zoki.zlikowski čet 10.10.2019 11:45
Tom69 kaže...
HCMAA kaže...
Kriptovalute....humana ideja koja po običaju upropaštena ljudskom pohlepom...:(

 Je, vrlo "humana" ideja koju najviše koriste kriminalci i sad Facebook.

Koliko ja znam, Sanader nije primao kriptovalute, a ne vjerujem da i Bandicu mozes platiti u bitcoiniima. Ne znam da sam ikad vidio da i vutru mogu platiti BTC, svi nekako vole dobri stari cash, namijenjen samo kriminalcima. Zato ja samo karticama placam, nisam kriminalac kao neki oko mene.

Posmatrač čet 10.10.2019 11:49
zoki.zlikowski kaže...
Tom69 kaže...
HCMAA kaže...
Kriptovalute....humana ideja koja po običaju upropaštena ljudskom pohlepom...:(

 Je, vrlo "humana" ideja koju najviše koriste kriminalci i sad Facebook.

Koliko ja znam, Sanader nije primao kriptovalute, a ne vjerujem da i Bandicu mozes platiti u bitcoiniima. Ne znam da sam ikad vidio da i vutru mogu platiti BTC, svi nekako vole dobri stari cash, namijenjen samo kriminalcima. Zato ja samo karticama placam, nisam kriminalac kao neki oko mene.

 Znaci bandic i lokalni dileri su vrh kriminala ;)

 

 

zoki.zlikowski čet 10.10.2019 13:09
Posmatrač kaže...

 Znaci bandic i lokalni dileri su vrh kriminala ;)

Nisu, ali mi ti daj primjer u kojem je netko ulovljen da je mito islo u takvim kolicinama kao sto ide u cashu? Ja nisam cuo ni za primjer, a pogotovo da BTC cini vecinu likvidnosti u svijetu kriminala. Ukupna kolicina BTC na trzistu je manja od novaca koliko je samo Pablo Escobar imao, prema tome, ako nesto treba ukinuti to je onda cash, a ne kriptovalute.

Posmatrač čet 10.10.2019 13:12
zoki.zlikowski kaže...
Posmatrač kaže...

 Znaci bandic i lokalni dileri su vrh kriminala ;)

Nisu, ali mi ti daj primjer u kojem je netko ulovljen da je mito islo u takvim kolicinama kao sto ide u cashu? Ja nisam cuo ni za primjer, a pogotovo da BTC cini vecinu likvidnosti u svijetu kriminala. Ukupna kolicina BTC na trzistu je manja od novaca koliko je samo Pablo Escobar imao, prema tome, ako nesto treba ukinuti to je onda cash, a ne kriptovalute.

 Joj logike......

 

Ako nije ulovljen ne znaci da se nesto ne radi.... Zasto ne postoje velike novanice? Zato da se oteza prebacivanje velikih kolicina novca bez kontrole.....

Nije samo mito kriminal.....

 

Ne koristi se jos zato sto nije zazivilo jos....