DarkoKwon sub 10.4.2021 21:39

Po meni jako dobra tehnologija, ne vidim zasto se ne bi ista mogla koristiti i za stimuliranje mozga? Recimo kod modernih oboljenja anksionznost, deperija, adhd, da li bi kod njih moglo da stimulira mozak tako da covjek zaboravi na te osjecaje? Ali kada bi i to moglo biti moguce, onda bi sigurno neki iste koristili i za drogiranje? :D :D

 

Shower thoughts 

Mandor sub 10.4.2021 22:16
DarkoKwon kaže...

Po meni jako dobra tehnologija, ne vidim zasto se ne bi ista mogla koristiti i za stimuliranje mozga? Recimo kod modernih oboljenja anksionznost, deperija, adhd, da li bi kod njih moglo da stimulira mozak tako da covjek zaboravi na te osjecaje? Ali kada bi i to moglo biti moguce, onda bi sigurno neki iste koristili i za drogiranje? :D :D

 

Shower thoughts 

 To nije ništa novo.

t.ly/Ih8t

PaleRider ned 11.4.2021 13:27
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Meni je fascinantno da je majmun naučio igrati računalnu igru, posve nevezano za implantant u mozgu. Da li ovo znači da bi uz dovoljno truda majmun uspio igrati i Atari 2600 igre??? Jebote...

 

 

 Još fascinantnije je koliko je dobar u tom.

Ges pon 12.4.2021 09:31
DarkoKwon kaže...

Po meni jako dobra tehnologija, ne vidim zasto se ne bi ista mogla koristiti i za stimuliranje mozga? Recimo kod modernih oboljenja anksionznost, deperija, adhd, da li bi kod njih moglo da stimulira mozak tako da covjek zaboravi na te osjecaje?

Odlična ideja, u rangu liječenja lobotomijom