picajzla0707 sri 12.8.2020 23:05

Njihovo 'korištenje tehnologije' na tržištu rada znači više problema nego rješenja. Kad ti radnik non-stop visi na mobitelu umjesto da radi, jer je doslovno ovisan o njemu i na šekretu osjeća anksioznost ako je kojim slučajem zaboravio mob u dnevnom boravku, onda to na tržištu rada i nije neka prednost u većini poslova

HCMAA sri 12.8.2020 23:46

generacija (Z)ombie

dio rješenja mogu rješiti digitalno...tako da pitaju Google...pošalješ ih u šumu di nema signala pa nek onda dio problema rješe digitalno...odnosno svaki problem je u biti analogan

bilo bi bolje da ih uče logici i kritičkom razmišljanju..ali onda bi postali opasni jer bi za glupost rekli da je glupost...

peroko čet 13.8.2020 14:28

Ja neznam šta je tu smiješno, pa oduvjek su se telekomi i ostali pokušavali umiliti zadnjoj generaciji koja friško dolazi na tržište rada i tek sad uči kako se troše  novci. Naravno da dotični imaju riješenja za sve probleme te generacije😁

Horatio_Hornblower čet 13.8.2020 15:07

Sve je to divno i krasno ali telekomi u Hrvatskoj su dno dna samo treba vidit sto plaćamo i koliko plaćamo i dobijemo jedno veliko nista... 

Ja sam na bon bonu ali ovaj novi bontonac ili kako vec zovu koje to napravio i odobrio ili je retardiran ili nema pojma o nicemu...

picajzla0707 čet 13.8.2020 15:18

To 'oduvijek' i 'zadnjoj generaciji' zvuči kao da je riječ o nekoj dalekoj povijesti, a zapravo kao da je jučer bilo da mobiteli nisu niti postojali (osim onih bloketa u američkim filmovima).
Kako su samo moji klinci zinuli kad sam im rekao da mi kao klinci nismo niti imali mobitele. Pa onda sto pitanja, od onog što ste radili cijeli dan do kako smo se onda čuli i dogovarali izlaske s frendovima i curama. I nekako se mislim, makar smo i mi znali gubit oči na spectrumu, komodorcu i amigi, da je nekako ipak bilo bolje.
Ili je to ipak nostalgija i generacijski jaz... :)

zelenapaprika čet 13.8.2020 23:35
peroko kaže...

Ja neznam šta je tu smiješno, pa oduvjek su se telekomi i ostali pokušavali umiliti zadnjoj generaciji koja friško dolazi na tržište rada i tek sad uči kako se troše  novci. Naravno da dotični imaju riješenja za sve probleme te generacije😁

 Je, točno tako. A reklame... Bože mili... Ne znam koja je šarenija i gora. U dobriiiiiiiiiiiiim rukamaaaaaaaaaaaaaaaa, ljetooooooooooooo jeeeeeeeeeeeeee... ili Switchaj kako želiš...

nikola pet 14.8.2020 00:24

sarmantna i nadarena djevojcica.

njen me pogled uvijek podsjeti na jednog wanabe rezisera u hrvata. no za razliku od Bili potonji je operiran od talenta, sarma i humora.

 

a sto se tice reklame? odista joj nije bilo nuzno podvoditi se pomenutima. no poklekli su tu i stariji i iskusniji, a bili su veci kuleri od nje kad su bili mladi i perspektivni. i kosmati.

danas daju dupeta ne bi li se ovakva bedastoca vodila pod vijesti.