imsonotgonnatellyoumyname sri 1.7.2020 23:07

Pa dobro ste se sjetili. Napokon mogu koristiti forum na PC-u bez dodatnih plug-inova kako ne bih oslijepio.

Inače na mobitelu koristim Samsung Browser koji ima ugrađeni sistem koji pretvara sve stranice u Dark Mode.
Preporučujem svima.
Također ima ugrađeni Adblocker, što je neophodno ako ne želite Garmin i Instar pop-up čim upalite BUG Online.

Dex.pwn sri 1.7.2020 23:48

Vau, koja novost. 

Recimo, ovaj članak sam čitao na mobilnoj verziji, pritisnem na komentare kad se otvara desktop verzija. 

Taj bug postoji odavno, kao i onaj bug kojeg sam ti prijavio preko inboxa, ali još ništa od rješenja.

O manjku funkcionalnosti ne želim ni govoriti. A logika je dobra - dodati pregled citata na mobitelu, a opcija citiranja na istoj ne postoji! 🤦🏿‍♂️

oomrcinaoo čet 2.7.2020 09:10

Ako je custom forum i ako ste ga dobro isprogramirali nove feature bi trebalo biti lakse dodavati, a ne kompliciranije

Jos uvijek u 20% slucajeva klik sa mobilnog clanka na forum vodi u nemobilni forum(chrome, safari)

Citiranje na mobilnom forumu ne postoji a vi spominjete hrpu funkcionalnosti

Miro čet 2.7.2020 10:52
oomrcinaoo kaže...
Jos uvijek u 20% slucajeva klik sa mobilnog clanka na forum vodi u nemobilni forum(chrome, safari)

Citiranje na mobilnom forumu ne postoji a vi spominjete hrpu funkcionalnosti

Samo dozvoli svom browseru da učita naslovnicu/stranicu do kraja i u tom slučaju nikad ti se neće na mobitelu učitati desktop verzija foruma.

 

"Hrpa funkcionalnosti" se odnosilo na desktop forum - mobilni forum je s razlogom asketski koncipiran.

vincimus čet 2.7.2020 11:17
imsonotgonnatellyoumyname kaže...
Pa dobro ste se sjetili. Napokon mogu koristiti forum na PC-u bez dodatnih plug-inova kako ne bih oslijepio.

Inače na mobitelu koristim Samsung Browser koji ima ugrađeni sistem koji pretvara sve stranice u Dark Mode.
Preporučujem svima.
Također ima ugrađeni Adblocker, što je neophodno ako ne želite Garmin i Instar pop-up čim upalite BUG Online.

 Na Bug.hr-u nema pop-up bannera. Nemoj širiti dezinformacije.

Čitatelj čet 2.7.2020 11:22
vincimus kaže...

 Na Bug.hr-u nema pop-up bannera. Nemoj širiti dezinformacije.

 

Mozda nema trenutno, al nije da nije bilo Pop-Up reklama, DELL, Instar, MALL.HR i ostale, koje su mi ostale u sjecanju.

Sva sreca uBlock radi i na mobilnom Firefoxu, ne zanima me to forceanje reklama kao Pop-Up, te osobito ove uzasne

izmedju postova u topicima.

 

Mozete ostavit gore banner, moze i dolje skroz, mozete cak jedan staviti skroz na desnoj strani, uspravni baner bi se taman uklopio,

al ovo izmedju postova je najveca glupost koja postoji. Preglednost 0 bodova.

vincimus čet 2.7.2020 13:36
Čitatelj kaže...
vincimus kaže...

 Na Bug.hr-u nema pop-up bannera. Nemoj širiti dezinformacije.

 

Mozda nema trenutno, al nije da nije bilo Pop-Up reklama, DELL, Instar, MALL.HR i ostale, koje su mi ostale u sjecanju.

Sva sreca uBlock radi i na mobilnom Firefoxu, ne zanima me to forceanje reklama kao Pop-Up, te osobito ove uzasne

izmedju postova u topicima.

 

Mozete ostavit gore banner, moze i dolje skroz, mozete cak jedan staviti skroz na desnoj strani, uspravni baner bi se taman uklopio,

al ovo izmedju postova je najveca glupost koja postoji. Preglednost 0 bodova.

Na Bug.hr-u NEMA pop-up reklama, dakle niti jedne jedine unatrag zadnje 3 godine. Svi oglasi su smješteni unutar svojih blokova i ni na koji način ne uzurpiraju tekst.

Molim prestani širiti dezinformacije i trolati sa svojim "mudrim" razmišljanjima i izjavama koje nemaju veze s istinom.

