

A Kako mislis maticnu montirat???

Najbolje bi bilo da okrenes kuciste naopako (ovo sta ima staklo s lijeve strane). Najbolja i daleko najeftinija varijanta.

Kakvo pitanje takav i odgovor.

Lp

 A maticnu moze normalno, samo ce pogled biti "zanimljiv"

SamoPitam3 pet 14.6.2019 23:18
energyman kaže...
Gamerx:)xxx kaže...

A Kako mislis maticnu montirat???

 

 

 Najnormalnije, samo će biti napoako ali to me ne brine, recimo evo Corsair 600C

 

 

 Nema ti to kod nas u trgovinama, odnosno ja nikada nisam to vidio kod nas u ponudi. Niti crno, a kamoli bijelo. To je inverse/inverted atx.

hahhaajaads sub 15.6.2019 10:29
energyman kaže...
Gamerx:)xxx kaže...

A Kako mislis maticnu montirat???

 

 

 Najnormalnije, samo će biti napoako ali to me ne brine, recimo evo Corsair 600C

 

 

 Ovo malo smjesno izgleda, odakle bi vodeno trebalo vuc zrak ? Iz poda ili sa stola, onda bi trebao i posebni stol koji ima rupu u sredini 

energyman sub 15.6.2019 11:04
hahhaajaads kaže...
energyman kaže...
Gamerx:)xxx kaže...

A Kako mislis maticnu montirat???

 

 

 Najnormalnije, samo će biti napoako ali to me ne brine, recimo evo Corsair 600C

 

 

 Ovo malo smjesno izgleda, odakle bi vodeno trebalo vuc zrak ? Iz poda ili sa stola, onda bi trebao i posebni stol koji ima rupu u sredini 

 

Evo da ti ne moram crtat, već ima na netu.