Enzo čet 28.5.2020 20:06

Pozdrav svima!

 

U zadnja dva mjeseca imao sam vremena očistiti sobu od raznih stvari, a među svime sam pronašao Voodoo 3 3000 AGP sa 16MB memorije. Isprobao sam karticu i radi savršeno. Ne bih ju prodavao, ali me iz čiste znatiželje zanima realna i okvirna vrijednost te kartice (ako ju uopće ima). Samo informacije radi :)

Kartica je ista kao sa ove slike, samo što sam fotku našao na internetu.

 

Hvala!

Rhodin sri 10.6.2020 10:25
R4zOR229 kaže...

600-700kn

 Erm... kome?!

Ja vjerujem da ima ljudi koji još imaju prastaru konfu sa AGP slotom... ali 700kn... pa to kupi neki od intelovih atom rješenja koja su močnija od kompletne konfiguracije sa AGP slotom zajedno sa tom karticom.

Eventualno ako netko baš želi takvu gotovu konfiguraciju za igranje starih naslova bez emulatora, ali to je onako, ko iglu u plastu sijena tražit.

 

Čovjek ima maltene muzejski primjer kartice, što je OK, ali ne znam gdje će naći za 700kn ju prodat. U usporedbi sa današnjim entry level mobitelima to je izuzetno slaba kartica, sa računalima uopće ne bih uspoređivao.

 

Ja bih ti preporučio da napraviš aukciju na ebayu, to bi vjerojatno moglo uroditi prodajom sa pristojnom cijenom, jer bojim se da u 4 miliona 'rvata nećeš pronaći kupca koji će cijeniti tu mogućnost, ali vjerujem da vani ima puno potencijalnih kupaca koji žele složiti konfu tog kalibra baš kako sam rekao, za pokretanje starih naslova bez emulatora.

VladRi sri 10.6.2020 10:35

Brijem da je to "kolekcionarska" cijena na koju svi idu...

 

Realno - 100, kolekcionarski - beskonacno :D

 

Ja sam cekao VooDoo2 i dobio je takorec za nista :D (slazem stari P4)  <3, Jos cekam Plextor 4x cdr :)

Rhodin sri 10.6.2020 10:42

Zato kažem ebay aukcija - po meni najbolje mjesto za prodaju toga. Nema ih puno, znam da sam svoje sve staro pobacao, rijetko tko čuva takve stvari, te zato imaju cijenu nekome tko baš to mora složit.

Kad su dolazile, bile su čudo, danas su ništa, ali kako kaže kolega, kolekcionarski teoretski beskonačno.

R4zOR229 sri 10.6.2020 13:39
Rhodin kaže...
R4zOR229 kaže...

600-700kn

 Erm... kome?!

Ja vjerujem da ima ljudi koji još imaju prastaru konfu sa AGP slotom... ali 700kn... pa to kupi neki od intelovih atom rješenja koja su močnija od kompletne konfiguracije sa AGP slotom zajedno sa tom karticom.

Eventualno ako netko baš želi takvu gotovu konfiguraciju za igranje starih naslova bez emulatora, ali to je onako, ko iglu u plastu sijena tražit.

 

Čovjek ima maltene muzejski primjer kartice, što je OK, ali ne znam gdje će naći za 700kn ju prodat. U usporedbi sa današnjim entry level mobitelima to je izuzetno slaba kartica, sa računalima uopće ne bih uspoređivao.

 

Ja bih ti preporučio da napraviš aukciju na ebayu, to bi vjerojatno moglo uroditi prodajom sa pristojnom cijenom, jer bojim se da u 4 miliona 'rvata nećeš pronaći kupca koji će cijeniti tu mogućnost, ali vjerujem da vani ima puno potencijalnih kupaca koji žele složiti konfu tog kalibra baš kako sam rekao, za pokretanje starih naslova bez emulatora.

 Ako nemoze kod nas nek ide na ebay, još ak slucajno ima i kutiju nebi trebalo bit problema.

Enzo sri 17.6.2020 10:38

Hvala svima na komentarima. Kao što sam rekao, procjenu sam stavio iz čiste znatiželje i sam vjerujem da u HR nema puno ljudi (ako ih uopće i ima) koji uopće traže ovako nešto.

Razmislit ću, u svakom slučaju hvala svima na komentarima