Friday uto 1.10.2019 19:42

Bila bi fora da ima nagradna igra i da nitko ne osvoji nagrade. Ono, "zao nam je ali nitko nije osvojio".

Onda nitko ne bi bio nesretan jer ovako smo nesretni zato sto je netko drugi osvojio. Ako nitko drugi ne osvoji - nitko nece ni nesretan biti.

PzKpfw sri 2.10.2019 13:32

Dragi ljudi to je igra. Najsretniji dobiva. Kocka odlučuje, kao u onoj igra: "Čovječe ne ljuti se!".

 

Danas on, sutra ti i tako dalje.

 

Al' dragi ljudi vi već samim čitanjem BUG/Mreže postajete sretniji ljudi.

Ajar sri 2.10.2019 15:30
PzKpfw kaže...

Dragi ljudi to je igra. Najsretniji dobiva. Kocka odlučuje, kao u onoj igra: "Čovječe ne ljuti se!".

 

Danas on, sutra ti i tako dalje.

 

Al' dragi ljudi vi već samim čitanjem BUG/Mreže postajete sretniji ljudi.

 ne. danas netko 59. a sutra netko 1186. ja nikad. da streljaju, mene bi, dočim, prvoga. 

Anđeo bez falinge ned 6.10.2019 09:28
PzKpfw kaže...

Dragi ljudi to je igra. Najsretniji dobiva. Kocka odlučuje, kao u onoj igra: "Čovječe ne ljuti se!".

 

Danas on, sutra ti i tako dalje.

 

Al' dragi ljudi vi već samim čitanjem BUG/Mreže postajete sretniji ljudi.

 Transparentno izvlačenje je kada se događa na recimo Velesajmu, te da netko iz publike izvlači kuverte, u ovom slučaju da stisne gumb te da računalo izbaci SN koji će svi vidjeti.

(mada se i na računalu može isprogramirati koji broj će svakako izaći)

 

Svi ostali načini izvlačenja dobitnika mogu biti namješteni.

U suštini, najnormalnije i najpoštenije je izvlačenje kuverti i to uživo "ne" preko Tv-a) pred javnosti, te da izvlači osoba koja nema veze s bilo kojim organizatorom izvlačenja.

PzKpfw ned 6.10.2019 14:34

@Anđeo bez falinge 

 

Well, znači kada organiziraš neku igru, onda da bi ona bila valjana to radiš po zakonu. Tako radi i naš magazin BUG.

Imaš prilikom izvlačenja za sve nagradne igre ovlaštenu osobu koja kontrolira da sve bude po zakonu.

Ne moraš sumnjati u regularnost natjecanja sa strane našeg BUG-a.

 

BUG je najpoštenija medijska institucija koju možeš naći u ovom dijelu svemira.

 

 

Anđeo bez falinge pon 7.10.2019 06:48
PzKpfw kaže...

 

 

Well, znači kada organiziraš neku igru, onda da bi ona bila valjana to radiš po zakonu. Tako

 

 

radi i naš magazin BUG.

Imaš prilikom izvlačenja za sve nagradne igre ovlaštenu osobu koja kontrolira da sve bude po zakonu.

 

 Previše si mi nešto upućen u unutarnje poslove Bug redakcije.... 

Anđeo bez falinge sri 9.10.2019 14:17
Friday kaže...

Sad mi se jede sladoled...

 Irski sladoled

Postoji li nekakav dobar... ?

Znam da je sjever ali, eto, ne znam, a ne da mi se guglisati, na poslu sam .. 

 

Inače. Znam te tico............... i koliko si nagrada dobio, sumljiv si mi..... 

Friday sri 9.10.2019 15:50
Anđeo bez falinge kaže...
Friday kaže...

Sad mi se jede sladoled...

 Irski sladoled

Postoji li nekakav dobar... ?

Znam da je sjever ali, eto, ne znam, a ne da mi se guglisati, na poslu sam .. 

 

Inače. Znam te tico............... i koliko si nagrada dobio, sumljiv si mi..... 

 

Dolazi nam sladoledar u naselje svaki dan tamo od 3. mjeseca do 10. (otprilike). I ima odlican sladoled. Ali najbolji mi je na jednoj plazi gdje volimo otici.

Nagrade sam do sada dvije dobio - slusalice i mis. Slusalice su crkle za manje od godine dana a mis sam poklonio drugom forumasu jer je njegov taman crkao bio. Mislim da nisam nista drugo dobio...

Anđeo bez falinge čet 10.10.2019 07:12
Friday kaže...

 

Dolazi nam sladoledar u naselje svaki dan tamo od 3. mjeseca do 10. (otprilike). I ima odlican sladoled. Ali najbolji mi je na jednoj plazi gdje volimo otici.

Nagrade sam do sada dvije dobio - slusalice i mis. Slusalice su crkle za manje od godine dana a mis sam poklonio drugom forumasu jer je njegov taman crkao bio. Mislim da nisam nista drugo dobio...

 Hvala za sladoled... bacio sam se u astralnu projekciju te sam ga kušao, dobar je...

A matematički si drugu nagradu trebao dobiti tek za 80 godina...još uvijek si mi sumljiv. 

Amigo222 uto 15.10.2019 20:09

Javljam se kao sretni dobitnik slušalica (eShark KOTO). Pretplatnik sam dugi niz godina i igram nagradne igre redovito.

Slušalice dobro dođu kad želim pogledati neki film ili odigrati igricu na kompu. Zvuk je dosta dobar kao i izolacija od okolnog prostora.

Nastavljam igrati i dalje i nadam se još nekoj nagradi. Svim igračima želim puno sreće.