ihush čet 10.10.2019 19:01

uncle sam i igre skrivača, jamesbondova.. sve pod nazivom cia, kao i tor i razni vpnovi..

a kao btw, u njemačkoj je prije nešto godina komprimitirano bilo preko milijun modema, frimware za ddos.. eto krivaca, mada ostaje pitanje tko je ubacio firmware.. kinezi-rusi :) ne bi usa-uk mada im je nederlandija kopneni repetitor za nadzor, dok su bunkeri natoa onako nešto što mali pero i ivek s placa koriste godinama i nitko ništa ne zna, dok isti čovac ima neke optužbe stare par desetljeća.. naravno, nije sumnjiv..

-odavno napuštene baze, jer sad su ukraina-rumunjska zanimljive + sirija i jug.. nestao varšavski.

 

.. ali nitko ni slučajno neće postaviti pitanje tko je iza toga, zna li uncle sam što dječica rade?

Friday čet 10.10.2019 20:06
Brk kaže...
Hrvoje glup si.

 

Hrvoje je veliki domoljub i ne voli kad netko kaze da je vani dobro ili sacuvajboze bolje nego u HR. Na svaku takvu opasku ce poceti sipati sarkazam na sve strane.

Zato je sada sretan

hrvooje pet 11.10.2019 00:19
Friday kaže...
Brk kaže...
Hrvoje glup si.

 

Hrvoje je veliki domoljub i ne voli kad netko kaze da je vani dobro ili sacuvajboze bolje nego u HR. Na svaku takvu opasku ce poceti sipati sarkazam na sve strane.

Zato je sada sretan

 Baš suprotno. Drago mi da svatko nađe svoje mjesto pod suncem. Jedino što nisam demagog, nego realist. Informatičari, kojih je valjda 95% na ovom forumu dobro žive i u RH i u EU. Kad mi netko 16 x kaže kako je ovdje ukurcu, a tamo med i mlijeko upali mi se demagogijski senzor. 

 

I baš mi je drago da ljudi idu. Kad je lokalni izrabljivač i tajkun Boso morao podići plaće trgovcima, jer mu nema tko radit sve je jasno. Ili natpis na zatvorenom kafiću u centru Vinkovaca da je zatvoren radi nedostatka radne snage. Nije radi nedostatka radnika, nego male plaće. I to je dobro, ponuda i potražnja će odrediti cijenu.

 

A što se tiče sreće, svatko je doživljava drugačije. Meni je sreća puna pušnica, skupljanje gljiva u šumi, pecanje i pivo na tribini seoskog kluba. Živio sam vani. Loše vrijeme i 4 zida stana nije za mene ;) živijo!

PzKpfw pet 11.10.2019 00:47

@kerum

 

 

Radi ti se o tome da moraš pokriti veliku površinu prilikom racije. Nitko ne smije od sumljivaca udariti žibe pri tome.

Otuda velika brojka uniformiranih službenika. A, ne zato što su se eto tobože bojali naoružanih čuvara od doktora Evila i njega samoga.

Takve papke rješava umirovljeni pripadnik antiterorističke jedinice lijevom rukom prije doručka.

Posmatrač pet 11.10.2019 07:06
PzKpfw kaže...

@kerum

 

 

Radi ti se o tome da moraš pokriti veliku površinu prilikom racije. Nitko ne smije od sumljivaca udariti žibe pri tome.

Otuda velika brojka uniformiranih službenika. A, ne zato što su se eto tobože bojali naoružanih čuvara od doktora Evila i njega samoga.

Takve papke rješava umirovljeni pripadnik antiterorističke jedinice lijevom rukom prije doručka.

 Pa i nije bas da su hvatali dilere droge ili nekakve siledzije druge vrste ;)

 

Geekovi ;)

Stric_Jura pet 11.10.2019 08:50
hrvooje kaže...
Zar nije kriminal samo u Hrvatskoj? Čedni i marljivi zapadnjaci isto varaju?! Prvi glas

 ma slažem se da treba i to imati na pameti, i iz njihovih gujs'ca ne izlazi Nutella, ali je razlika u uređenoj državi, kad te ulove s prstima u pekmezu, slijedi te prdekana...

 

u feudalnim bantustanima - Rvacka npr. - samo te sud Partije (jer smo ipak nadišli hereditarni feudalizam, ionak su se svi mrčili s kmetovima/kmeticama s više ili manje prisile) može osuditi da osjećaš nekakve posljedice...

Ges pet 11.10.2019 09:48
hrvooje kaže...
Friday kaže...
Brk kaže...
Hrvoje glup si.

 

Hrvoje je veliki domoljub i ne voli kad netko kaze da je vani dobro ili sacuvajboze bolje nego u HR. Na svaku takvu opasku ce poceti sipati sarkazam na sve strane.

Zato je sada sretan

 Baš suprotno. Drago mi da svatko nađe svoje mjesto pod suncem. Jedino što nisam demagog, nego realist. Informatičari, kojih je valjda 95% na ovom forumu dobro žive i u RH i u EU. Kad mi netko 16 x kaže kako je ovdje ukurcu, a tamo med i mlijeko upali mi se demagogijski senzor. 

 

I baš mi je drago da ljudi idu. Kad je lokalni izrabljivač i tajkun Boso morao podići plaće trgovcima, jer mu nema tko radit sve je jasno. Ili natpis na zatvorenom kafiću u centru Vinkovaca da je zatvoren radi nedostatka radne snage. Nije radi nedostatka radnika, nego male plaće. I to je dobro, ponuda i potražnja će odrediti cijenu.

 

 Exactly!

Gledam po gradu, skoro pa nema lanca koji već očajnički ne oglašava na samim dućanima "zaposlite se u ...". Narodu se samo treba složiti u glavi da smo uistinu postali ko Švabe tamo s početka '90-ih. Uživajte, zlatno je doba Rvatistana!

Stric_Jura pet 11.10.2019 15:25
fredii kaže...
kerum kaže...

650 policajaca! Sto su ocekivali uhapsiti Dr. Evil-a???

 

To što je netko u IT-u, ne znači da ne može biti jeben tip. 

 

Nemojte, nikada, nikoga podcjenjivati.

 Osobito nas starije IT-evce koji smo, da bi pokazali da smo raspižđeni korisničkim gluparijama, morali teatralno bacati 24" CRT monitore...

 

vi, današnji, odrasli uz LCD-e s tankim okvirima, ste zakinuti za naš klasični schwarzeneggerovski look....

fredii pet 11.10.2019 19:06
Stric_Jura kaže...

 Osobito nas starije IT-evce koji smo, da bi pokazali da smo raspižđeni korisničkim gluparijama, morali teatralno bacati 24" CRT monitore...

 

vi, današnji, odrasli uz LCD-e s tankim okvirima, ste zakinuti za naš klasični schwarzeneggerovski look....

 

Treniram BJJ i s girjama. 

Stric_Jura pon 14.10.2019 10:13
fredii kaže...
Stric_Jura kaže...

 Osobito nas starije IT-evce koji smo, da bi pokazali da smo raspižđeni korisničkim gluparijama, morali teatralno bacati 24" CRT monitore...

 

vi, današnji, odrasli uz LCD-e s tankim okvirima, ste zakinuti za naš klasični schwarzeneggerovski look....

 

Treniram BJJ i s girjama. 

Blow-Job Jovially ?