darkborg sub 7.11.2020 20:01

Ima još netko problema s revolutom? Nisam par dana ulazio i sad pokušam i kad se ulogiram samo mi stoje prazni tabovi, otišao na Google play store, ne mogu naći uopće revolut app. Odem na njihov web, idem na download i otvori mi play store ali piše da moj uređaj više nije podržan??
Jučer sam imao ažuriranje na Android 10 a vidim i da je sam revolut app imao jučer ažuriranje i sad ne znam jel problem do jednog od toga. Mobitel je Redmi note 8t.

bed-boy11 pon 23.11.2020 13:54
Mentor kaže...

Da li još funkcioniraju pozivnice za Revolut ( dobiješ 55kn i besplatno karticu )

 Nema više toga, ali baš sam prekjučer vidio da kad pošalješ nekome payment link da ti nešto uplati, nakon što upiše karticu i izvrši transakciju, ponudi mu se free kartica ako se registrira.

Tako da ako imate nekoga za koga znate da će vam vratiti novce kad napravite račun, možete besplatnu karticu skombat. 

CyberDemonVZ pon 23.11.2020 16:43
bed-boy11 kaže...
Mentor kaže...

Da li još funkcioniraju pozivnice za Revolut ( dobiješ 55kn i besplatno karticu )

 Nema više toga, ali baš sam prekjučer vidio da kad pošalješ nekome payment link da ti nešto uplati, nakon što upiše karticu i izvrši transakciju, ponudi mu se free kartica ako se registrira.

Tako da ako imate nekoga za koga znate da će vam vratiti novce kad napravite račun, možete besplatnu karticu skombat. 

 Aaaaa, ženi sam prekjučer naručio karticu :(

Ali svejedno, hvala na info!

Pique pet 18.12.2020 12:40

Trebao bi pomoć...otvorio sam račun i pokušavam dodati novce zadnjih par dana, nikako ne uspijevam. Koristio sam od RBA i Zabe kartice - debitne.

 

"Nešto nije u redu. Pokušajte ponovno kasnije" - to je poruka koja mi se svaki put pokaže prilikom uplate novca.

 

 

Hvala

 

 

CyberDemonVZ pet 18.12.2020 15:46
Pique kaže...

Trebao bi pomoć...otvorio sam račun i pokušavam dodati novce zadnjih par dana, nikako ne uspijevam. Koristio sam od RBA i Zabe kartice - debitne.

"Nešto nije u redu. Pokušajte ponovno kasnije" - to je poruka koja mi se svaki put pokaže prilikom uplate novca.

Hvala

 Pa idi linijom manjeg otpora.. Zovi banku i reci da ti ne prolazi transakcija. Oni bi trebali znati zašto.

 

Sve provjere i slike si poslao i to je ok prošlo?

dejo6 pet 18.12.2020 18:25
Pique kaže...

Trebao bi pomoć...otvorio sam račun i pokušavam dodati novce zadnjih par dana, nikako ne uspijevam. Koristio sam od RBA i Zabe kartice - debitne.

 

"Nešto nije u redu. Pokušajte ponovno kasnije" - to je poruka koja mi se svaki put pokaže prilikom uplate novca.

 

 

Hvala

 

 

 I mene zeza zabina maestro kartica, al kad ju obrišem pa ponovno dodam radi.

van cleef sri 30.12.2020 14:57

Pozdrav, da li mi može netko objasniti tečaj na Revoult-u, ne znam da li nešto krivo gledam. Želim kupiti eure i nudi mi kupovinu po 7,54, a u isto vrijeme kupovni u Zabi mi je 7,49. Zadnja 3 dana pratim i tečaj je povoljniji u banci, postoji li neki razlog? Hvala

Hacker002 sri 30.12.2020 16:25

Nije povoljniji u banci, kad ti kupuješ od banke računa ti se po prodajnom, a kad banka kupuje od tebe po kupovnom. Znači kad ti dođeš u banku sa kunama daješ 759 za 100€, a kad dođeš sa eurima dobiješ 749kn za 100€. Revolut radi po srednjem tečaju i povoljniji je od banke.

