Santana ned 5.7.2020 08:51
overhaul kaže...

Coolermasteru treba crowdfunding za napravit ono što inače radi - kućište za sve i svašta? Koje su to zloupotrebe pomoći. A i kladim se da će potom kutijica koštati kao pola raspberryja.

 

 Nazalost nisu jedini koji izvode takve gluposti

overhaul pon 6.7.2020 04:39
Manzi kaže...
Baš sam i ja htio postaviti isto pitanje... A ovo "ulaganje" u razvoj putem Kickstartera i sličnih za kompanije koje plivaju u milijunima je u najmanju ruku moralno upitno...

 Ma da... razumijem ovu ispriku da je to "ispipavanje tržišta". A pa to je "ispipavanje tržišta" kao kad tip postavi trol oglas za prodaju auta sa 50% nižom cijenom, " da provjeri postoji li interes".
Ono daj, ak te frka fulat ponudu za tržište od par tisuća kutijica, onda fakat...

dax-lax pon 6.7.2020 17:02

Kad sam se prijavljivao za mjere poticaja poduzetništva u hzz-u, službenica mi je pričala kako se prijavila i jedna žena koja, uz ta sredstva od 55000kn, u firmu donosi još milijun i nešto svojih para. Klasična ekipa koja koristi do srži što se može.

overhaul pon 6.7.2020 18:25
dax-lax kaže...

Kad sam se prijavljivao za mjere poticaja poduzetništva u hzz-u, službenica mi je pričala kako se prijavila i jedna žena koja, uz ta sredstva od 55000kn, u firmu donosi još milijun i nešto svojih para. Klasična ekipa koja koristi do srži što se može.

 Heh, da za to netrebaš neku poznanicu; sjeti se kako i koliko novca od države je dobijao agrokor za "poticaje u poljoprivredi i subvencije za male poduzetnike" koje su dobijali umjesto seljaka s dvije krave i kozom ili kvartovskog servisera plinskih bojlera. Da, dok postoje rupe, netko velik će ih popuniti. Ali i sistem ih pogura. Kladim se da ih je kickstarter ugurao u trending. Kao onu glumicu bree larson - prije tjedan dana otvorila iz dosade kanal, youtube ju slijedeći dan postavio u featured i trending sa 3 i pol pretplatnika. Dakako da je odmah dobila i monetizaciju i 100 000 praznoglavih pretplatnika.