PzKpfw čet 26.9.2019 19:43

 

Nažalost nisam mogao biti na mjestu zbivanja, ali sam pratio što se tamo događa.

 

Znam ovu pobjedničku ekipu sa BFS, te ovim putem im želim čestitati na osvojenom ovogodišnjem BUG Idea Knockout-

Bravo, ekipa!

 

 

Oni su realni World of Tanks. Brijem da će pokoriti svijet.

Kokobil50 pet 27.9.2019 02:21

Divno. Kućni uzgoj marihuane i poticanje zdravog, rekreativnog drogiranja i narkomanije. Bravo, Hrvatska, bravo Bug! Ovo je silan uspjeh i ogroman napredak, ne samo za narkomane i one koji to žele biti, već i za čitavo čovječanstvo. Napredujemo, svakog dana sve više.

bugovac222 pet 27.9.2019 03:57

Da, trava je lijek jer je Huanito skoro oslijepio i bio nepokretan, a sad skače kao zec i vidi kao orao zahvaljujući travi. Kako patetično i naivno, ali novine su tako dugo ponavljale te gluposti, da je i čokolinda htjela biti popularna pa brže-bolje pomilovala osuđenog dilera očigledno preprodavača. Jer nije bio osuđen zbog bezvezne količine.

g29log pet 27.9.2019 04:52

Cisto slucajno bacio oko dok sam isao pored tva i ugasio tv u roku 20 sek, sve sto sam uspio cuti je: slikajte se prvo samnom, a onda sa drugima i nakon toga nesto kao ne davajte mi ruku ili nemojte se rukovat tako nesto je bilo.... ugasio tv, nasmijao se gdje svijet ide i otisao svojim poslom.

 

 

mGT pet 27.9.2019 07:01
Kokobil50 kaže...
Divno. Kućni uzgoj marihuane i poticanje zdravog, rekreativnog drogiranja i narkomanije. Bravo, Hrvatska, bravo Bug! Ovo je silan uspjeh i ogroman napredak, ne samo za narkomane i one koji to žele biti, već i za čitavo čovječanstvo. Napredujemo, svakog dana sve više.

A ne komentiraš Tenk - oružje za masovno ubijanje ?

 

Top32 pet 27.9.2019 10:05

Ajde se malo obrazuj o tome što pokušavas blatit, ili ti je draže kljukat normabele 

Zapali, smiri se ,još malo pa ćemo slobodno uživat u marihuani gdje hoćemo, pa se pripremi da takve izjave o narkomaniji vezano uz marihuanu ne prolaze više....

420 :)

bugovac222 pet 27.9.2019 10:49

Oprosti, ali uopće nisu shvatio poentu mog posta. Što se mene tiče, ja bih sutra legalizirao marihuanu, ali bitno je da se zakoni dok postoje JEDNAKO PRIMJENJUJU NA SVE! Ne možeš jednog dilera osloboditi koji patetično tvrdi da je ozdravio (što je naravno glupost, pitaj doktora koji piše kolumne ako meni ne vjeruješ), a druge strpati u zatvor. Ne možeš jednom čovjeku srušiti kuću, a nakon toga svim drugima legalizirati za sitan novac. To JE problem, a ne marihuana. Marihuana je najmanji problem.

PzKpfw pet 27.9.2019 12:10

 

Ma kakve su to gluposti? 

Kakva narkomanija, kakva oružja za masovna uništenja? Koje su to mentalne konstrukcije u glavi?

 

BUG čini plemenitu stvar okupljajući pametne, radišne i kreativne ljude koji se natječju svojim projektima, idejama...I najbolji pobjeđuje, te ide u Las Vegas.

A, i svi ostali natjecatelji profitiraju sudjejujući u ovakvom jednom događaju. 

Da, BUG potiče, dobre, plemenite i pamtne stvari na način da svojim doprinosom ovaj svijet čini boljim mjestom za sve nas. 

To je to.

 

 

mGT pet 27.9.2019 13:56
PzKpfw kaže...

 

Ma kakve su to gluposti? 

Kakva narkomanija, kakva oružja za masovna uništenja? Koje su to mentalne konstrukcije u glavi?

 

BUG čini plemenitu stvar okupljajući pametne, radišne i kreativne ljude koji se natječju svojim projektima, idejama...I najbolji pobjeđuje, te ide u Las Vegas.

A, i svi ostali natjecatelji profitiraju sudjejujući u ovakvom jednom događaju. 

Da, BUG potiče, dobre, plemenite i pamtne stvari na način da svojim doprinosom ovaj svijet čini boljim mjestom za sve nas. 

To je to.

