HCMAA čet 12.9.2019 16:04

Slijedeća generacija konzola(ps5/xbox4)....će vjerojatno biti zadnje generacije za igre na fizičkim medijima...sad svi imaju svoje servise...

 

A vjerojatno u manager glavama....je kako izbaciti prodaju polovnih igara...

 

Kod konzola se igre i onako instaliraju potpuno na HDD....disk je unutra samo radi legalnosti...

dark_wizz čet 12.9.2019 20:13

Ma nek zatvore sto se mene tice i tako niki ku*ac nemaju svaki put kad odes po nesto. Zadnje sto je bilo je idem kupit frendu za rodjendan BFA collectors edition, naravno prvo idem u gamestop jer mi je blizu a i ne da mi se cekat dostavu. Dodjem tamo police polu prazne. Kazu nemaju collector edition, reko ajd provjerite jel ima u Innsbrucku da se zaletim. Zove, kaze nema, cacka po kompu kaze nema u cijeloj Austriji ni jedan na stanju ali moze povuc sa skladista iz Njemacke ali doslo bi tek za 3 tjedna. Al bitno da imaju 30 razlicitih salica za kavu God of War (igru naravno nemaju), Harry Potter majice i salice i 2 (slovima: dva) Xbox OneS koji na sebi imaju dva prsta prasine...

Mandor čet 12.9.2019 22:03

Sve je online, ljudi moji. Pa zar ne vidite kamo idemo? Ne da će se skidati igre samo s interneta bez fizičkog medija. Neće se ni skidati. Vrtit će se u oblaku, a ti ćeš imati samo video stream. Igrat ćeš igru bilo na tv, kompjuteru, laptopu tabletu, mobitelu, androidu, iosu - potpuno svejedno jer će se streamati samo video. Na tome se već radi i to je bliska budućnost.

lovac82 pet 13.9.2019 02:02
Mandor kaže...

Sve je online, ljudi moji. Pa zar ne vidite kamo idemo? Ne da će se skidati igre samo s interneta bez fizičkog medija. Neće se ni skidati. Vrtit će se u oblaku, a ti ćeš imati samo video stream. Igrat ćeš igru bilo na tv, kompjuteru, laptopu tabletu, mobitelu, androidu, iosu - potpuno svejedno jer će se streamati samo video. Na tome se već radi i to je bliska budućnost.

 Za mene ce to biti prihvacena opcija jedino ako ce mi pruziti doslovno sve naslove (od retro igara do ovih najnovijih), za takvo sto bih placao i do 50-tak eura mjesecno, u suprotnom nista od toga...... btw zaboravljas citavu modding zajednicu, multiplayer moddove za pojedine igre itd. Jednostavno ne vidim takvu buducnost tako da nista od toga za mene....

Sale_ds pet 13.9.2019 09:52

I za mene streaming nije opcija. Pogotovo npr ova opcija kaj je kolega iznad rekao za 50e. Kad me igra zeme znam igrat i par godina istu, pa kolko ce me onda kostat igranje jedne igre godinu dana pa da je i 10e mjesecno, kamoli nekoliko godina, a tek da je 50e ufff...previse. Zato imam poprilican backlog i miran sam xD.