Pozicija za oglas između postova je sasvim u redu. Ako nekoga zanima informacija s oglasa, zaustavit će se na njemu prilikom scrollanja. S druge strane, ako ga ne zanima, jednostavno će je preskočiti. Na takav način funkcioniraju svi drugi servisi - Facebook, Instagram, LinkedIn.

Čitatelj čet 2.7.2020 14:18

Gle, mozda nemamo isto poimanje "pop-up" reklama.

Dakle, nije reklama u novom "prozoru", nego su bile reklame

koje su se pojavile preko 60% povrsine foruma - ne izmisljam, znam

tocno da je bila DELL i MALL.HR reklama, to ti se upece u sjecanje.

 

Mozes tvrditi suprotno koliko hoces - ti ne mozes dokazati da nije tako,

a ja nemam screenshot pa ne mogu dokazati da je tako.

(makar cuvam puno toga screenanog, al ne pop-up reklame, jer su mi nebitne)

 

Al otprilike je to izgledalo ovako, dal je bio flash, silverlight ili html, nemam pojma, nit me zanima,

samo znam da sam ga samo kliknuo "papa".

vincimus čet 2.7.2020 14:43
Čitatelj kaže...

Gle, mozda nemamo isto poimanje "pop-up" reklama.

Dakle, nije reklama u novom "prozoru", nego su bile reklame

koje su se pojavile preko 60% povrsine foruma - ne izmisljam, znam

tocno da je bila DELL i MALL.HR reklama, to ti se upece u sjecanje.

 

Mozes tvrditi suprotno koliko hoces - ti ne mozes dokazati da nije tako,

a ja nemam screenshot pa ne mogu dokazati da je tako.

(makar cuvam puno toga screenanog, al ne pop-up reklame, jer su mi nebitne)

 

Al otprilike je to izgledalo ovako, dal je bio flash, silverlight ili html, nemam pojma, nit me zanima,

samo znam da sam ga samo kliknuo "papa".

Ja OSOBNO stavljam sve bannere na Bug.hr i znam o čemu pričam. Mogu dokazati jer imam bazu svih do sada postavljenih oglasa, ali s druge strane, nemam kome što dokazivati. Ovo što govoriš su čiste gluposti. S postavljanjem novog sajta 27.10.2017. ugasili smo sve vrste uzurpirajućih reklama - nemamo wallpaper, a posebno ne pop-up ili bilo koji oblik koji traži X isključivanje. Ako se i pojavi neka veća reklama, ona se UVIJEK nalazi između dva bloka sadržaja koje "razmakne" i smjesti se između. No takav oglas se ne treba isključiti, već se jednostavno odscrolla preko njega dalje na sadržaj.

 

Ako ti se pojavila bilo kakva pop-up reklama, to može značiti samo da si negdje pokupio nekakav adaware ili malware u browseru - a to nema veze s nama.

Grozni66666 čet 2.7.2020 21:20

Ja reklamu u zivotu na bug-u nisam vidio, win10+adblock+, na Android mobu takoder imam adblocker, inace dark tema mi je negledljiva na mobu bas bode u oci, i teme koje sam procitao se jedva raspoznaje s ovima koje nisam, razlika u debljini fonta je premala!

vincimus pet 3.7.2020 10:47
Čitatelj kaže...

Bravo sto si obrisao komentar - to ne znaci da si u pravu, nego samo da nemas validnih argumenata.

 

Nisam ja brisao komentar, nego admin. Ne trebaju mi argumenti. Stojim iza svojih riječi da od pokretanja redizajniranog weba nije bio apsolutno nijedan pop-up banner. Tako smo najavili čitateljima tom prilikom, i toga se držimo. Jednostavno, takve oblike bannera ne nudimo, niti prodajemo. A tzv. napredne savjete o blokiranju oglasa nećemo trpjeti, nego ćemo jednostavno mi blokirati takve korisnike jer od njih nemamo apsolutno nikakve koristi.

ivan dragi sub 4.7.2020 01:50
Čitatelj kaže...

Bravo sto si obrisao komentar - to ne znaci da si u pravu, nego samo da nemas validnih argumenata.

 rađe priznaj da si pokupio nešto na nekakom p0rn sajtu, reko bi ti Bago, ne ukopavaj se dalje

 

Da ti pravo kažem, reklame na Bugu iako dosadne, minimalno uzurpiraju sadržaj i obično su ispod ili iznad nečega.

 

A i da ti još nešto pravo kažem, pa ako smo tu na forumu svi bar donekle fanovi Buga, bez imalo ulizivačke retorike, pa red je da u nekoj mjeri čak i podržavaš reklame, nije da reklamiraju "zgodne tete udaljene 18km".