 

 

 "Da, BUG potiče, dobre, plemenite i pamtne stvari na način da svojim doprinosom ovaj svijet čini boljim mjestom za sve nas."

Nema ništa protiv BUG-a, dapače, al ako su tebi Tenkovi plemeniti i dobri onda ti imaš problema sa mentalnom konstrukcijom u glavi ili nisi iz prve ruke doživo što Tenk može napraviti.

 

 

PzKpfw pet 27.9.2019 17:08

@mGT

 

Frende, zabrijao si.

 

Ne znam dal' stvarno ne žikiš ili se samo praviš?

 

Well, Iron Bull tenkovi su modeli tenkova, igračke, nema tu nikakvih loših stvari.

To je igra, to je apstrakcija. Osobno sam kontra svakog stvarnog nasilja, ali tzv. nasilje u igrama, filmu, književnosti je svakako dobrodošlo. 

Nasilne ljude ne može drugačije spriječiti, nego nasiljem.

 

Nadalje, Iron Bull tenkovi kao priča mogu itekako biti zanimljivi recimo vojnim akademijama....

 

Ako ti imaš neku bolju ideju od tenkova, što se nisi prijavio? Lako je sa strane dijeliti pamet, moralizirati, itd.

 

 

Nego, kad si bio manji, dal' si se ti igrao partizana i Švaba?

Ja jesam. Uvijek sam bio partizan, te sam uvijek pobjeđivao.

HCMAA pet 27.9.2019 17:17

War, war never changes.

Rat kao društvenu pojavu regulira i pravo (međunarodno javno i ratno pravo). Pravni pojam rata je uži od njegovog općeg pojma. Rat je oružani sukob između dvije ili više država, uzrokovan voljom jedne od njih, uz potrebu prinudnih mjera kojim svaka zaraćena snaga pokušava nametnuti svoju volju protivniku.

Godine 1928. rat je bio dopušten po međunarodnom ratnom pravu, jer je svaka neovisna država imala pravo na vođenja rata. Dne 27. kolovoza 1928. godine je rat po prvi put u povijesti zabranjen Pariškim paktom, gdje su se države, potpisnice ugovora odrekle prava na rat i obvezale da u njihovim međusobnim odnosima neće pribjeći ratu. Međutim ova obveza je važila samo za potpisnice ugovora, pa je rat i dalje bio pravno dopušten. Problem ovog ugovora je što nije jasno odredio pojam pravične samoobrane, napada ili obrane. Stoga je uvijek postojala mogućnost da se napadački rat proglasi obrambenim kako bi se opravdala njegova potreba. Na taj je način Njemačka, iako potpisnica pakta, počela Drugi svjetski rat.

mGT sub 28.9.2019 08:19

@PzKpfw
Nego, kad si bio manji, dal' si se ti igrao partizana i Švaba?
Jašta, i kauboja i indijanaca, tad sam bio klinac, danas sam odrastao čovjek koji prezire oružje i nasilje, jer sam shodno godinama malo pametniji (nadam se).

PTree čet 10.10.2019 09:21
Azmo kaže...

Jel samo meni ovo glopost ili...?

 

Zar nije bilo nešto pametno da dobije pare i šansu?

 

Sve pametno ošlo van, ili radi odavde razvoj za velike svjetske firme. Ne trebaju im ovakvi natječaji.

Svake godine nekakva hardverska glupost, nešto što kinezi proizvode i rade na šlepere... ne volim pljuvati po tuđem trudu i radu i neka oni to rade, ali ako je to najbolje... jadni smo... nema tu onda mozga za izać iz paštete više.

Stric_Jura čet 10.10.2019 10:01
mGT kaže...
@PzKpfw
Nego, kad si bio manji, dal' si se ti igrao partizana i Švaba?
Jašta, i kauboja i indijanaca, tad sam bio klinac, danas sam odrastao čovjek koji prezire oružje i nasilje, jer sam shodno godinama malo pametniji (nadam se).

 i nikad, baš nikad ne gledaš novo holivudske CGI budalaštine koje veličaju nasilje?

mGT čet 10.10.2019 11:42
Stric_Jura kaže...
mGT kaže...
@PzKpfw
Nego, kad si bio manji, dal' si se ti igrao partizana i Švaba?
Jašta, i kauboja i indijanaca, tad sam bio klinac, danas sam odrastao čovjek koji prezire oružje i nasilje, jer sam shodno godinama malo pametniji (nadam se).

 i nikad, baš nikad ne gledaš novo holivudske CGI budalaštine koje veličaju nasilje?

Naravno da gledam, zatupljen sam kao i svi ostali :)

No stvarno, što sam stariji sve manje gledam akcije i masakre, moram priznati da mi je dopyzdilo.