Ges uto 27.10.2020 08:49

Jučer sam ukopčao ovaj T-comov DVB-T2 prijamnik i vrlo sam zadovoljan: prvo paljenje je automatski poreknulo i wizard koji krzo vrlo idiot-freindy od 4 klika vodi do podešavanja prijamnika. Odmah je našao gro programa jer traži i EVO programe te javlja da će EVO trajati svega mjesec dana. Nisam gledao priložene papire tako da nisam vidio da li ima neki kod za onih besplatnih 3 mjeseca EVOtv no ako ima onda je to sveukupno 4 mjeseca besplatnog evotv

 

Programe je sve našao iz prve gdje za anetnu koristim onu sobnu staru seljačku

DVB-t2 programe je našao s jedno 75% snage dok je ove od evotv našao s nekih par % snage no unatoč tome niti jedan nije imao artefakte ili trzala slika. Pohvala samo takva!

 

Ono što me smeta i što vjerujem da nije čest feature s takvim uređajima je to da moram sada imati dva daljinska: jedan za TV i jedan za DVB-T2 box. Da li netko ima rješenje kako sve objediniti s jednim daljinskim?

siroliverosijek uto 27.10.2020 15:30

        LP.I)mam tv Samsung UN55RU7100 Koju sam spoio na jeftin DVBT2 prijemnik ali mi je mutna slika.

Moj tv nije ful Hd (ceć ima 3-4 puta više pixela (3,840x2,160) pa me zanima koji DVBT2 prijemnik bi zadovolji potrebe mog tv-a i gdje ga kupiti (sad) imam SYNERGY T-202B)

Hvala.