Hacker002 čet 7.1.2021 13:23

Napravim jednokratnu virtualnu karticu, platim nešto s njom, status transakcije dovršen, ali ta jednokratna mi i dalje stoji u karticama i ne mogu napraviti novu. Trebam li ovu ručno obustaviti da bih mogao novu napraviti ili mi ova jednokratna virtualna ostaje za stalno ali se samo mijenjaju podatci nje nakon svake kupnje?

damien_thorn7 ned 10.1.2021 15:41

ja sam išao prebacit 2.700 kuna sa otp visa web kartice i nešto je štekalo, ali je uspilo nekako povući, mešutim kada sam kune prebacivao poljske zlote, nije mi to uspjelo, možda zato jer sam prosli mjesec prebacio u zlote i uplatio na racun, pa još nije prošlo mjesec dana ili...?

foofajter uto 26.1.2021 19:16

Izgleda da opet daju 50 kn, ali samo onom koji pozove nekog. Pa ako se neko misli registrirat nek se javi, podijelimo po pola :)

Earn HRK50 for every friend that signs up
Help your friends meet their 2021 money goals and tell them about Revolut.

JackIsBack uto 26.1.2021 20:59
foofajter kaže...
Izgleda da opet daju 50 kn, ali samo onom koji pozove nekog. Pa ako se neko misli registrirat nek se javi, podijelimo po pola :)

Earn HRK50 for every friend that signs up
Help your friends meet their 2021 money goals and tell them about Revolut.

 

Što moji prijatelji moraju učiniti?

  1. Registrirati se za Revolut račun koristeći se vašom jedinstvenom vezom za preporuku
  2. Dodati novac povezivanjem svoje banke ili debitne kartice
  3. Naručiti fizičku Revolut karticu
  4. Izvršiti tri transakcije novom Revolut karticom (mogu se koristiti virtualnom karticom dok im fizička ne stigne)

Što ja time dobivam?

Nagradit ćemo vas s iznosom od HRK50 na vašem Revolut računu za svakog korisnika koji se registrira na vašu preporuku i ispunjava uvjete, do ukupno 100 registriranih korisnika.

bloodborne pet 29.1.2021 12:56
Elles D. kaže...

Jedno je dostava kartice, a drugo je mjesečna cijena premium paketa, u kojoj je dostava besplatna.

 znaci to je samo dostava o boze, dobro da i "pise".
 platim ja dostavu, samo daj karticu besplatno :D

 hvala ti u svakom slucaju.

stiffler13 uto 2.2.2021 15:51
gamer001 kaže...
Evo ljudi ako nekome nesto znaci, trenutno se “dodijeljuju” Mastercard fizicke kartice na revolutu za razliku od proteklih godinu dana kada su bile iskljucivo Visa-e. Ovo govorim jer mislim da je sad onda savrsen trenutak za otvorit account pa imat mastercard fizicku, a virtualne su i dalje visa pa je to vrhunska kombinacija. Ja sam narucio sad ovu novu mastercard pa cu imat 2 fizicke, ali morao sam platit dostavu 42kn jer sam vec postojeci korisnik. Nadam se da nekome ova informacija znaci nesto i da ste shvatili sta sam htio rec. 😁

 Da li još uvijek idu mastercard kartice ili su opet prebacili na Visu?

gamer001 uto 2.2.2021 16:25
stiffler13 kaže...
gamer001 kaže...
...

 Da li još uvijek idu mastercard kartice ili su opet prebacili na Visu?

 
E sad zbog nekakve promjene u izgledu aplikacije, ja koji vec imam fizicku karticu ti to ne znam rec, Mogu ti jedino rec da je virtualna kartica koju mozes dobit sigurno mastercard, a za fizicku nek kaze netko ako je radio acc nedavno.